عاملین اقدام تروریستی شاهچراغ(ع) به دست عدالت سپرده شوند

14010321000567 Test PhotoN

رئیس کمیته حقوق‌بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پیامی اعلام کرد: عاملان، حامیان و تأمین‌کنندگان مالی گروهک تروریستی داعش به ویژه عاملین اقدام تروریستی اخیر باید به دست عدالت سپرده شوند.

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پیامی خطاب به نهادهای بین‌المللی همچون دبیرکل سازمان ملل، کمیسر عالی حقوق بشر، رئیس شورای حقوق بشر، رئیس کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا در خصوص اقدام تروریستی جریان تکفیری داعش در شاهچراغ شیراز، کشتار بیرحمانه غیرنظامیان بی‌دفاع زنان و کودکان، آن هم در یک زیارتگاه مذهبی را محکوم کرد.

وی ضمن اظهار تأسف از اقدام جنایتکاران در نقض قوانین بین‌المللی، هنجارهای انسانی و اخلاقی، اظهار کرد: این حمله تروریستی بار دیگر نشان داد که تروریسم به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای بر هم زدن صلح و ثبات نه تنها در ایران، بلکه همه کشورهای منطقه را مورد هدف قرار داده است.

رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: وقوع چنین رویدادهای فجیعی در ایران و سایر نقاط جهان، جامعه بین‌المللی را ملزم می‌کند تا با جدیت بخشیدن به اقدامات خود برای نابودی تروریسم و خشک کردن ریشه‌های انسانی و مالی و رسانه‌ای آن، تلاش کند.

الهیان در ادامه این پیام تصریح کرد: حادثه تروریستی در شیراز و شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنانم در کنار سکوت مدعیان حقوق بشر و مبارزه با تروریسم بار دیگر نشان داد که تا چه اندازه جهان با استانداردهای دوگانه مواجه است. به جرأت می‌توان اذعان کرد که سکوت کشورهای مدعی حقوق بشر در برابر پدیده شوم تروریسم و برخورد تبعیض‌آمیز با آن، یکی از دلایل اشاعه اقدامات تروریستی در سراسر جهان از جمله حادثه شاهچراغ در شیراز است.

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس از مجامع بین‌المللی و نهادهای اروپایی مدعی حمایت از حقوق بشر خواست تا به مسئولیت خود مبنی بر محکومیت این جنایت هولناک که علیه افرادی صورت گرفته است که از حق آزادی مذهب بهره می‌برده‌اند، عمل نماید.

رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: عاملان، حامیان و تأمین‌کنندگان مالی گروهک تروریستی داعش به ویژه عاملین اقدام تروریستی اخیر باید به دست عدالت سپرده شوند.


مطالب پربازدید سایت

Error: No articles to display

جدیدترین مطالب

دومین نشست سالانه تخصصی مبارزه با پول‌شویی و تأمین مالی تروریسم

راهبردهای عملیاتی بانک صادرات ایران در مبارزه با پول‌شویی و تامین مالی تروریسم تشریح شد

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

افشای اسناد ترور دانشمندان هسته ای

جاسوسی برای ترور

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

بررسی حقوقی دادگاه استکهلم با تمرکز بر پرونده حمید نوری

مشکلات اساسی در رسیدگی به اتهامات آقای نوری

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نظام پزشکی:

در اسرائیل پزشکان هم تروریستند

عوامل بمب‌گذاری در زاهدان مجازات شدند

عاملان بمب‌گذاری در زاهدان به سزای اعمالشان رسیدند

بررسی ارتباط منافقین و اسرائیل

ملاقات‌ و ارتباطات موساد با منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان