مردم هیچ‌گاه جنایات گروهک‌های تروریستی را فراموش نمی‌کنند

10536 753

امام جمعه موقت یاسوج گفت: مردم از جنایت گروهک‌های تروریستی آگاه هستند و هیچ‌گاه آن را فراموش نمی‌کنند.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایکنا، حجت‌الاسلام سیدعلی‌صالح موسوی‌اعظم، امام جمعه موقت یاسوج در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر یاسوج، با اشاره به ترورهای کورکورانه دشمنان، اظهار کرد: ایران اسلامی اصلی‌ترین قربانی ترور است و منافقین بیش از ۱۷ هزار نفر از جوانان مؤمن، متدین و انقلابی را ترور کردند و به شهادت رساندند.

وی با بیان اینکه منافقین بی‌شرمانه‌ترین باور و منطق را دارند، افزود: مردم از جنایت گروهک‌های تروریستی آگاه هستند و هیچ‌گاه آن را فراموش نمی‌کنند.

امام جمعه موقت یاسوج بیان کرد: اگر منافقین می‌خواهند انتقام شکست در عملیات مرصاد را بگیرند بدانند امروزه صدها و صدها صیاد شیرازی و سلیمانی‌ در کشور وجود دارد.

حجت‌الاسلام موسوی‌اعظم با بیان اینکه امروزه کشورهایی ادعای حقوق بشر می‌کنند که خود ناقض حقوق بشر هستند، تصریح کرد: اگر یک انسان منافق در یکی از کشورهای اسلامی به درک واصل شود افراد بی‌باور ‌و فاسد طرفداری آن منافق و فاسق را می‌کنند اما در عربستان سعودی نوجوان ۱۳ ساله را اعدام می‌کنند و همه ساله اسرائیل غاصب علیه مردم فلسطین جنایت‌ها مرتکب می‌شوند اما می‌بینیم در برابر این همه ظلم سکوت می‌کنند و از جنایتکار طرفداری می‌‌شود.

وی ابراز کرد: ایران کشور امام زمان(عج) است و در حال حاضر نائب امام زمان، رهبر معظم انقلاب اسلامی این کشور را بر عهده دارد، دشمنان جنگ هشت ساله را راه‌اندازی کردند تا ایران اسلامی را از بین ببرند اما آن زمان که هیچ سلاح و عداوت جنگی نداشتیم نتوانستند کاری کنند امروزه هم به برکت پیشرفت‌ها نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

امام جمعه موقت یاسوج یادآور شد: ایران اسلامی تا به این رشد و بالندگی رسید شهدای زیادی تقدیم کرد و کم نیستند کسانی که برای دفاع از انقلاب اسلامی و کشور ایران حاضرند جان خود را فدا کنند.


مطالب پربازدید سایت

سکویی برای هم راستا کردن کشورهای آسیایی و آفریقایی

«آلکو» و تجربه ایران در مبارزه با تروریسم

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

دبیركل بنیاد هابیلیان در رادیو گفت‌وگو

حقوق بشر آمریكایی، ضد حقوق بشر و ضد انسانیت است

اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه‌ای خبر داد

دستگیری عوامل حمله تروریستی به خودروی حامل صندوق آرای مردم

پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات منافقین

برای شرکت کنندگان در تجمعات منافقین اعلان قرمز صادر خواهد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان