عملیات مرصاد تودهنی بزرگ ایران به منافقین و آمریکا

Kashkooli

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان پیروزی در عملیات مرصاد را تودهنی بزرگ به منافقین و آمریکا دانست و گفت: با وجود کارشکنی‌ها از سوی دشمنان، اما ایران از وضعیت خوبی برخوردار است.

به گزارش هابلیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در محفل خاطره‌گویی و روایتگری سالروز عملیات مرصاد که در حوزه هنری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: نکته تلخ و ظریف و پیچیده‌ای در کشور ایران طی ۴۰ سال گذشته رخ داد و آن ظهور و بروز منافقین بود.

وی خاطرنشان کرد: تلخ از آن جهت گروهی که به نام دین و اسلام وارد شده بودند و جوانان مملکت ما را فریفتند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عملیات مرصاد را از حیث ماهیتی مشابه حمله داعش به موصل دانست و افزود: دشمن مدل‌هایی دارد که با آن‌ها خیلی از حکومت‌ها را از پای انداخته است، به‌طور مثال یک مدل دشمن این است که هر جایی رگه‌هایی از مبارزه و مخالفت یک ملت با استبداد را می‌بیند با نفوذ در میان آن‌ها و با سر دادن شعار‌هایی چه‌بسا تندتر از ملت مبارز، فرماندهی آنان را در دست می‌گیرد.

کشکولی بیان داشت: نفوذ مسعود رجوی در جمع مجاهدین خلق نمونه دیگری از تلاش‌های دشمن برای از پای درآوردن نظام جمهوری اسلامی ایران بود که با شکست مواجه شد.

 وی با بیان اینکه منافقین با این باور می‌جنگیدند که مردم ایران نظام و انقلاب خود را نمی‌خواهند، افزود: امروز ترامپ نیز در محاسبات خود دچار اشتباه شده و تصور می‌کند دل مردم ایران با نظام و انقلاب نیست و البته این تصور، خطایی بیش نیست.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ادامه داد: ساواک از روزی که رجوی را ساخت و در سازمان مجاهدین خلق نفوذ داد تا به امروز در دست آمریکا قرار داشته و دارد.

 کشکولی با ابراز اینکه منافقین با شعار کشتن افراد حامی آمریکا اقدام به ترور شخصیت‌هایی همچون دکتر بهشتی می‌کرد، گفت: این در حالی است که از ۱۷ هزار ترور کشور یک نفر که متمایل به غرب بوده و یا ملی‌گرا باشد دیده نمی‌شود، بلکه تمامی شهدای ترور افراد ضد آمریکا و ضد غرب بودند.

 وی بیان داشت: با وجود این جنایت‌ها، اما هنوز برخی مردم باور ندارند که مجاهدین خلق ساخته دست آمریکا و رخنه داده شده در انقلاب اسلامی بود و آن را مجموعه‌ای از افراد مجاهد و مبارز می‌دانند که از سر ناچاری وارد سازمان شده‌اند.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه دشمن مردم سالاری واقعی را درک نکرده و به همین جهت است که از لفظ براندازی نظام استفاده می‌کند، گفت: در ایران ملت صاحب واقعی کشور است و چگونه می‌توان یک ملت همراه با نظام را برنداز کرد.

 کشکولی پذیرفتن قطعنامه ۵۹۸ از سوی امام راحل هوشمندانه خواند و بیان داشت: هوشمندانه از آن جهت که زمان تصویب قطعنامه در شورای امنیت زمانی بود که ما در کشور عراق ورود پیده کرده و دست برتر داشتیم و آن‌ها با قطعنامه خواهان برگشت نیرو‌های ایرانی بودند.

 وی ادامه داد: عراق با وجود پذیرش صلح، اما اقدام به حمله در سرپل ذهاب کرد و نیرو‌های ایرانی را در غافلگیری قرار داد، در همین شرایط منافقین نیز با پرچم ایران وارد عمل شده و شروع به کشتن رزمنده‌ها کردند.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان پیروزی در عملیات مرصاد را تودهنی بزرگ به منافقین و آمریکا عنوان و تصریح کرد: امروز نیز اگرچه کارشکنی‌های بسیاری از سوی دشمنان انجام می‌شود، اما ایران از وضعیت خوبی برخوردار است.

 کشکولی تصریح کرد: بهترین کلمه در وصف تیم تشکیل شده از آمریکا، اسرائیل، وهابیت، منافقین و سلطنت‌طلبان، ورشکستگان به تقصیر است.

 وی ضمن تاکید بر تفاوت قائل شدن بین مطالبات صنفی و حرکت‌های ضد انقلابی، اظهار داشت: مطالبات صنفی حق مردم ایران است و بایستی مورد توجه قرار گیرد.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال جنگ اقتصادی، جنگ روانی بسیار حجیم و میدان‌داری در صحنه‌های ریز است، کافی است صاحب منصبی در ایران خطا کند دشمن آن را بزرگ کرده، به‌گونه‌ای که گویی خطا در کشور فراگیر است.

 کشکولی با تاکید بر اینکه در مطالبات خود هوشمندانه عمل کنیم، گفت: مطالبات اصناف و اقشار بایستی باشد و با پیگیری مانع از غفلت و بی‌توجهی صاحب منصبان شد.


مطالب پربازدید سایت

یادی از مظلومیت شهید احمد وکیلی

شهیدی که تروریست‌های کومله گوشت بدنش را خوردند!

مرتضی دوران؛ نورنیوز

فرقه منافقین؛ نسخه ویرایش شده 2022

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری- بخش اول

نشست آکسفورد چگونه منافقین را به «حمید نوری» رساند؟

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:

کشورهای غربی بدانند که ایران خود قربانی تروریسم است

ورود تکفیری‌ها به آشوب‌های کف خیابانی در ایران

کدهای عیان کارزار «ترور و تجزیه» برای «رافضی‌کشی»

روایت‌هایی از کینه تاریخی علیه ملت ایران

«کومله» یعنی رزمنده مجروح را با موزائیک سر بریدن

همه آنچه باید درباره کادرهای داعش در اغتشاشات جوانرود بدانید

چرا سپاه پاسداران مواضع پرچم سفیدها را پاک‌سازی می‌کند؟

علی شیرازی؛ خبرگزاری ایرنا

فخری زاده؛ نماد عزت و استکبارستیزی

جدیدترین مطالب

به مناسبت سالگرد شهادت شهید نادر خیر خواه

ترور بخشدار ایران در گیلان!

سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان:

مبارزه همگانی علیه تروریسم در منطقه وحدت‌آفرین است

روایتی از جنایات منافقین در دهه شصت

ترور وحشیانه نانوا، کفاش‌ و بنگاهی‌ در ایران

در همایش پیام‌آوران عاشورا مطرح شد؛

منافقین با ۱۷ هزار ترور شعار زن، زندگی، آزادی می‌دهند

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری

چرا سوئد در پرونده حمید نوری صلاحیت جهانی ندارد؟

۱۲ ادله قطعی که صلاحیت سوئد را نقض ‌می‌کند

استهکلم پای‌کار کوموله، منافقین و الاحوازیه

به مناسبت سالگرد شهادت این دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی

خاطره درخواست شهید فخری زاده از حاج قاسم+فیلم

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان