مردم تفاله‌های منافقین و گروهک‌های تروریستی را کنار زده‌اند

Sarlashgar Bagheri5151

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمن با بسیج امکانات و به مدد پشتیبانی رسانه‌های گسترده، جنگ احزاب علیه ملت ایران به راه انداخته است.

به گزارش هابیلیان، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با صدور پیامی سالروز میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت را به مسلمین جهان تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولادت سراسر نور و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) را خدمت هموطنان گرامی و همه پیروان راستین آن حضرت در سراسر گیتی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم؛ همچنین میلاد باسعادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام را تبریک می‌گویم.

زندگی مسالمت‌آمیز و نوع‌دوستانه‌ی ایران عزیز در طول تاریخ با تنوع زیبای اقوام و مذاهب مختلف، نه‌تنها تهدید نبوده، که همواره به‌عنوان یک فرصت بی‌نظیر توانسته است در بزنگاه‌های مختلف تاریخی به نقطه قوت و اتکای مؤثر و بلکه به یکی از پایه‌های استحکام و مؤلفه قدرت ملی تبدیل شود؛ که تاریخ سراسر افتخار دفاع مقدس از مصادیق آن است.

دشمن، اما با درک این حقیقت و ناکامی از به‌کارگیری روش‌های مقابله با ایران اسلامی اکنون می‌کوشد که این قدرت ملی را از درون متزلزل کند؛ که صد البته با بینش عمیق مردم باز هم شکست خواهد خورد؛ البته لازمه تداوم تحمیل این شکست‌ها، شناخت دقیق صحنه است.

امروز کمتر کسی است که نداند شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی دو لبه‌ی یک قیچی برای ایجاد اختلاف در ملل اسلامی و تهی ساختن کشور‌های اسلامی از حقیقت اسلام ناب محمدی (ص) است.

اندک صحنه‌های آشوب در این روز‌ها، در گوشه و کنار کشور و تمرکز دشمن روی مناطق قومی و مذهبی، نمونه‌ای از انتحار دشمن است که با بسیج امکانات و به مدد پشتیبانی رسانه‌های گسترده، جنگ احزاب علیه ملت ایران به راه انداخته است.

در این جنگ تفاله‌های سلطنت‌طلب، منافقین کوردل و گروهک‌های تروریستی، عمله‌ی میدانی دشمن هستند؛ اما مردم در چهار دهه گذشته این گروه‌ها را کنار زده‌اند.

هفته وحدت فرصت مناسبی است تا با تمسک به آموزه‌های دین مبین اسلام، بار دیگر ضمن تأکید بر برادری میان تمام ایرانیان و همه مسلمانان و تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و مقام معظم رهبری چهره‌های دروغین و نقاب‌زده‌ی اسلام آمریکایی و انگلیسی را افشا کنیم.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان