منافق غلط ‌کرده از پدرم حمایت کند

Khastarmonafegh

بر خلاف ادعای پوچ و واهی رسانه‌های معاند و ضد انقلابی، فرزند هاشم خواستار از وضعیت مناسب پدرش در بیمارستان و پایبندی‌اش به نظام گفت.

 

به گزارش صبح توس؛ طی روز‌های اخیر اخبار بی پایه و اساس و جعلی توسط برخی از رسانه‌های ضد انقلاب در خصوص ناپدید شدن فردی در مشهد به نام «هاشم خواستار» منتشر شد و پس از آن خبری مبنی بر بستری شدن وی در یکی از مراکز درمانی اعصاب و روان منتشر گردید.

 

در جهت پیگیری این امر به گفت‌و‌گو اختصاصی با محمد خواستار، فرزند هاشم خواستار نشستیم تا ابعاد واقعی این ماجرا روشن شود و بار دیگر سناریوی دروغ پردازی و به استهزا گرفتن افکار عمومی توسط رسانه‌های معاند و ضد انقلاب نقش برآب شود.

 

خواستار عصر سوم آبان ماه پس از دیدار وملاقات با پدرش در بیمارستان ابن سینا مشهد در گفت‌و‌گو با خبرنگار «صبح توس» با اعلام اینکه بنده به ملاقات پدرم رفتم و وضعیت عمومی و ظاهری‌اش خوب بود، اظهار کرد: تمامی پرسنل با ما و خانواده برخورد خوبی داشتند، ضمن اینکه ما را در جریان امور قرار دادند و اجازه دادند پدرم را ببینیم و در حال حاضر تحت درمان پزشکی قرار گرفته است.

 

مخالف جوسازی و شایعه‌پراکنی علیه پدرم هستم/ رسانه معاند اسم معاند را یدک می‌کشد

 

وی در پاسخ به سوالی در مورد جوسازی و شایعه پراکنی سایت‌های خبری و معاند و اینکه چنین مطرح کرده بودند که پدرتان در شرایط سخت امنیتی گرفتار و به وی غذا و دارو داده نمی‌شود، بیان کرد: اسم رسانه‌های معاند بر روی خودشان است، یعنی معاند هستند، بنده به شدت با آن‌ها و کارهایشان مخالفم و نهی می‌کنم.

 

خواستار افزود: وضعیت پدرم خوب است و مسئولین برخورد مناسب و خوبی در قبال ما دارند؛ البته از قبل فشار خون پدرم مقداری بالا بوده و سابقه مصرف قرص دارد.

 

وی در مورد اینکه آیا پدرش قبلا نیز سابقه بازداشت داشته است، اظهار کرد: پدر بنده در مورد مسائل مربوط به فرهنگیان به جرم اقدام علیه امنیت ملی بازداشت بوده است؛ اعتصاب فرهنگیان و مسائل صنفی آن‌ها در سال 88 و هم زمان با فتنه 88 بوده است.

 

 منافقین و صدای آمریکا غلط کرده‌ است که از پدرم حمایت کنند

 

خواستار که به همراه مادر و نوه هاشم خواستار به دیدار پدرش رفته بود درباره موضع گیری رسمی و حمایت گروهک‌هایی همچون فرقه تروریستی منافقین و صدای آمریکا از هاشم خواستار تصریح کرد: منافقین غلط کرده‌اند، اصلا موضوع ما داخلی بوده و به آن‌ها هیچ ارتباطی ندارد؛ منافقین چند وقت پیش هم همزمان با اعتراضات مردم برای گرانی، وارد معرکه شدند و به دروغ ادعا کردند فلان شعارها سرداده شده که در واقع اصلا این طور نبود.

 

نظام جمهوری اسلامی ایران بر حق است

 

وی در پایان اضافه کرد: نظر من نسبت به نظام جمهوری اسلامی این است که نظام بر حق بوده و مشکلات اقتصادی به خاطر ضعف مدیریتی هست؛ بنده در انتخابات‌ها شرکت می کنم و آن را قبول دارم.


مطالب پربازدید سایت

دبیركل بنیاد هابیلیان در رادیو گفت‌وگو

حقوق بشر آمریكایی، ضد حقوق بشر و ضد انسانیت است

سکویی برای هم راستا کردن کشورهای آسیایی و آفریقایی

«آلکو» و تجربه ایران در مبارزه با تروریسم

اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه‌ای خبر داد

دستگیری عوامل حمله تروریستی به خودروی حامل صندوق آرای مردم

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

جدیدترین مطالب

فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

ایران آماده همکاری با شانگهای در مبارزه با تروریسم است

شهید ترور

شهید اصغر وحید

پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات منافقین

برای شرکت کنندگان در تجمعات منافقین اعلان قرمز صادر خواهد شد

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) اعلام کرد

انهدام تیم تروریستی توسط رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان