پرونده ترور ۱۷هزار شهروند ایرانی باید در مجامع بین‌المللی بررسی شود

139707031344

دبیرکل بنیاد هابیلیان بیان داشت که انتظار می رود بررسی حقوقی پرونده ترور سردار حاج قاسم سلیمانی سرآغازی برای رسیدگی حقوقی مجامع بین المللی به چرایی شهادت ۱۷ هزار شهید ترور در ایران توسط عوامل استکبار جهانی باشد.

 

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد روز یکشنبه در دومین گردهمایی تبیین مکتب حاج قاسم سلیمانی که همزمان با نهمین یادواره شهدای سازمان اتکا در بهشت سکینه استان البرز برگزار شد، افزود: حاج قاسم سلیمانی موجب شد امروز نام تشیع در جهان بدرخشد.

 

وی با بیان اینکه امام (ره) از جوانان انسان های والایی ساخت که یکی از آن ها صاحب مکتب می شود، اظهار داشت: سه سپهبد در ایران داشتیم که هر سه با اینکه افتخارات زیادی در جبهه های جنگ داشتند ولی شهادت آن ها به شیوه حضرت امیرالمومنین (ع)، بود.

 

وی گفت: ترور یکی از جنایت بارترین  اعمال  استکبار علیه کشور  است و  این رفتار غیر انسانی همواره تکرار شده است.

 

هاشمی نژاد ادامه داد: در روز اول پیروزی انقلاب اسلامی نخستین حادثه تروریستی را در کشور داشتیم  و همین طور این مسیر ادامه داشته  است؛ زیرا دشمن حواسش به خوبی جمع است و وجود نخبگان و تاثیرگذاران و کسانی که در دل مردم جای دارند را شناسایی و مورد هدف قرار می دهد.

 

وی با تاکید بر اینکه دشمنان به طور کامل  شناسایی شده کار می کنند و ترور کور انجام نمی دهند، افزود: هرکسی که در این خاک ترور شد و مورد هدف دشمن قرار گرفت با  یک هدف و با یک شناسایی قبلی انجام شد.

 

وی اشاره به اینکه یکی از اولین هدف های دشمن، شهادت متفکر بزرگ ایران شهید مطهری بود، تصریح کرد: شهید مطهری مغز متفکر انقلاب اسلامی بود ولی چیزی که رادیوی جمهوری اسلامی اعلام کرد این بود که نویسنده داستان راستان ترور شد در حالیکه مغز متفکری بود که دشمن به خوبی شناسایی کرده بود.

 

فرزند شهید هاشمی نژاد ادامه داد: شهید صیاد شیرازی نیز با آن همه تاثیرگذاری که در جبهه ها داشت و مورد اعتماد امام و مقام معظم رهبری بود، اقدامات و تاثیرگذاری های بزرگ او در جبهه های جنگ از جمله  عملیات مرصاد سبب کینه دشمنان شد.

 

وی گفت: بسیاری از فرماندهان و نظامیان و پاسداران  کشورمان پس  از بازگشت از جبهه ها به منازل خود به شهادت  رسیدند و تمام اقدامات جنایت های تروریستی در کشور ما هدفمند بوده است.

 

وی با بیان اینکه تمام این تروریست ها سر در آخور استکبار داشتند و با حمایت های مستقیم و غیرمستقیم جنایتکاران غربی این کار را انجام داده اند، افزود: مقام معظم رهبری به این جنایتکاران لقب وحشی های سامسونت به دست داده اند.

 

۳۵ گروهک مسلح ۱۷ هزار نفر را در ایران شهید کردند

 

هاشمی نژاد گفت: در کشور ما حدود ۱۷ هزار شهید ترور داریم که در تمام اقشار از رییس جمهور و نخست وزیر و رییس دیوان عالی کشور گرفته تا نظامیان و مردم کوچه و بازار که توسط ۳۵ گروهک مسلح به شهادت رسیدند.

 

وی افزود: شکل و فرم این شهادت ها در دنیا بی سابقه است و در دنیا هیچ کشوری نیست که در طول چند ماه عالی رتبه ترین مقامات کشورش به شهادت برسند.

 

وی بیان داشت: آن ها ترورها را از مقامات عالی رتبه کشوری تا نمایندگان ولی فقیه در استان ها که محوریت داشتند همچون شهیدان آیت الله صدوقی، آیت الله مدنی وآیت الله  اشرفی اصفهانی انجام دادند و بر این باور بودند که با این ترورها مردم عقب رانده شوند و رهبران را از ایران اسلامی بگیرند.

 

 فرزند شهید هاشمی نژاد گفت:  حضور یکپارچه مردم گرداگرد امام (ره) و  مقام معظم رهبری به دشمنان اجازه نداده که به اهداف شوم خود برسند.

 

وی افزود: در این ترورها ۱۷ هزار نفر مردمی که پای بند انقلاب بودند به شهادت رسیدند و در این شکل ترورها در هیچ جای دنیا بانیانش مورد حمایت رسمی نبودند.

 

گروهک تروریستی در کشورهای اروپایی و آمریکایی حمایت رسمی می شوند

 

وی با بیان اینکه به خوبی ایجاد کنندگان القاعده ، طالبان و داعش را می شناسیم، ادامه داد: استکبار و صهیونیست این گروه ها را به وجود آورده ولی هیچ کجایی به صورت رسمی از آن ها حمایت نمی کنند.

 

وی ادامه داد:  در مورد عوامل جنایتکار و تروریست در کشور ما  این قاعده  به هم خورده و هر گروهکی که این حوادث را بیافریند در تمام کشورهای اروپایی و آمریکایی مراکز رسمی دارند و مورد حمایت هستند.

 

این فرزند شهید اضافه کرد: در سال ۱۹۹۷ وزارت خارجه آمریکا در زمان کلینتون گزارش مفصلی از منافقین تهیه کرده بود و به صراحت در گزارشی طولانی نشان می دهد چه شناخت دقیقی که از کشور ما دارند و آنجا به صراحت به ۲ نکته اشاره می شود که وزارت خارجه آمریکا می گوید منافقین هزاران نفر از مردم ایران به علاوه رییس جمهور و مسوولان عالی رتبه را ترور کرده اند و صراحتا می گوید که این گروهک ها به دلیل این اقدامات مورد نفرت مردم ایران هستند.

 

هاشمی نژاد  افزود: گروهک منافقین به ۱۱ سفارتخانه ما به صورت همزمان در کشورهای اروپایی حمله کردد که امکان ندارد سیستم های امنیتی قوی کشورهای غربی از این موضوع بی خبر باشند اما هیچ تبعاتی برای آن ها نداشت در حالیکه سفارت هر کشوری خاک آن کشور است.

 

وی بیان داشت: نمونه دیگری از این ترورها ترور سردار دل ها در خاک کشوری دیگر به دستور رییس جمهور آمریکا است.

 

این فرزند شهید گفت: در کشور ما اقدامات حقوقی خلاء دارد  و  متاسفانه در این خصوص کار زیادی انجام نداده ایم در حالیکه دستمان پر است .

 

وی ادامه داد: اگر حمایت دشمنان خارجی از گروهک منافقین نبود این همه جنایت در ایران اسلامی مرتکب نمی شد، با این  حال امکان بسیاری از اقدامات حقوقی در کشور  وجود دارد  و امیدواریم پرونده سردار سلیمانی آغازی  برای دنبال کردن جنایات تروریستی در کشور ما باشد.

 

وی یادآور شد که ترور ۱۲ هزار نفر از این ۱۷ هزار شهید ترور  کشورمان  به دست منافقین انجام شده است که نشان می دهد گروهک نفاق در تمام کشور فعال بود و جنایات زیادی در تهران و مراکز استان ها انجام داده است و شاید اقدامات حقوقی بسیاری از مسایل ما را جلو ببرد.

 

وی گفت: امروز استکبار و آمریکا تصمیمش بر این است که  با گذشت سال ها از جنایات گروهک منافقین از این گروهک  برای مسایل حقوق بشری استفاده کند.

 

هاشمی نژاد افزود:  دشمنان با پول های سعودی شخصیت های غربی را در متینگ هایشان جمع می کنند و ادعای حقوق بشری دارند.

 

وی با بیان اینکه امروز رسانه مجازی در دست قشر نوجوانی است که هیچ چیز از دهه ۶۰ نمی داند ، گفت: دشمنان در این فضای مسموم تفکر نوجوانان و جوانان ما را هدف قرار داده اند.

 

این فرزند شهید گفت: در سال ۸۸ منافقین نقش داشتند ولی نسل جدید حتی شاید اسم آن ها را نشنیده بودند و این فضایی ایجاد کرد که  دوباره بازگشت به جامعه برای مسموم کردن ذهن فرزندان ما داشته باشند.

 

هاشمی نژاد در میزگردی که به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی در کنار یکی از همرزمان سردار سلیمانی و جانشین عقیدتی سیاسی وزارت دفاع انجام شد، سخن گفت.

 

این مراسم با حضور پرشور خانواده شهدای اتکا برگزار شد.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان