هدف استکبار از ایجاد گروه‌های تروریستی تضعیف عالم اسلام است

Larijaniiرئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هدف استکبار جهانی از ایجاد و تقویت گروه‌های تکفیری تروریستی، مستهلک ساختن انرژی و توان ملل مسلمان است.

به ‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان به نقل از باشگاه خبرنگاران، جمعی از علما و مسئولان مرتبط با امور فلسطین از کشورهای سوریه، لبنان و فلسطین که به مناسبت سالگرد رحلت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در کشورمان به سر می‌برند عصر روز یکشنبه گذشته (16خرداد ماه) با علی‌ لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بخشی از سخنان خود با اشاره به مسایل منطقه‌ای گفت: هدف استکبار جهانی از ایجاد و تقویت گروه‌های تکفیری تروریستی در کشورهای مختلف مسلمان منطقه ازجمله عراق و سوریه و یمن، مستهلک ساختن انرژی و توان ملل مسلمان در تعامل بااهداف و سیاست‌های استکباری که رژیم صیهونیستی اجرای آن را بر عهده داشته است، باشد.

لاریجانی تنها راه مطمئن برای نجات منطقه از شر فتنه و توطئه‌های استکباری را بیداری کشورهای مسلمان و حفظ وحدت و استمرار مقاومت در برابر رژیم صیهونیستی دانست و در این راستا در حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم فلسطین در برابر رژیم اشغال‌گر قدس تاکید کرد.


جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان