نمایشگاه اسناد جنایات گروهک تروریستی منافقین در سوئد آغاز به کار کرد

Stockholm In Sweden

به همت بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) نمایشگاهی از اطلاعات و اسناد مربوط به جنایات گروهک تروریستی منافقین علیه ملت ایران، از امروز در مقابل دادگاه استکهلم آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، این نمایشگاه که شامل بخشی از تصاویر، اسناد و اطلاعات درباره‌ی جنایات تروریستی و خشونت‌بار گروهک منافقین علیه مردم ایران است در قالب پوستر و بنر از امروز پنجشنبه 19 خرداد به مدت دو روز در مقابل دادگاه استکهلم در کشور سوئد در حال برگزاری است.

این نمایشگاه در مقابل ساختمان دادگاهی برگزار می‌شود که مدتی قبل در جریان محاکمه «حمید نوری» شهروند ایرانی، اعضای گروهک تروریستی منافقین، توسط دستگاه قضایی سوئد، در جایگاه شاکی و شاهد قرار گرفته بودند!

این رفتار غیرمتعارف با اعتراضات مکرر خانواده قربانیان ترور ایران مواجه شد و آن‌ها در مکاتبات خود با مقامات سیاسی و قضائی سوئد و در دیدار با سفیر این کشور در تهران، نسبت به دعوت دادگاه از تروریست‌ها برای ادای شکایت و شهادت، اعتراض و آن را رویه‌ای ظالمانه در تغییر جایگاه «جلاد» و «شهید» دانستند؛ ازاین‌رو، برگزاری نمایشگاهی از جنایات تروریست‌ها در مقابل این دادگاه سیاسی مورد توجه بنیاد هابیلیان قرار گرفت.

انتشار ده‌ها سند و تصویر از جنایات منافقین که برای اولین‌بار منتشر می‌شوند، از هم اکنون با واکنش و خشم منافقین مواجه شده است. ترس از تنویر افکار عمومی سوئد درباره‌ی واقعیت این گروهک تروریستی، منجر به صدور چند بیانیه خشم‌آلود توسط منافقین در ساعات منتهی به برگزاری نمایشگاه شده و سرکردگان این گروهک خواستار لغو برگزاری آن شده‌اند.

جزئیات بیشتر از این نمایشگاه و تصاویر آن در خبرهای تکمیلی منتشر خواهد شد.


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان