مردم منتظر انتقام خون شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس هستند

4377039

امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه مردم منتظر انتقام خون شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس هستند، گفت: باید از هرکسی که در این رفتار تروریستی نقش ایفا کرده انتقام بگیریم.

به گزارش هابیلیان به نقل از مهر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قزوین که در مسجدالنبی (ص) برگزار شد با اشاره به سالروز شهادت شهید سلیمانی اظهار کرد: شهید سلیمانی با تقویت مادی، معنوی و روحی جبهه مقاومت مانع نفوذ آمریکا و اسرائیل در کشورهای منطقه شد.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی با استفاده از تجربیات دفاع مقدس باعث اقتدار جبهه مقاومت در فلسطین، یمن، عراق و سوریه شد، افزود: امروز مقاومت اسلامی تمام قد در مقابل کفر و استکبار ایستاده و هر روز قوی‌تر از گذشته می‌شود.

امام جمعه موقت قزوین ادامه داد: هرجا در انقلاب اسلامی و مخصوصاً در خدمت رسانی به مردم کاری بر زمین می‌ماند شهید سلیمانی حضور داشت که نمونه آن سیل خوزستان بود.

وی اضافه کرد: شهید سلیمانی هیچ وقت نمی‌خواستند کسی خدمات ایشان را ببیند اما خدا خواست همه عالم او را ببینند و همه عالم به او احترام بگذارند و حتی دشمنانش در مقابل او سر تعظیم فرود آوردند.

آیت الله عابدینی با بیان اینکه شهید سلیمانی علی رغم دانش سیاسی انسانی بی خدعه و صادق بود، تصریح کرد: قاسم سلیمانی فردی سیاستمدار اما بدون بازی سیاسی بود و در سیاست نیز صداقت اعمال می‌کرد.

وی با تاکید بر اینکه مردم منتظر انتقام خون شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس هستند، اظهار کرد: باید از هرکسی که در این رفتار تروریستی نقش ایفا کرده‌اند انتقام بگیریم.


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

جدیدترین مطالب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان