هنرمندان حوزه ایثار و شهادت، مظلومیت ۱۷هزار شهید ترور را به همه نشان دهند

928359 532

مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، در همایش تجلیل از هنرمندان شاهد و ایثارگر استان کرمانشاه، گفت: از هنرمندان حوزه ایثار و شهادت می خواهیم تا مظلومیت جانبازان شیمیایی که هنوز نفس های آنان هر روز می سوزد، ۱۷ هزار شهید ترور، شهدای زن و وضعیت زندگی جانبازان، شهدای مدافع سلامت، حرم و امنیت را به جامعه نشان دهند.

به گزارش هابیلیان به نقل از نوید شاهد، «رحیم نریمانی»، در همایش تجلیل از هنرمندان شاهد و ایثارگر استان کرمانشاه که در سالن آمفی تئاتر بنیاد شهید برگزار شد، اظهار داشت: هنرمندان واقعی در طول تاریخ بشریت با از خودگذشتگی در راستای تعالی و کمال انسان ها هنر خود را نشان دادند.

مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، قدرت اصلی بازدارندگی انقلاب اسلامی را ایثار شهدا و ایثارگران دانست و گفت: ما با همین فرهنگ توانسته ایم، ۴۴ سال انقلاب اسلامی و نظام را حفظ کنیم.

نریمانی افزود: هنرمندان با بصیرت و خلاقیت شان به تأسی از راه شهدا آثار هنری خود را در راه تعالی بکار گیرند. در این راه بنیاد شهید در قالب خرید آثار و مشارکت در اجرای برنامه ها، معرفی هنرمندان به صندوق هنر، کمک به برگزاری گالری و نمایشگاه، چاپ آثار مکتوب از هنرمندان حمایت می کند.

وی بیان داشت: بنیاد شهید در راستای توانمندسازی هنرمندان و نوآموزان هنری کارگاه‌ها و دوره آموزشی در زمینه های مختلف در استان ها برگزار می کند و حتی از آنان برای شرکت در نمایشگاه ها، گالری ها و جشنواره های بین المللی با استفاده از رایزنی فرهنگی دیپلماسی ایثار حمایت می کند.

گفتنی است: در این همایش از کتاب لاله های حرم، نوشته «علی امرایی» که گزیده ای از زندگینامه شهدای حرم استان کرمانشاه است، رونمایی شد و در ادامه نیز از هنرمندان حوزه ایثار و شهادت با حضور مسئولان تجلیل شد.


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان