مردم کردستان از دبیرکل گروهک دموکرات شکایت می‌کنند

14000825000365 Test PhotoN

فرمانده سپاه کردستان خطاب به مردم این استان گفت: قطعا شما در مجامع بین‌المللی علیه مزدورانی چون مصطفی هجری دبیرکل گروهک دموکرات بخاطر به شهادت رساندن افراد زیادی چون شهیده فاطمه اسدی شکایت خواهید کرد و این مزدوران در برابر شما شرمنده خواهند شد.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه استان کردستان پیش از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر مطهر شهیده فاطمه اسدی که با حضور اقشار مختلف مردم در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: به عنوان یک سرباز کوچک وظیفه دارم از تک تک شما عزیزان که در این مراسم معنوی و خدایی حضور داشتید صمیمانه سپاسگذاری کنم و قدوم شما یکایک شیرزنان شجاع و دلاورمردان این استان را گرامی بدارم.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز همه ما در این مراسم گرد هم آمده‌ایم تا یاد شهیده‌ای را گرامی بداریم  که سال‌های متمادی از خانه‌اش دور بوده و امروز به زادگاه خود بازگشته است.

 

سردار حسینی با بیان اینکه امروز سالروز رحلت حضرت معصومه (س) است و با شکوه است و چه تقارن زیبایی که پیکر شهیده فاطمه اسدی در کنار خواهر امام رضا (ع) آرام می‌گیرد.

 

وی افزود: امروز شهیده اسدی بعد از 37 سال دوری از خانه، با عظمت، با جلال، با قدرت و با شکوه به خانه‌اش برگشته است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه ما برای شهیدان احترام قائل هستیم و با عهدی که در بهمن ۵۷ با امام خمینی (ره) بسته‌ایم، می‌مانیم، اضافه کرد: شهیده فاطمه اسدی از خانه‌اش رفت تا شوهرش را نجات دهد، اما ضدانقلاب هم اموال و هم جانش را گرفتند.

 

وی اضافه کرد: شهیده اسدی هجرت کرد تا شوهرش را از اسارت ضدانقلاب نجات دهد اما نامردانه وی را شکنجه دادند و مظلومانه در کوه‌های چهل چشمه به شهادت رساندند و حال بعد از ۳۷ سال در آغوش مردم کُردستان تشییع و آرام گرفت.

 

سردار حسینی عنوان کرد: گروهک‌های تروریستی ضدامنیت و ضد پیشرفت مردم کُرد هستند، آنها دروغگو و مزدور آل سعود و رژیم صهیونیستی هستند مگر نه اینکه فاطمه اسدی و ناهید فاتحی کرجو کُرد بودند؟

 

وی افزود: در انقلاب اسلامی زنانی بودند که بزرگی و جریان‌سازی کردند و علیه مزدوران ایستادند که یکی از آنان شهیده فاطمه اسدی بود که امروز مورد استقبال مردم در تهران و مشهد مقدس و کرمانشاه و کردستان قرار گرفت.

 

وی گفت: ما شاکر امام و شهدایی هستیم که نعمت اسلام و امنیت را به ما ارزانی داشت و امروز برای استقلال و پیشرفت و امنیت کشور تلاش می‌کنیم، زیرا پیروزی از آن ایوان اسلامی و شکست و خواری و ذلت از آن دشمنانی است که به مردم خیانت می‌کنند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اصافه کرد: ما امروز گرد هم آمده‌ایم تا بگوییم در کنار انقلاب و پشت سر رهبر انقلاب هستیم و با شهدا تجدید پیمان می‌کنیم.

 

وی در پایان خطاب به مردم کردستان گفت: قطعا شما در مجامع بین‌المللی علیه مزدورانی چون مصطفی هجری دبیرکل گروهک دموکرات بخاطر به شهادت رساندن افراد زیادی چون شهیده فاطمه اسدی شکایت خواهید کرد و این مزدوران در برابر شما شرمنده خواهند شد.

 

به گزارش فارس، پیکر مطهر شهیده اسدی هفته گذشته با تلاش گروه تفحص مفقودین کردستان در کوه‌های چهل چشمه دیواندره تفحص شد و پس از تشییع در مشهد مقدس، تهران، قم و کرمانشاه، امروز به زادگاهش سنندج بازگشت و در جوار بارگاه امام‌زاده هاجره خاتون خواهر امام رضا(ع) به خاک سپرده می‌شود.


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان