همایش تکریم خانواده‌های شهدای ترور استان گیلان برگزار می‌شود

Gilanسردار عبدالله پور در دیدار با همسر شهید علیمحمدی از شهدای ترور هسته‌ای ایران گفت: ملت ایران اجازه نمی‌دهند خون هیچ شهیدی پایمال شود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان، سردار محمد عبدالله‌پور در دیدار با همسر شهید مسعود علیمحمدی، یکی از دانشمندان شهید هسته‌ای کشور و جمعی از اعضای انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در رشت اظهار داشت: ملت ایران در دفاع از کشور در همه عرصه‌ها حضور داشتند و هر جا که به وجودشان نیاز بود، با دل جان وارد عرصه شدند. ما باید از ظرفیت‌های مردمی برای اجرای همایش بزرگداشت شهدای ترور استان گیلان استفاده کنیم.


فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم ایجاد دفاتر استانی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم تصریح کرد: در حال حاضر ما برای بزرگداشت تمام گروه‌ها ستاد تشکیل دادیم و لازم است برای شهدای ترور نیز به دلیل اهمیت بین‌المللی آن ستادی تشکیل شود.

سردار عبدالله‌پور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۴۴ شهید ترور استان گیلان عنوان داشت: باید تلاش شود تا همایش تکریم خانواده‌های شهدای ترور به صورت سالانه و به طور همزمان در روز جهانی قربانیان تروریسم در سراسر کشور برگزار شود.

وی شهدای ترور را شهدایی مظلوم دانست و خاطرنشان کرد: سپاه قدس گیلان آمادگی لازم برای مشارکت در برگزاری مراسمات تکریم خانواده‌های شهدای ترور را دارد.


فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم معرفی شهدای ترور استان گیلان به جهان اظهار داشت: همایش تکریم خانواده‌های شهدای ترور استان گیلان یکشنبه ۲ شهریور در رشت برگزار می‌شود.

همسر شهید مسعود علیمحمدی نیز در این جلسه با بیان اینکه همایش تکریم خانواده‌های قربانیان ترور همه ساله در استان‌های تهران، گلستان، اصفهان و آذربایجان غربی برگزار می‌شود اظهار داشت: پنجمین همایش تکریم از خانواده‌های شهدای ترور امسال در گیلان برگزار می‌شود.

همسر شهید مسعود علیمحمدی با تاکید بر اینکه خانواده شهدای ترور ظرفیت بالایی برای تحقق صلح جهانی دارند افزود: خانواده شهدای ترور می‌توانند ریشه تروریسم را نابود کنند.

عضو هیئت مدیره انجمن قربانیان ترور نیز در این جلسه با انتقاد از شیوه رفتار مسئولان سازمان ملل با اعضای گروهک منافقین اظهار داشت: امروز در اروپا اعضای گروهک منافقین در کمال آرامش زندگی می‌کنند و تحت حمایت مسئولان اروپایی هستند.

داوود احمدی با بیان اینکه اعضای گروهک منافقین در اروپا به راحتی نشست و همایش برگزار می‌کنند گفت: اروپاییان فقط ادعای دفاع از حقوق بشر دارند و در عمل حامی تروریسم هستند.

وی با تاکید بر لزوم معرفی شهدای ترور ایران به سراسر جهان خاطرنشان کرد: استان گیلان ۱۴۴ شهید ترور دارد که لازم است تا در سطح بین‌الملل معرفی شوند.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان