همایش «سلوک چهل ساله بنیاد قرآن» در فرهنگسرای رسانه تهران برگزار می‌شود

به گزارش هابیلیان، این همایش به مناسبت فرارسیدن هفته حقوق بشر آمریکایی بوده و نگاهی جامع به نقض حقوق بشر از سوی آمریکا و هم‌پیمانان آن دارد.

در یکی از پنل‌های مهم این همایش که همزمان با هفته حقوق بشر آمریکایی برگزار می‌شود، مقوله حقوق بشر و نقض آن از سوی ایالات متحده آمریکا از منظر دو تن از کارشناسان این عرصه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. سید محمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان و زهرا توحیدیان کارشناس مسائل حقوق بشر مصادیقی از نقض حقوق بشر آمریکایی به ویژه مرتبط با کشورمان را معرفی، بحث و بررسی می‌کنند.

همچنین به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی نشستی با حضور محمدرضا شفاه تهیه‌کننده فیلم سینمایی «هناس» برگزار می‌شود. این فیلم سینمایی داستان ترور شهید داریوش رضایی‌نژاد از شهدای هسته‌ای است که در اقدامی آشکار به عنوان یکی از مهم‌ترین مصادیق نقض حقوق بشر از سوی آمریکا به شهادت رسید.

در بخش دیگری از این همایش، اولین نشست علمی و تخصصی پیرامون دومین همایش ملی حکمرانی قرآنی نیز برگزار می‌شود. در این پنل، حجت‌الاسلام سیدمهدی حسین‌زاده سخنرانی می‌کند و محمد ناظمی اردکانی و سیدکمال‌الدین سجادی به عنوان مهمان ویژه صحبت می‌کنند. در این پنل محمود شاه‌شرقی، امید مرادی، سیدمحمد قلمکاریان و هدی رمضان رودی حضور خواهند داشت.

در این همایش از دو کتاب «طرح مکتب شهید بهشتی» و «مهندسی نظام تربیتی مدیران حکمران قرآنی» رونمایی خواهد شد. این دو کتاب به همت بنیاد قرآن همگام با گام دوم انقلاب آماده شده است.

براساس این گزارش، همایش «سلوک چهل ساله بنیاد قرآن کریم» روز سه‌شنبه ۷ تیر از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. حضور برای عموم علاقه‌مندان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بلامانع است.

Poster Jashnvare Bonyad Quran


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان