محاکمه اعضای منافقین مهم‌ترین مطالبه خانواده شهداست

 283862 159

همسر شهید ترور محمدعلی آقارجبی با اشاره به برگزاری دادگاه و محاکمه منافقین، گفت: مطالبه مهم خانواده‌های شهدا پیگیری محاکمه و مجازات اعضای این گروهک تروریستی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان، جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، یکی از بزرگ‌ترین قربانیان تروریسم و جولانگاه گروهک‌های تروریستی داخلی و خارجی بوده و در این مدت، هزاران انسان بی‌گناه به دست آنان شهید و یا به شدت مجروح شده‌اند؛ در این میان، بیشترین ترور‌ها که مصداق جنایت علیه بشریت و نقض آشکار حقوق بشر است، توسط گروهک تروریستی منافقین در ایران انجام شده است.

 

گروهک تروریستی منافقین طی چهاردهه گذشته پس از ترور شخصیت‌های کشورمان، روی به سمت قتل و کشتار فجیعانه شهروندان ایرانی و مردم بی‌گناه آورد و فقط بین سال‌های ۱۳۶۲ تا ۱۳۶۷، بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم ایران را به شهادت رساندند که اسامی و اسناد آن‌ها موجود است.

 

بر همین اساس و با توجه به جرایم مختلف ارتکابی و اتهاماتی که متوجه گروهک تروریستی منافقین و اعضای اصلی و فعال آن بود، دادگاه رسیدگی به اتهام‌های اعضای گروهک تروریستی منافقین آغاز به کار کرد.

 

در همین رابطه همسر شهید محمدعلی آقارجبی، یکی از قربانیان جنایت‌های این گروهک تروریستی، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری دادگاه منافقین، اظهار کرد: مطالبه خانواده‌های شهدا به نتیجه رساندن این دادگاه و محاکمه عاملان و قاتلان مردم بی‌گناه ایران است.

 

وی درباره نحوه شهادت همسرش توسط منافقین، گفت: همسرم کارمند بود، منافقین به‌طور دائم با نامه وی را تهدید به ترور می‌کردند تا سرانجام در سال ۱۳۶۱ پس از تعقیب همسرم از محل کار به منزل‌مان حمله کردند و همسرم را در مقابل چشمان من و سه فرزندمان و مادرش به شهادت رساندند؛ شش نفر با تهدید و ورود به منزل و ضرب‌وشتم ما، همسرم را به رگبار بستند و به پشت سر وی ۸ گلوله شلیک کردند.

 

به گزارش وب‌سایت ستاد حقوق بشر، همسر شهید ترور در پایان گفت: با وجود اینکه این دادگاه دیر برگزار شد، ولی خانواده‌های شهدا دلگرم به اجرای عدالت شدند؛ اکنون امیدواریم اعضای جنایت‌کار این گروهک تروریستی به‎سزای اعمال‌شان برسند.

 

منبع: خبرگزاری میزان


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان