مشارکت آمریکا، اسرائیل، عربستان و امارات در اقدام تروریستی علیه ایران

Nejatمعاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: در اکثر جریان‌های تروریستی که علیه جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد، آمریکا، اسرائیل، عربستان و امارات دست دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان به نقل از مهر، سردار حسین نجات معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران در سلسله نشست‌های هم‌اندیشی نخبگان برای برگزاری دومین کنگره بین‌المللی ۱۷ هزار شهید ترور که صبح روز دوشنبه در دانشکده پیامبر اعظم (ص) دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد اظهار داشت: مشکل منافقین در ابتدای انقلاب اصل قدرت‌طلبی است و می‌خواستند که جریان خود را جایگزین جریان انقلاب کنند و با ترور هر نوع قشری قصد رسیدن به هدف خود را داشتند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با بیان این‌که ترورهای هدایت‌شده مستقیما با موساد اتصال دارد گفت: فردی که می‌خواهد ترور انجام بدهد از یک هفته تا یک ماه در حصر است و با کسی تماس ندارد و تا زمانی که ترور انجام نشود با کسی تماس ندارد.

نجات تاکید کرد: ترور دانشمندان هسته‌ای و انفجار خطوط انرژی ما به‌دست موساد انجام شده است.

وی تصریح کرد: جریان تکفیری یا جریان شیعه‌کشی یا تکفیر شیعه که بر اساس اتفاقات امروز در سوریه و عراق رقم خورده است نیز متصل به غربی‌ها و رژیم صهیونیستی است.

سردار نجات اظهار داشت: در اکثر جریان‌های تروریستی که بر علیه جمهوری اسلامی ایران انجام شده است آمریکا، اسرائیل، عربستان و امارات دست داشته‌اند.

وی با بیان این‌که ترکیه و عراق نیز در گذشته در ترورهای علیه جمهوری اسلامی ایران نقش داشتند، گفت: پس از سقوط صدام، عراق دیگر دست به اقدام تروریستی علیه ایران نزد و هم‌چنین ترکیه نیز پس از به قدرت رسیدن اردوغان از این رویه خارج شد و اخیرا قطر به کشورهایی که علیه ایران دست به اقدامات تروریستی می‌زنند اضافه شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با بیان این‌که انگیزه‌های مالی، جنسی، فقر، تبعیض و بیکاری در شکل‌گیری ترورها موثر است، خاطرنشان کرد: قدرت‌طلبی عامل دیگری است که باعث می‌شود فرد یا افرادی که با روش‌های پارلمان‌تاریستی نمی‌توانند به قدرت برسند به ترور متوصل می‌شوند.

وی تصریح کرد: خطرناک‌ترین نوع تروریسم که متکی به مذهب، عقیده، قومیت و ایدئولوژی است را نمی‌توان به راحتی مهار کرد و در بحث عقیده جریان تکفیر از همه خطرناک‌تر است.

سردار نجات با بیان این‌که داعش جریان جدیدی در دنیا است خاطرنشان کرد: در دنیا با جریانی روبرو هستیم که پیاده نظام آن را جوانان بین ۱۸ تا ۳۰ سال تشکیل می‌دهد.

وی گفت: امروزه در اروپا بحث اسلام‌هراسی تبدیل به یک بحث واقعی شده است و مسجدی در اروپا که توسط مسلمانان احداث شده بود مورد حمله قرار گرفته و تعدادی نیز کشته می شوند، در حال حاضر یک جریان علیه اسلام در حال شکل‌گیری است.


جدیدترین مطالب

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

پنج نکته درباره آزادی حمید نوری

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسین انتظاریان

شهیدی که خواب شهادتش را دیده بود

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان