غرب و صهیونیسم از تکفیری‌ها برای اقدامات تروریستی حمایت می‌کنند

14010123000922 Test PhotoN

یک نماینده مجلس با اشاره به اقدام تروریستی حرم مطهر رضوی گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی تکفیری‌ها را تحریک می کنند تا علیه مسلمانان اقداماتی از این دست را انجام دهد.

 

به گزارش هابیلیان، حسین محمد صالحی دارانی نماینده مردم فریدن و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اقدام تروریستی حرم مطهر رضوی گفت: با توجه به اتفاقاتی که در منطقه از جمله کشورهای عراق و افغانستان در حال رخ دادن است، همچنین خروج نیروهای بیگانه از غرب آسیا، ملت های منطقه در حال منسجم شدن هستند به همین جهت دشمنان می خواهند از راه های مختلف بین ملت ها شکاف به وجود بیاورند.

 

وی ادامه داد: دشمنان به این باور رسیده اند که جمهوری اسلامی ایران با اقتدار روزافزون خود که دائما در حال افزایش است، بین ملت های منطقه اعم از شیعه و سنی اتحاد و انسجام ایجاد کرده است.

 

صالحی تفرقه افکنی را یکی از راه های دشمنان برای رسیدن به اهدافشان دانست و گفت: دشمنان برای رسیدن به اهدافشان راهی جز تفرقه افکنی را پیش روی خود نمی بینند، به همین جهت به وسیله انجام اقدامات تروریستی سعی در ایجاد اختلاف بین شیعیان و برادران اهل تسنن دارند.

 

وی افزود: به شهادت رساندن مبلغان مذهبی اعم از شیعه و سنی نشان دهنده این است که آمریکا و کشورهای غربی از اقتدار روز افزون اسلام که در حال به وجود آمدن است می ترسند.

 

این نماینده مجلس ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی اخیر گفت: این اقدام خبیث را محکوم و به دشمنان می گوئیم خون پاک این شهدا موجب اتحاد روز افزون میان شیعه و برادران اهل تسنن می شود.

 

وی در مورد نقش کشور های غربی در گسترش تفکر وهابیت گفت: کشورهای حوزه خلیج فارس که در حال دامن زدن به تفکرات تکفیری هستند از سوی کشورهای غربی تغذیه فرهنگی می‌شوند. کشورهای غربی می خواهند مسلمانان با یکدیگر درگیر باشند، خصوصاً آمریکا و رژیم صهیونیستی تکفیری ها را تحریک می کنند تا علیه مسلمانان اقداماتی از این دست را انجام دهد.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان