نبرد با تکفیری‌ها دفاع از اسلام است

Nasrolah12نبرد با تکفیری‌ها دفاع از اسلام است

به گزارش پایگاه اطاع‌رسانی هابیلیان به نقل از المنار، سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در سال‌روز میلاد حضرت رسول اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم در مراسم دبیرستان «المهدی-الحدث» از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

وی در ابتدای این سخنرانی با تبریک میلاد رسول اکرم و میلاد پیامبر اسلام با عید میلاد حضرت مسیح (ع) این دو میلاد را به مسلمانان و مسیحیان تبریک گفت.

نصرالله با اشاره به اینکه نیروهای مقاومت در ارتفاع ۲ هزار متری و در شرایط سخت در حال دفاع از مرزهای کشور در مقابل تجاوز رژیم صهیونیستی و تروریست‌های تکفیری هستند، اظهار داشت که این نیرو‌ها پیروان واقعی رسول الله و حامیان واقعی مردم لبنان هستند.

تروریست‌ها اکنون به کشورهایی رسیده‌اند که حامی آن‌ها بودند

سید حسن نصرالله در بخش دیگری از سخنرانی خود با اشاره به اینکه گروه‌های تکفیری که خودشان را به اسلام و رسول مکرم اسلام مرتبط می‌دانند به دلیل اقدامات وحشیانه خود در حال توهین به رسول خدا، کتابش و امت اسلامی هستند، تصریح کرد که خطر و تهدید این تکفیری‌ها برای اسلام بیش از آنهایی است که با نوشتن کتاب، ساختن فیلم و کشیدن نقاشی به دنبال توهین به پیامبر اسلام هستند.

دبیرکل حزب‌الله با بیان اینکه هدف قرار دادن انسان‌ها اقدامی شرم‌آور است تاکید کرد که تروریست‌ها اکنون به کشورهایی رسیده‌اند که حامی آن‌ها بودند و این امری قابل پیش بینی بود.

وی با اشاره به اینکه کسانی که سر مردم را قطع می‌کنند نمی‌توانند خود را مدافع حضرت محمد (ص) بدانند، اظهار داشت که میزان اهانت‌هایی که از جانب تکفیری‌ها علیه اسلام شده در تاریخ اسلام بی‌سابقه بوده است و این مسئولیتی برای همه مسلمانان است.

سید حسن نصرالله در ادامه این سخنرانی با اشاره به اینکه در هفته وحدت مسلمانان باید در کنار یکدیگر مقابل اقدامات تکفیری‌ها باشند، اظهار داشت که تکفیری‌ها تهدیدی واقعی برای اسلام به عنوان دین و پیامبر اسلام هستند.

وی با بیان اینکه مقابله با مسئله تکفیری‌ها دفاع از سرزمین، ملت و یا دولت نیست بلکه دفاع از اسلام است گفت: امروز به صراحت می‌گویم که گروه‌های تکفیری کشورهای منطقه و آبروی آنان را در آینده تهدید خواهند کرد و روشن است که خطر تروریست‌ها فرا‌تر از خطری سیاسی است و تهدیدی برای جایگاه، کرامت اسلام، پیامبر اکرم(ص) و قرآن به شمار می‌آیند؛ از همین رو هنگامی‌که موضوع دفاع از اسلام مطرح است بسیاری از شروط لازم برای مقابله دیگر مطرح نیست زیرا روند امور به‌‌ همان جایی رسیده است که امام حسین‌(ع) در کربلا با یاران اندک برای دفاع از اسلام به پا خاست.

دبیرکل حزب‌الله در ادامه این سخنرانی اشاره‌ای به پرونده نظامیان ربوده شده توسط تروریست‌ها داشت و گفت: برخی رسانه‌ها لبنانی در جنگ روانی تروریست‌ها علیه حزب‌الله همراه آنان شده‌اند و در واقع منافع حزب‌الله در امنیت روانی مردم است.

وی با اشاره به ناتوانی تروریست‌ها در کنترل بر مناطق مرزی لبنان تاکید کرد که به تمام مردم لبنان می‌گوئیم که لبنانی‌ها در مقابله با تروریست‌ها ناتوان نیستند و سرما، شهادت و مجروحیت نمی‌تواند عزم نیروهای مقاومت را خدشه‌دار کند.

سید حسن نصرالله در ادامه از رسانه‌ها خواست تا در ماجرای تروریسم در عملیات ایجاد رعب توسط تکفیری‌ها مشارکت نکنند و اظهار داشت که عملیات تروریستی در هر کشوری ممکن است روی دهد.

وی با اشاره به اینکه لبنان همانطور که صهیونیست‌ها را شکست داد تروریست‌ها را نیز شکست می‌دهد، اظهار داشت که هرکسی را که به لبنان دست درازی کند شکست خواهیم داد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9610816&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

شهید سازمان پیشمرگان مسلنان کرد

شهید جلال فرج‌پور

مهدی عسکری، بنیاد هابیلیان

چند می گیری از لیست تروریستی خارج کنی؟

شهید استان خراسان

شهید سیداسماعیل موسوی

علی رحمانی؛ بنیاد هابیلیان

ریشه اصلی تروریسم در غرب آسیا

شهید استان گیلان

شهید علی رستمی‌دشتمیان

پیام رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرانسه

اهانت به مقدسات با بهانه آزادی بیان

جدیدترین مطالب

مجید مربایان، روزنامه خراسان

بومرنگ اسلام‌ستیزی ماکرون

داستانی واقعی از مقابله با داعش

سریال «خانه امن» از فردا آغاز می‌شود

شهید استان هرمزگان

شهید حاج علی غلامحسینی

پیام رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرانسه

اهانت به مقدسات با بهانه آزادی بیان

علی رحمانی؛ بنیاد هابیلیان

ریشه اصلی تروریسم در غرب آسیا

مطالب پربازدید بخش خبر

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان