منافقین در سال‌های اخیر چراغ خاموش و در قالب NGOها فعالیت می‌کنند

1530003360

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: منافقین در سال‌های اخیر چراغ خاموش و در قالب NGO فعالیت می کنند؛ چون در جهان نیز به دلیل جنایات خود وجهه قابل قبولی ندارند.

به گزارش پایگاه‌ خبری‌تحلیلی هابیلیان، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد در نشست «شکست استراتژیک منافقین از گذشته تاکنون» که به همت بنیاد هابیلیان و بسیج اساتید در سازمان مرکز فنی و حرفه ای برگزار شد، ضمن تقدیر از جان‌‌فشانی‌های شهدای مرصاد اظهار کرد: سال ۱۳۴۲ جریانی با هدف مقابله با اسلام و مبارزه مسلحانه با انقلابیون شکل گرفت.

دبیر‌کل بنیاد هابیلیان تصریح کرد: مبارزه مسلحانه با انقلابیون و به خاک و خون کشیدن مردم در اوایل انقلاب، وجهه و چهره اصلی این جریان انحرافی است. جریان منافقین در فرو ریختن شخصیت‌های نظام و مصادره به نفع خود خبره است.

هاشمی‌نژاد به جنگ تحمیلی ایران و عراق اشاره کرد و گفت: زمانی که منافقین در عراق پایگاه نظامی تشکیل دادند، به کمک عراق برای پیروزی بر ایران رفت و جنایات خود در حق مردم ایران را کامل کردند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان ادامه داد: منافقین بیشترین و بهترین امکانات غرب را در اختیار دارند که نشان‌دهنده اتحاد دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: ایران قربانی تروریسم است و هیچ کشوری در جهان وجود ندارد که مثل ایران مورد حملات تروریستی قرار گرفته باشد؛ چون نمایندگان مجلس، رئیس جمهور، مردم و...  قربانیان منافقین در ایران هستند.

هاشمی‌نژاد عنوان کرد: منافقین هر مدت یک‌بار خبر مرگ مسعود رجوی را رد می‌کنند؛ چون می‌دانند با انتشار خبر فوت رجوی نخ‌های پوسیده منافقین نیز از بین می‌رود.

فرزند شهید هاشمی‌نژاد گفت: ایران 17 هزار شهید ترور دارد که در کل دنیا بی‌سابقه است‌؛ اما با توجه به ابزار رسانه‌ای پیشرفته غرب، ایران در حال حاضر متهم به رعایت نکردن حقوق بشر است.

وی اضافه کرد: عربستان و اسرائیل برای ایجاد نفاق در ایران هزینه می‌کنند و مسئولان با هوشیاری کامل باید برای رفع نفاق تلاش کنند تا نقشه‌های دشمنان خنثی شود.

هاشمی‌نژاد در ادامه گفت: منافقین ۲۱ سال پیش تصمیم داشتند به ۱۱ سفارت ایران در جهان حمله کنند که خنثی شد؛ سوال این است که منافقین که نفس‌های آخر خود را می‌کشد چطور و با چه امکانات و بودجه‌ای نقشه‌های گسترده علیه ایران را طراحی می‌کنند. جواب مشخص است؛ با حمایت آمریکا، عربستان و سایر کشورهای غربی چنین اتفاقی رخ می‌دهد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان خاطرنشان کرد: سازمان ملل می‌داند ایران قربانی تروریسم است؛ اما برخی کشورها تحت فشار از ایران حمایت لازم را انجام نمی‌دهند.

وی در پایان عنوان کرد: منافقین در سال‌های اخیر چراغ خاموش و در قالب NGO فعالیت می کنند؛ چون در جهان نیز به دلیل جنایات خود وجهه قابل قبولی ندارند.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان