منافقین برای مردم ایران مُرده‌اند

201907102971545622

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: گروهک تروریست منافقین چه بتوانند رفتارهایی ایذایی انجام دهند چه ندهند، در ذهن، روح و تاریخ مردم ایران مُرده اند. منافقین به عنوان گروهی در به در شناخته می شوند و در هیچ کجای عالم برای آنها ارزشی قائل نیستند.

به گزارش هابیلیان، جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدام مذبوحانه اخیر منافقین در صدا و سیما گفت:  منافقین بیش از 40 سال است که مقابل مردم ایران و نظام سیاسی کشور دست به هر اقدامی می زنند، بیش از 17 هزار نفر را به شهادت رسانده اند و یکی از تاریک ترین بخش های کارنامه منافقین همراهی با دشمنان این آب و خاک در زمانی که مورد هجوم رژیم بعثی قرار گرفتیم. لکه ننگ کارنامه آن ها همراهی با دشمن و حمله به کشور و مردم خودشان بوده، در هیچ کجای تاریخ چنین جنایتی را از هیچ گروهی سراغ نداریم.

این نماینده مجلس بیان کرد: اقدام اخیری که منافقین انجام داده اند از چند بُعد قابل بررسی است، این اقدام نشان داد منافقین از هر کاری که بخواهد به لحاظ نظامی، امنیتی، سیاسی و اقتصادی به کشور و نظام آسیب وارد کند درمانده اند و توانایی ندارند، از سوی دیگر  چنین رفتارهایی نشان دهنده ارتباطات آنها با شبکه های جاسوسی اسرائیل است.

وی ادامه داد: خرابکاری هایی از این دست و نفوذ در شبکه های اینترنتی، فضاهای مجازی و ایستگاه های رادیویی در سابقه رژیم صهیونیستی است، بنابراین همدستی و ارتباطات فنی گروهک منافقین با این رژیم قابل اثبات بوده است.

رحیمی جهان آبادی تاکید کرد: این رفتارها ارزش عملیاتی، امنیتی و سیاسی ندارد که بخواهند از طریق آن مخاطبی پیدا کنند، این اقدام مردم را به یاد جنایت های منافقین انداخت، به یاد ظلم هایی که در حق ما انجام دادند، به یاد رزمندگانی که از ما به شهادت رساندند، به یاد مردم بی پناهی که در طول این سال ها ترور کردند، به یاد مسئولین شاخصی از ما مانند رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس مجلس، رئیس دیوان عالی کشور و مقاماتی که توسط این افراد ترور شدند. همه جنایت ها آنها را به یاد مردم انداخت و نفرت از منافقین را در دل مردم زنده کرد.

این نماینده مجلس در بخش دیگر گفت: بحث نظارت بیشتر بر صدا و سیما موضوع دیگری است که به واسطه این اتفاق باید به آن توجه شود، صداوسیما رسانه ملی و فراگیر است نباید آسیب پذیری آن تا این حد بالا باشد که منافقین بتوانند چنین اقدامی انجام دهند.

وی بیان کرد: صدا و سیما به شبکه های اینترنتی و ارتباطات بین المللی متصل نیست که بتوانند از طریق نفوذ در این شبکه ها اقدامی کنند، بنابراین  آسیب پذیری تشکیلات صدا و سیما باید از سوی نهادهای امنیتی، وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه با همکاری صدا و سیما مورد بررسی قرار گیرد تا در آینده از این دست مشکلات و آسیب پذیری در رسانه ملی نداشته باشیم.

رحیمی جهان آبادی اظهار کرد: منافقین چه بتوانند رفتارهایی ایذایی انجام دهند چه ندهند در ذهن، روح و تاریخ مردم ایران مُرده اند، به عنوان گروهی که در جهان در به در هستند شناخته می شوند و در هیچ کجای عالم برای آنها ارزشی قائل نیست. در تاریخ ایران مطالعه کنید می بینید بسیاری از افرادی که می خواستند بر ایران مسلط شوند زمانی که به قدرت رسیدند با کسانی که به آب و خاک ایران خیانت کردند و با دشمنان همکاری داشتند را بیشتر از همه مورد بی حرمتی قرار دادند.


مطالب پربازدید سایت

گذری بر جنایات احزاب تروریستی در ایلام

شهیدی که ۱۴معصوم را در خاکسپاری دیگر شهدا دید!

روایت یکی از مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ

صدای بی‌امان شلیک، فضای ملکوتی حرم را در هم شکست

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران

منافقین امروز تاکتیک خشونت‌ورزی مطلق دارند

پس از 3 سال از حبس غیرقانونی حمید نوری

ترکیدن حباب حقوق بشر سوئد در پرونده حمید نوری

روایتی از ترورهای منافقین در دهه شصت

ترور شلوارسبزها و کت‌قهوه‌ای‌ها در ایران

جدیدترین مطالب

مدیر داخلی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی گلستان اهواز تشریح کرد

آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی ایذه

با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)

انهدام تیم تروریستی و کشف سلاح در کرمانشاه+فیلم

سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد:

ترور یکی از بسیجیان فعال اصفهان+جزئیات

حجت‌الاسلام والمسلمین «احمد سالک کاشانی» نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی:

عاملان ترور شهید فخری‌زاده به سزای اعمالشان می‌رسند

به مناسبت سالروز شهادت دانشمند دفاعی و هسته‌ای کشور

نشست بررسی ابعاد حقوقی و سیاسی ترور دانشمندان هسته‌ای برگزار می‌شود

مریم عاقلی؛ روزنامه جام جم

فخر هسته‌ای، کابوس رژیم‌ صهیونیستی

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

نشریه آمریکایی فارن‌پالیسی در گزارشی نوشت

منافقین بر اساس توافق آمریکا-اسرائیل در آلبانی مستقر شدند

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان