عشاير عراق خواستار اخراج گروهك تروريستي منافقين

Parcham Aragh

رهبران و شيوخ قبايل و عشاير عراق در بيانيه‌اي خطاب به مقامات بلندپايه عراقي، خواستار اخراج گروهك تروريستي منافقين از خاك كشورشان شدند.

در اين بيانيه كه در پايگاه خبري "الكوثر" منتشر شده، آمده است: رهبران و شيوخ قبايل و عشاير عراق از رئيس جمهوري، نخست‌وزير، رئيس مجلس، اعضاي نهاد رياست جمهوري، اعضاي مجلس و وزيران دولت عراق مي‌خواهند كه تصميم واحد و قاطعي را براي اخراج سازمان‌هاي تروريستي و در صدر آنها سازمان تروريست و جنايتكار مجاهدين خلق صادر كنند زيرا اين سازمان، نماد تروريسم جهاني به شمار مي‌رود و زشت‌ترين جنايات و كشتارها و حملات وحشيانه را عليه ملت مظلوم عراق مرتكب شده و همچنان انجام مي‌دهد و همان گروهكي است كه انتفاضه مباركه شعبانيه و قيام‌هاي مردم عراق عليه صدام ديكتاتور را سركوب كرد.

اين بيانيه مي‌افزايد: سازمان تروريست و جنايتكار مجاهدين خلق، يكي از اهرم‌هاي نظام صدام به شمار مي‌رفت و امروز شاهديم كه اين سازمان تروريستي، فعاليت‌هاي جنايتكارانه خود عليه عراق و ملت اين كشور را از طريق مداخله در امور داخلي عراق و حمايت و پشتيباني از تروريست‌ها به‌ويژه در استان ديالي سرگرفته و سركردگان تروريسم جهاني را در پادگان موسوم به "اشرف" پناه داده است.

اين بيانيه مي‌افزايد: اين سازمان همچنين اقدام به برنامه‌ريزي و حمايت مالي از همه اقدامات تروريستي در عراق براي برهم زدن وضعيت امنيتي و سياسي در اين كشور مي‌كند.

رهبران و شيوخ قبايل و عشاير عراق در بيانيه خود با اشاره به تصميمات دولت عراق عليه گروهك تروريستي منافقين و سخنان مقامات بلندپايه عراقي عليه اين گروهك افزوده است: ما از نهاد رياست جمهوري، دولت و مجلس محترم عراق و هر عراقي ميهن‌پرست و ملت عراق مي‌خواهيم تا براي تدوين و صدور تصميم واحد و قاطعي مبني بر اخراج سازمان تروريست و جنايتكار مجاهدين خلق از عراق تلاش كنند.

اين بيانيه از سوي دفتر سياسي شوراي اسلامي عشاير عراق صادر شده است و ممهور به آرم رسمي اين شوراست.


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10345867&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

کانون هابیلیان

قاسم آذر ارجمند

به بهانه روز کارگر

همراه کارگر یا قاتل کارگر؟!

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد

انهدام یک تیم تروریستی در جنوب‌شرق کشور

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان