قدردانی از خانواده خبرنگاران قربانی تروریسم

Baner01سمینار آنلاین تجلیل از خانواه خبرنگاران قربانی تروریسم منطقه غرب آسیا با سخنرانی ویدیو کنفرانسی محمد جواد ظریف و وزرای کشورهای لبنان، عراق، افغانستان، سوریه و یمن برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از ایرنا، سمینار آنلاین سه زبانه تجلیل از خانواده خبرنگاران قربانی تروریسم منطقه غرب آسیا به همت انجمن بین المللی گزارشگران صلح و با حضور مجازی صدها نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه ای سیاسی، حقوق بشری از سراسر دنیا برگزار می‌شود.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ جمهوری اسلامی افغانستان، وزرای ارتباطات جمهوری عربی سوریه و دولت یمن، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران، و وزرای فرهنگ لبنان و عراق، از جمله سخنرانان این وبینار هستند.

گفتنی است؛ دانشگاه آزاد اسلامی، واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی، امور بین الملل سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان همکاری‌های اقتصادی و انجمن دفاع از قربانیان خشونت و فرهنگسرای رسانه از جمله مشارکت کنندگان برگزاری این مراسم به شمار میروند.

این مراسم روز چهارشنبه (۲۹ مرداد) از ساعت ۱۸ الی ۲۰ و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان و مخاطبین می‌توانند پخش زنده مراسم را از صفحه اینستاگرام انجمن به آدرس peacereporters@ مشاهده و همچنین از طریق واتس آپ انجمن به شماره ۰۹۱۹۱۳۷۳۳۹۴ لینک حضور مجازی در مراسم را دریافت کنند.

Baner

 


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان