عناصر ایجاد نا‌امنی در مرزها با پاسخ کوبنده ایران مواجه خواهند شد

 2019071061120

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد که رژیم صهیونیستی،آمریکا و عربستان سه ضلع مثلت نا امنی مرز های غربی کشور هستند لذا دولت عراق بایدفکر جدی برای مرز های مشترکش با ایران کند.

به گزارش هابیلیان، جواد کریمی قدوسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اقدامات اخیر گروهک های تروریستی در مرز های مشترک ایران و عراق گفت:  از آنجایی که رژیم صهیونیستی در اقلیم کردستان عراق نفوذ و نمایندگی دارد این موضوع باعث ایجاد فضای  فشار بر جمهوری اسلامی ایران  شده  است.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: در کنار رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان دارای پایگاه در اقلیم کردستان عراق هستند و توانستند تا برخی از عناصر اقلیم را همراه با خود کنند تا جمهوری اسلامی ایران را با فشار محاصره کنند.

 

وی افزود: منشا عملیات های تروریستی و نا امنی در مرز غربی، رژیم صیونیستی، آمریکا و عربستان سعودی هستند که متولی اداره آن اقلیم کردستان بوده و  با توجه به عدم اقدام موثر از سوی اقلیم برای جلوگیری از ایجاد ناامنی در مرز های مشترک با کشورمان، جمهوری اسلامی هر از چندگاهی ضرباتی را به مراکز هدایت و فرماندهی تروریست ها وارد کرده است.

 

کریمی قدوسی تصریح کرد: حملات توپخانه ای به مواضع تروریست ها در اقلیم کردستان تکرار این موضوع است و تا زمانی که تروریست ها دست به اقدامات نا امن کننده بزنند با پاسخ کوبنده ایران مواجه خواهند شد.

 

وی بیان کرد: دولت عراق متاسفانه حاکمیت کامل بر اقلیم کردستان ندارد ولی ابزار لازم برای فشار به اقلیم داراست برای همین آن ها باید آن ها نیروی های ارتش عراق را در مرز مشترک با ایران مستقر کنند تا  پایگاه های تروریستی از آنجا جمع شود.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: هیچ عملیات تروریستی نباید از داخل خاک عراق بخصوص اقلیم کردستان برای آسیب رساندن  به امنیت جمهوری اسلامی صورت بگیرد چون حتی یک تجاوز ساده و نا امنی کوچک باعث پاسخ قاطع جمهوری اسلامی متجاوزان خواهد شد.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10867961&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

بازخوانی زندگی، منش و مجاهدت‌های شهید سپهبد علی صیاد شیرازی

سلمان ِارتش

امیر سرتیپ ناصر آراسته

اسوه شجاعت، دیانت و انسانیت

دکتر مصطفی انتظاری‌هروی، بنیاد هابیلیان

شش راهبرد وطن‌فروشانه منافقین در جنگ تحمیلی

در مصاحبه‌ای با شبکه خبری ان‌بی‌سی

عاملان ترور سردار سلیمانی باید محاکمه شوند

در دیدار با عبدالله شهید رییس مجمع عمومی سازمان ملل یادآور شد

ترور سردار سلیمانی بارزترین نمود تروریسم است

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان