فرقۀ منافقین انگیزۀ کشتن میلیون‌ها ایرانی را دارد

Limbert01 John

جان لیمبرت، دیپلمات سابق آمریکایی در ایران که از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های دستگیر‌شده پس از تسخیر لانۀ جاسوسی آمریکا در ایران نیز به حساب می‌آید، در مصاحبه‌ای با شبکۀ انگلیسی‌زبان تلویزیون چین به اظهار نظر دربارۀ فرقۀ تروریستی منافقین و سیاست دونالد ترامپ در قبال ایران پرداخته است.

به گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان، در بخشی از این مصاحبه آسیه نامدار، مجری آمریکایی مصاحبه، سوالی دربارۀ حمایت چهره‌های نزدیک به ترامپ مانند بولتون و جولیانی، از گروهک تروریستی منافقین مطرح می‌کند و لیمبرت نیز در پاسخ به ماهیت تروریستی منافقین اشاره می‌کند. ترجمه متن این قسمت از مصاحبۀ لمبرت با تلویزیون چین در ادامه می‌آید:

مجری: دربارۀ ارتباط بولتون و رودی جولیانی با این گروهی که خود را اپوزیسیون جمهوری اسلامی می‌خواند صحبت کنیم. تعداد زیادی از مردم در ایران حس بی‌اعتمادی عمیقی به سازمان مجاهدین خلق دارند و آن را یک فرقه می‌دانند. جولیانی و بولتون از این گروه پول دریافت کرده‌اند و مانند تعداد دیگری از اعضای حلقۀ نزدیک ترامپ فکر می‌کنند این گروه می‌تواند رهبری آینده ایران را در دست بگیرد.

جان لیمبرت: خوب به نظر من اگر از تروریست‌هایی چون خمرهای سرخ  و فرقۀ معبد مردم خوشتان بیاید، حتماً عاشق سازمان مجاهدین خلق هم خواهید شد! نظر من دربارۀ آن‌ها اینگونه است.

مجری: چرا ایرانی‌های تا این حد از این گروه متنفرند؟ چون آمریکایی‌ها هیچ چیزی دربارۀ این گروه نمی‌دانند؛ به جز این‌که قبلاً در فهرست تروریستی آمریکا بوده‌اند..

جان لیمبرت: ایرانی‌ها خوب می‌دانند آن‌ها چه گروهی هستند. ایرانی‌ها می‌دانند تمام صحبت‌های این گروه دربارۀ دموکراسی و سکولاریسم فقط صحنه‌سازی است... سازمان مجاهدین خلق اساساً معتقد به استالینیسم است. آن‌ها [درصورت به قدرت رسیدن] میلیون‌ها نفر را خواهند کشت و شکی در این قضیه نیست. و مسئلۀ دیگر این است که آن‌ها در جنگ دوشادوش عراقی‌ها جنگیدند. ایرانی‌ها چطور می‌توانند این مسئله را ببخشند؟ حتی اگر از جمهوری اسلامی هم خوشتان نیاید، یا حتی اگر از جمهوری اسلامی متنفر باشید هم این مسئله را نخواهید پذیرفت. این مسئله که مجاهدین خلق به عنوان یک جایگزین کارآمد مطرح می‌شود کاملاً مضحک است. اگر به خاطر افرادی چون بولتون و جولیانی و دیگرانی که از این گروه حمایت می‌کنند نبود، آن‌ها مانند یک پاورقی عجیب و غریب در تاریخ به نظر می‌رسیدند؛ گروهی که 6 یا 7 بار تغییر ماهیت داده و بخش‌هایی از مارکسیسم را با اسلام و فمنیسم و فرقه‌گرایی ترکیب کرده است. و نکته جالب توجه ماجرا اینجاست که آن‌ها تنها از حمایت جمهوری‌خواهان و دست راستی‌ها برخوردار نیستند بلکه حمایت برخی از چپی‌ها را هم دارند و گمان می‌کنم اساساً دلیل این مسئله پول باشد!

در پایان این مصاحبه نیز لیمبرت ضمن توصیه به ترامپ برای ازسرگیری دیپلماسی با ایران خطاب به وی گفت: توهم نداشته باش که دوستان مشاور امنیت ملی‌ات حکومت ایران را در دست بگیرند و مورد استقبال مردم ایران واقع شوند! اوضاع را آرام کن و مشاور امنیت ملی‌ات را اخراج کن یا حداقل کنترلش کن...


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسین انتظاریان

شهیدی که خواب شهادتش را دیده بود

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید سرسنگی

هر وقت کارش گیر می‌کرد از شهدا کمک می‌خواست

مطالب پربازدید بخش خبر

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان