هیچ کشوری به اندازه ایران اسلامی زخم خورده ترور و تروریسم نیست

52231

عضوهیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس می گوید:در دنیا هیچ کشوری به اندازه ایران اسلامی زخم‌خورده ترور،منافقین کوردل و کسانی که در اوایل انقلاب مردم بی دفاع را قتل عام می‌کردند،نیست.

سیدناصر موسوی لارگانی با اشاره به  یاوه گویی های اخیر ترامپ و تروریست خواندن مردم ایران گفت: ترامپ از روزهای اولی که آمد؛ به بعضی از ملت ها از جمله ملت شریف ایران شروع به اهانت کرد و یکی از کارهایی که آن روزهای اول ریاست‌جمهوری انجام داد این بود که ورود ایرانی ها به کشورش را ممنوع کرد با همین استدلال که آنها تروریست هستند.

 

ملت بیدار دنیا می دانند تروریست کیست

وی افزود:اما نکاتی که برای ملت بیدار دنیا مشخص و روشن شده این است که می دانند تروریست کیست، حامی تروریست‌ها چه کسی است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شاید با یکسری لفاظی ها و سخنان سخیفی که امثال ترامپ و وزیر خارجه آمریکا می آیند عنوان می‌کنند یک عده قلیلی از مردم دنیا فکر کنند که اینها واقعیت دارد، ولی همه مردم دنیا می بینند که استخوان های کودک یمنی از فرط گرسنگی از زیر پوست بیرون زده،  می‌بینند که بمب‌های آمریکایی که به عربستان فروخته می‌شود و یمنی ها را قطعه قطعه می کند،متوجه می شوند که تروریست کیست.

 

داعش نوزاد پرورش یافته در دامان آمریکا است

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به این موضوع که داعش پرورش یافته خود آمریکا است،مطرح کرد: نکته دیگر اینکه داعش نوزاد پرورش یافته در دامان آمریکا است؛حمایت‌های مالی و تسلیحاتی که به داعش شده،نیروهای نظامی آمریکا و نیروی دریایی آن با موشک هایی که سوریه را مورد هدف قرار می‌داد و مقر نیروهای مقاومت را مورد هدف قرار می‌داد؛ اینها مواردی نیست که بشود کتمان کرد.

موسوی لارگانی ادامه داد:وقتی به بهانه اینکه کشور سوریه دارد از سلاح شیمیایی استفاده می کند،مردم بی دفاع سوریه را خاک و خون می کشند این ها را مردم دنیا می‌بینند.

 

آل سعود با ادعای خادم الحرمینی، یمن را به خاک و خون می کشد

این نماینده مردم در مجلس دهم،اظهار کرد:البته آمریکا برای اینکه بتواند نوکرصفت ها و نوکرانی که در منطقه دارند و از آنها  به گاو شیرده تعبیر می کند ،فریب دهد و به نوعی سلاح های کشتار جمعی و سلاح های پیشرفته شان را به آنها بفروشد و با این سلاح ها مسلمانان را به جان مسلمانان بیندازند،شروع به فرافکنی می کند.

وی با اشاره به  اینکه کشوری که ادعای خادم الحرمینی می‌کند یمن را به خاک و خون می کشاند،واقعاً دردآور است،مطرح کرد: عربستان با ادعای خادم الحرمینی بیاید کشور یمن را چندین سال  است که دارد بمباران و قتل عام می‌کند.کودک‌کشی در آنجا بیداد می‌کند ،این سلاح‌های آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی در اختیار این افراد قرار می‌گیرد و این دیگر یک موضوع روشنی است.برای اینکه بتوانند روی جنایت‌های خودشان را بپوشانند چنین بحث هایی را می کنند که این فرافکنی است.

 

ملت ایران زخم خورده تروریسم است

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه باید بعضی از مسئولین ما هم مراقب حرف زدن‌های خودشان باشند،تاکید کرد:متاسفانه ما از تریبون مجلس  ویا بعضی از تریبون ها صحبت هایی را می کنیم؛ که به صلاح کشور نیست.از تریبون مجلس سپاه را زیر سوال می‌برند که چرا در سوریه و عراق حرکت می‌کند، قطعا دیگران و دشمنان ما هم از این موقعیت  سوءاستفاده می‌کنند و تهمت‌هایی را به ملت ایران وارد می کنند.

وی با بیان اینکه ملت ایران زخم خورده تروریسم است،تصریح کرد:در دنیا هیچ کشوری به اندازه ایران اسلامی زخم‌خورده ترور،منافقین کوردل و کسانی که در اوایل انقلاب مردم بی دفاع را قتل عام می‌کردند،نیست؛هیچ کشوری به اندازه ایران از تروریسم ضربه نخورده است.

عضوهیئت رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس میگوید: ما همواره از مظلوم حمایت می‌کنیم. حمایت از مردم مظلوم عراق و یا سوریه به دلیل حمله داعش به آنها بود و یا حمایت از مردم مظلوم افغانستان به دلیل جنایاتی که خود آمریکا،طالبان،گروه‌های افراطی و تکفیری در آنجا انجام می دهند،بوده است. پس مشخص است که ما حامی تروریسم نیستیم و حامی مظلومانی که گرفتار جنایات تروریست‌ها می شوند،هستیم.

منبع: خبرگزاری خانه ملت


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

باز هم تروریسم و باز هم کاپشن صورتی

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

سعید کریمی از مجروحان حمله تروریستی راسک و چابهار عیادت کرد

وضعیت مجروحان حمله تروریستی چابهار و راسک

محمود عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی

ورود کمیسیون امنیت ملی به حمله تروریستی راسک و چابهار

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

عناصر تروریستی راسک و چابهار ملیت غیر ایرانی دارند

مطالب پربازدید بخش خبر

شهادت یک نوزاد در حمله تروریست‌ها

حمله تروریست‌ها در ایام نوروز

حمله تروریستی به سه نقطه شهرستان چابهار و راسک

تعداد شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهاربه 16 نفر رسید

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان