منافقين به دريوزگي افتاده‌اند

Kosariعضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: منافقين به دريوزگي افتاده‌اند و براي اين که بتوانند به زندگي خود ادامه دهند مسئله پتشيباني آمريکا را علني کرده‌ تا بتوانند از اين طريق منابع مالي خود را تامين و مطرح کنند تا کمتر آسيب ببينند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) اسماعيل کوثري نماينده تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در مورد ثبت گروهک تروریستی منافقین به عنوان لابی رسمی در آمریکا، گفت: گروه‌هاي تروريستي دست پروده آمريکا و سيا هستند و اين مسئله مربوط به امروز نيست.

وي ادامه داد: چه زماني که منافقين در داخل ايران حضور داشتند و چه زماني که در ظاهر به فرانسه گريختند سازمان سيا براي آن‌ها تصميم‌گيري مي‌كرد حتي در دوران دفاع مقدس و بعد از انقلاب هم به فرمان آمريکايي‌ها در عراق مستقر بودند.

کوثري تصريح کرد: تعويض محل استقرار و يا جايگاه منافقين در کشورها به اين معنا نيست که آمريکا آن‌ها را به حال خود رها کرده و مطمئنا زير نظر آمريکا، فرانسه و انگليس به فعاليت‌هاي خود ادامه مي‌دهند.

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با اشاره به اين مطلب که تمام فعاليت‌هاي منافقين در راستاي ضربه زدن به ايران در زمان انتخابات است، اظهار داشت: گروهک تروریستی منافقین در معادلات سیاسی ایران تأثیرگذاری ندارند و بايد اين مسئله را بدانند که با هوشياري سربازان گمنام امام زمان(عج) نمي‌توانند کوچکترين حرکتي برعليه ايران انجام دهند.

وي در پايان خاطر نشان ساخت: منافقين به دريوزگي افتاده‌اند و براي اين که بتوانند به زندگي خود ادامه دهند مسئله پتشيباني آمريکا را علني کرده‌اند تا بتوانند از اين طريق منابع مالي خود را تامين و خود را مطرح کنند تا کمتر آسيب ببينند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9247059&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  وزیر اطلاعات می‌گوید

  جمشید شارمهد چگونه دستگیر شد؟

  دکتر کبری صالحی‌جاوید، بنیاد هابیلیان

  مشروطه منافق پسند

  یک نماینده مجلس با توجه به دستگیری سرکرده گروهک تندر

  دیگر گروهک‌های تروریستی و منافقین هم ضربه خواهند خورد

  محمد تربت‌زاده، روزنامه قدس

  برق از سر «تندر» پرید

  علی رحمانی، جوان آنلاین

  مسلمانان زیر چکمه مدعیان حقوق بشر

  دکتر مصطفی انتظاری‌هروری، روزنامه صبح‌نو

  حقوق بشر غربی در نقطه پایان

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان