منافقین نسخه آن زمان داعش بودند

Safarharandi

صفار هرندی با تاکید بر این که چهره واقعی منافقین باید برای نسل امروز افشا شود، گفت: در ایران، 17000 ترور توسط گروهک تروریستی منافقین صورت گرفت که این خباثت و ناجوانمردی را نمی توان با هیچ توجیهی تطهیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) و به نقل از خبرگزاری شبستان، محمد حسین صفار هرندی، عضو تشخیص مصلحت نظام در همایش «نقش آفرینی بسیج کارمندی در تشکیل دولت اسلامی» که به همت سازمان بسیج کارمندان سپاه علی ابن ابی طالب (ع) در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، عنوان کرد: پس از انقلاب اسلامی، دولتمردانی در زمینه سیاست ورزی در کشورمان درخشیدند که الگویی برای افرادی هستند که به دنبال پیاده کردن عدالت در جامعه هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو نمونه برجسته از دولتمردانی هستند که تصویر حاکم و حکومت کننده را در ذهن ملت ایران تغییر دادند و امروز مسئولین باید از آنها الگوبرداری کنند.

در ایران، 17000 ترور توسط گروهک تروریستی منافقین صورت گرفته است

صفار هرندی تصریح کرد: شهید رجایی که معلم من بود، از جمله شخصیت‌هایی بود که پس از اخذ منصب نخست وزیری هیچ گونه تغییری در اخلاق و رفتار وی مشاهده نشد.

وزیر ارشاد دولت نهم با اشاره به اقدامات منافقین علیه ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: در ایران، 17000 ترور توسط گروهک تروریستی منافقین صورت گرفت که این خباثت و ناجوانمردی را نمی توان با هیچ توجیهی تطهیر کرد.

صفار هرندی گفت: ما مصادیق برجسته و چهره‌های نورانی حکومتی را 72 تن می‌دانیم که در 7 تیر به شهادت رسیدند و یا شهادت شهید قدوسی و شخصیت‌های برجسته که از جمله رفیقان امام راحل (ره) بودند که توسط گروه منافقین ترور شدند و به شهادت رسیدند.

منافقین نسخه داخلی جریان داعش بودند

وی با اشاره به این که بیش از 17000 شهید ترور در ایران وجود دارد و با اشاره به جنایات گروه منافقین در ایران، تصریح کرد: منافقین نسخه داخلی جریان داعش بودند که به آسانی کودک 12 ساله را جلوی دوربین سر می‌برند، منافقین هم جنایات زیادی در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی مرتکب شدند و این که کسی بخواهد در مقام دفاع از این افراد اقدام کند واقعا جای تعجب است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مسائلی که در راستای تطهیر چهره منافقین رخ داده است، تأکید کرد: امروز اگر کسی در مقام دفاع از منافقین برآید، خودش رسوا می‌شود، عده ای اهل معرکه گیری هستند و تصور می‌کنند که مردم وقایع 30 سال پیش را فراموش کردند، در حالی که جنایات گروه منافقین هیچ گاه فراموش نمی شود.

چهره واقعی منافقین باید برای نسل امروز افشا شود

صفار هرندی با تاکید بر این که چهره واقعی منافقین باید برای نسل امروز افشا شود، عنوان کرد: گروه منافقین یکی از جریانات خبیث نفاق هستند که با عملیات منافقانه خود در برخی شخصیت‌ها رخنه کردند و از سادگی آنها استفاده کرده و در جامعه نفاق ایجاد کردند.

وی یادآور شد: امام خمینی (ره) در دو ماه باقی مانده از عمر خود کارنامه جریان فاسق را بستند، اما متأسفانه برخی افراد به دفاع از حقانیت امام و عمل امام راحل (ره) نپرداختند و در برابر دشمن موضع نگرفتند، امروز هم عده ای معرکه گیری می‌کنند و به دنبال تطهیر اعمال و جنایات منافقین هستند.

شهید رجایی شاگرد مکتب اسلام و روحانیت و مقلد امام راحل (ره) بود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به شخصیت شهید رجایی اظهار داشت: شهید رجایی به عنوان شاگرد مکتب اسلام و روحانیت و مقلد امام راحل (ره) بود، شهید رجایی خود را در سلسله مراتب امام (ره) نمی دید، بلکه خود را مقلد ایشان می‌دانست، این نگرش متأسفانه در برخی شخصیت‌ها فراموش شد و آفتی به جان این تفکر افتاد که گریبان سیاست ورزی در کشور را گرفته است.

صفار هرندی تصریح کرد: برخی از بزرگان کسر شأن می‌دانستند که خود را مقلد امام راحل بدانند، در حالی که تعبد داشتن نسبت به کسی که او را در جایگاه امامت می‌دانیم، در شهیدان رجایی و باهنر وجود داشت.

شهید رجایی مسلمان رساله ای بود/ شهید رجایی مردم گرا بود

وی با بیان این که سه عنصر در انقلاب اسلامی به صورت جدی تأثیرگذار بود، گفت: عناصری در انقلاب اسلامی وجود داشت که سبب تفاوت انقلاب اسلامی با انقلاب‌ها و جریان‌های شکل گرفته در جهان شد و این عناصر در در زندگی شهید رجایی مشهود بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: یکی از عناصر انقلاب اسلامی، اسلام باوری بود، شهید رجایی مسلمان رساله ای بود و به بایدها و نباید‌های ولی فقیه پایبند بود، همچنین شهید رجایی مردم گرا بود و این مسأله بسیار ارزشمند بود.

صفار هرندی ادامه داد: مردم وقتی به یک کارگزار دولتی می‌رسند، باید نزدیکی و احساس همدلی داشته باشد و این مردم گرایی و همراهی با ملت و خود را خادم و نوکر ملت دیدن خصیصه انقلاب اسلامی بود و رهاورد زانو زدن در برابر درس‌های نهج البلاغه امام علی (ع) است.

طراز انقلاب اسلامی، شهید رجایی است

وی با  اشاره به حقوق‌های نجومی برخی مسئولان، گفت: برخی مسئولین تصور می‌کنند که باید حقوق‌هایی معادل حقوق مدیران در دیگر کشورها بگیرند، در حالی که این موضوع جای تأسف دارد؛ در اسلام کسی که به منصب‌های حکومتی می‌رسد، خادم ملت است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: طراز انقلاب اسلامی، شهید رجایی است که پیشنهاد داد که از حقوق خود کم کند و در راه اسلام و انقلاب خدمت کند، در حالی که برخی مسئولین امروز از این نگرش فاصله گرفتند.

امروز باید یارانه نیازمندان به موقع واریز شود

صفار هرندی عنوان کرد: یارانه را باید به قشرهای نیازمند داد و این فراگیری به کسانی که نیاز مالی ندارند، درست نیست و خلاف عدالت است و یک مساوات مضحک است.

وی اظهار داشت: امروز باید یارانه نیازمندان به موقع واریز شود، برخی مردم مجبورند که یارانه را به زندگی خود بیاورند، اما مسئولین شبی که قرار است یارانه به حساب مردم واریز شود، عزا می‌گیرند.

کارگزاران دولتی خادم مردم هستند/ شهید رجایی سفرهای استانی را رایج کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: نسبت دولت به مردم نسبت خادم به مخدوم است و کارگزاران دولتی خادم مردم هستند و امانتی به گردن آنها قرار داده شده است و نگاه شهید رجایی این گونه بود.

صفار هرندی یادآور شد: شهید رجایی سفرهای استانی را رایج کرد و بسیاری از استان‌ها مسافرت کرد و از جزئیات زندگی مردم اطلاع یافت و مسئولین بعدی این راه را ادامه دادند، شهید رجایی سنت حسنه ای را گذاشت که هر کسی که می‌خواهد کار ارزشمند انجام دهد، می‌تواند از این سنت حسنه استفاده کند.

وی گفت: امروز برخی افراد با سفرهای استانی مسئولین مخالفند و معتقدند که از راه دور نیز می‌توان زندگی مردم را رصد کرد، در حالی که این تفکر اشتباهی است و کودتا علیه حکومتی است که در نخستین روز شکل گیری با تفکر حضور در میان مردم رشد کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: ایستادگی در برابر زورگویان و قلدرها و در صدر آنها قلدر بین‌المللی که ملت‌ها را استعمار کرده بودند، خصیصه سوم دولتمردی شهید رجایی و شهید باهنر بود که در برابر گردنکشان جهان صف آرایی کردند.

امروز برخی از رسانه‌های داخلی در همسویی با جریان رسانه ای غرب هستند

صفار هرندی تصریح کرد: امروز برخی از رسانه‌های داخلی در همسویی با جریان رسانه ای غرب تصویر کودک سوری را تابلو می‌کنند اما هنگامی که پای جریان داعش و جنایات این گروه تروریستی به میان می‌آید سکوت اختیارکرده و دوگانه عمل می‌کنند.

وی افزود: امروز برخی افراد در رسانه‌ها مدعی آزادی بیان هستند، اما در برابر جنایات داعش سکوت می‌کنند، کشور ما در میان کشورهای دنیا مظلوم واقع شده است و اگر کشوری با ما اظهار دوستی کند، استقبال می‌کنیم، در حالی که برخی رسانه‌های داخلی، فعالیت‌های کشورهای همسو را زیر ذره بین قرار می‌دهند و انتقادهای شدیدی به فعالیت‌های آنها دارند، زیرا جرم این کشورها این است که با نظام جمهوری اسلامی ایران همسویی دارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: امروز برخی مکان‌ها را به پیکر شهدای گمنام مزین می‌کنند که در دنیا هم کار مرسومی است، اما برخی جماعت دچار عصبیت جاهلی شده توسط شیاطین با این کار مخالفت می‌کردند و درباره قهرمان ملی خود بی معرفت و ناجوانمردانه عمل می‌کردند، در حالی که همین افراد در وقایع تروریستی اروپا، لباس سیاه تن می‌کنند و شمع دست می‌گیرند و عزاداری می‌کنند.

صفار هرندی اظهار امیدواری کرد که این روزها، روز تنبه و آگاهی باشد و در پایان گفت: امروز برای کسانی که از ملت ما انتقام گرفتند، نباید حقی قائل شویم و منفورین تاریخ ایران همواره باید منفور بمانند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان