فراخوان عضویت در باشگاه فصل مظلومیت

Site6529

ثبت‌نام علاقمندان به همکاری افتخاری در «باشگاه فرهنگی پژوهشی فصل مظلومیت» آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، دبیرخانه بازخوانی دهه 60 با رویکرد مردم‌محور و به منظور جلب مشارکت عمومی و بهره‌مندی از استعداد و ظرفیت فکری و عملی نیروهای جوان و علاقمند به فعالیت در حوزه‌های فرهنگی، پژوهشی و رسانه‌ای، «باشگاه فرهنگی پژوهشی فصل مظلومیت» را راه‌اندازی کرده ‌است. از عموم دانش‌پژوهان و فعالان فرهنگی و رسانه‌ای، به‌منظور خدمت افتخاری در این باشگاه فرهنگی پژوهشی دعوت به‌عمل می‌آید.

 زمینه‌های همکاری به این شرح است:

  • فرهنگی (امور فرهنگی، سرگذشت‌پژوهی شهدا و جانبازان ترور)؛
  • هنری (ایده‌پردازی هنری، اجرای ایده‌های هنری، دریافت ایده‌ها و تسهیل اجرای آن. راه‌اندازی جشنواره‌های هنری و...)؛
  • علمی-پژوهشی (انجام پروژه‌های خرد و کلان پژوهشی، طراحی و اجرای پنل های علمی و حمایت از پروژه‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌ها و ...)؛
  • تبلیغی-رسانه‎‌ای (گسترش شعار ایران قربانی تروریسم از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی، تربیت راوی و مدرس، انتشار محتوای تولیدی در رسانه‌ها و تمرکز بر نشر محتوا در فضای مجازی)

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به ربات تلگرامی باشگاه به آدرس telegram.me/fasle_mazloumiat_bot نسبت به ثبت‌نام در باشگاه اقدام نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با آی‌دی @khademin_club در پیام‌رسان‌های بله، تلگرام و ایتا در ارتباط باشند.

دبیرخانه بازخوانی دهه 60 با هدف پرداخت دقیق و جزءبه‌جزء به وقایع تروریستی در دهه مظلوم و مغفول 60 در ایران تشکیل شده است. برهه‌ای از تاریخ معاصر ایران که به دلایل متعددی تحلیل درستی از آن ارائه نشده و از همین روی تصویر دقیقی از این دهۀ پرحادثه در ذهن نسل‌های بعد شکل نگرفته است.

این سردرگمی ذهنی از طرفی منجر به قضاوت ناصحیح درباره وقایع این دهه حساس از سوی نسلی می‌شود که اطلاعات کافی از آن ندارند و از طرفی راه را برای انحراف برنامه‌ریزی شده و تحریف واقعیات توسط امپراتوری رسانه‌ای غرب و دنباله‌های داخلی آن فراهم می‌آورد و دهه60 به‌مثابه درخشان‌ترین برهه از تاریخِ پس از پیروزیِ انقلاب اسلامی، به عنوان یک شکست و یک مقطع سیاه تاریخی نمایش داده می‌شود.

دهه 60 را باید مغفول‌ترین و سخت‌ترین دهه عمر انقلاب اسلامی ایران بدانیم چراکه در آن، علاوه بر جنگی خانمان‌سوز که 7 سال از این دهه، انقلاب اسلامی و مردم ایران را درگیر خود کرد، سیل عظیمی از ترورها، انفجارات و اقدامات خرابکارانه در شهرهای مختلف رخ داد که تنها در چند فقره از این اقدامات، بسیاری از مسئولین عالی‌رتبه کشور، ازجمله رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر، رئیس دستگاه قضایی، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه و هزاران نفر از اقشار مختلف مردم به‌شهادت رسیدند.

باشگاه فرهنگی پژوهشی فصل مظلومیت برآن ‌‌است تا با همراهی نسل‌های سوم و چهارم انقلاب، راهی برای تسریع و تسهیل در بازخوانی بحران‌های پشت‌سر گذاشته‌شده انقلاب اسلامی بگشاید و از همین مسیر، منظومه‌ای فرهنگی و علمی برای مواجهه با آینده طراحی کند.


مطالب پربازدید بخش اخبار

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید سرسنگی

هر وقت کارش گیر می‌کرد از شهدا کمک می‌خواست

مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان