مردم آمل با حماسه ۶ بهمن نسخه کمونیست‌ها و منافقین را درهم پیچیدند

29 22 12 05 630cfa6d18d8c

امام جمعه آمل با اشاره به اینکه آمل از شهرهای شاخص کشور است، گفت: مردم آمل با حماسه ۶ بهمن نسخه کمونیست ها و منافقین را درهم پیچیدند.

به گزارش هابیلیان به نقل از مهر، حجت الاسلام ابراهیم یعقوبیان ظهر چهارشنبه در جمع دانش آموزان شهرستان اظهار کرد: امروزه هرچه داریم به برکت خون شهدا و ایثارگری آنها است زیرا کشورمان از کشورهای بزرگ در عرصه نظامی، سیاسی، پزشکی، علوم هسته‌ای و دیگر حوزه‌ها است.

حجت‌الاسلام یعقوبیان افزود: آمل شهر شاخص و برجسته در سطح کشور است و پس از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی دست به کار عظیم زد و توانست بساط کمونیست‌ها و منافقین را در هم بپیچد.

وی با بیان اینکه دشمنان استکباری در روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال از بین بردن کشور و نظام جمهوری اسلامی بودند، تصریح کرد: آمل به لحاظ استراتژیک مورد توجه بوده است و کمونیست‌ها قصد داشتند با در اختیار گرفتن آمل احاطه شمال کشور را به دست گرفته تا به پایتخت کشور برسند.

امام جمعه آمل با اشاره به قدردانی و تشکر امام راحل بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از مردم آمل، رشادت و دلیری‌های آنها، خاطرنشان کرد: باید حماسه اسلامی ششم بهمن بیشتر از گذشته تبیین و تفسیر شود و این حادثه بزرگ در بین نسل جوان، نوجوان و اقشار مردم بازگو و واکاوی شود.

وی با اشاره به سفر احمد وحیدی وزیر کشور برای شرکت در مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد حماسه ششم بهمن ۱۳۶۰، یادآور شد: با مطالعه زندگی‌نامه ۴۱ شهید حماسه آمل درمی‌یابیم بسیاری از آنها در سنین جوانی بودند و در وصیتنامه آنها تأکید بر پشتیبانی از ولایت داشتند.

هم‎خوانی سرود ویژه ششم بهمن توسط دانش‌آموزان از مهمترین برنامه‌ها بود، همچنین کتاب «هفت در شش» ویژه حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۱۳۶۰ همزمان با چهل و یکمین سالگرد این رویداد بزرگ رونمایی شد که توسط علیرضا قاسم‌زاده و رقیه آهنگر به رشته تحریر درآمد.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان