شهید هاشمی‌نژاد، شهادتش تبیین انقلاب بود

Mandegari8648

حجت الاسلام ماندگاری در بخشی از سخنرانی خود ضمن برشماری جایگاه و منزلت شهدا بخصوص شهید شاخص و برجسته انقلاب آیت الله هاشمی نژاد، اظهار داشت: امروز در سالگرد شهید هاشمی نژاد شهر بهشهر خیلی حال و هوای شهید هاشمی نژاد را ندارد، به خدا شهید هاشمی نژاد دلش نمی‌خواهد مسئولین برایش عکس بزنند، ما نیاز به شهدا و شصت شهید پر افتخار فراش محله و شهدای حریم و حرم داریم، ما نیاز داریم که آویزان این شهدا باشیم، شهدا نیاز به ما ندارند، گله ما را به مسئولین برسانید. شهید جوانمرد، شهید فاضل، این مرد الهی که حضرت امام خمینی(ره) حکم امام جمعه دائمی تهران را برای ایشان می‌خواستند بزنند اما شهادت اجازه نداد، ایشان یکی از شخصیت های برجسته انقلاب بود که پرواز کرد و شهادتش تبیین انقلاب بود.

حجت الاسلام ماندگاری در بیست و نهمین یادواره شهدای فراش محله بهشهر و سالگرد جوانمرد فاضل شهید عبد الکریم هاشمی نژاد در جمع مردم ولایتمدار بهشهر و مسئولین استانی و شهرستانی گفت: عده ای در زمان امام حسین راه را گم کردند نفهمیدند سینه امام حسین جای چکمه نیست ،عده‌ای زمان امیرالمومنین راه را گم کردند نفهمیدند در خانه علی سوزاندنی نیست ، یک عده تو کربلا راه را گم کردند نفهمیدند گلوی علی اصغر تیر زدنی نیست امروز هم یک عده‌ای راه را گم کردند در حکومت قرآن ، قرآن را آتش زدند ،یک عده راه را گم کردند مسجد ، خانه خدا را به آتش کشاندن ، پرچم امام حسین را آتش زدند به خدمتگزاران مردم جسارت کردند پلیسی که ۳۸۰۰ شهیدرا به این مملکت هدیه کردند اورا کتک زدند ، یک عده راه را گم کرده اند چادر از سر مردم کشیدن خدایا کمک کن راه را گم نکنیم

حجت الاسلام ماندگاری با بررسی شخصیت انسان در جامعه اظهار داشت: شخصیت انسان از نگاه قران شهرت ، ثروت ، خانه نیست بلکه از نگاه قران عالم ، تقوا و جهاد میباشد.

وی بدترین درد بشر چه در گذشته و چه در حال و چه در آینده را نفهمی و کج فهمی عنوان کرد و افزود: عده ای نفهم هم دهان فهمیده ها را می بندند تا مردم نفهمند. آن منافق کوردلی که ۴۱ سال پیش در خیابان عشرت آباد مشهد که الان خیابان شهید هاشمی نژاد است جلوی درب حزب جمهوری اسلامی این شهید جوانمرد، این عالمی که به مردم فهم می داد را با نارنجک به شهادت رساند، در واقع مانع آگاهی بخشی به مردم شد. امیدواریم که ما اهل فهم، تقوا و جهاد در راه خدا باشیم. شهدا فهمیدند دنیا جای ماندن نیست. شهدا فهمیدند بهترین خریدار خداوند است. شهدا فهمیدند بهترین مسیریاب قرآن است، شهدا فهمیدند بهترین وسیله سعادت اهل بیت هستند.

شهید هاشمی نژاد یک خادمی بود برای مکتب امام حسین که شهادتش تبیین انقلاب اسلامی بود

اگر امروز مسجد ارزش دارد چون پایگاه فهم است و اگر امروز قرآن ارزش دارد کتاب فهم است، اگر اهل بیت ارزش دارند چون علم فهم است و اگر روحانیت و علما ارزش دارند چون راهنمای فهم هستند.

حجت الاسلام ماندگاری در بخشی از صحبت های خود ضمن برشماری جایگاه و منزلت شصت شهید فراش محله بخصوص شهید شاخص و برجسته انقلاب هاشمی نژاد اظهار داشت: امروز سالگرد شهید هاشمی نژاد شهر بهشهر خیلی حال و هوای شهید هاشمی نژاد را ندارد به خدا شهید هاشمی نژاد دلش نمیخواهد مسئولین برایش عکس بزنند ما نیاز به شهدا و شصت شهید پر افتخار فراش محله و شهدای حریم و حرم داریم ما نیاز داریم که آویزان این شهدا باشیم شهدا نیاز به ما ندارند گله ما را به مسئولین برسانید. شهید جوانمرد شهید فاضل، این مرد الهی که حضرت امام خمینی حکم امام جمعه دائمی تهران را برای ایشان می خواستند بزنند اما شهادت اجازه نداد یکی از شخصیت های برجسته انقلاب بود که پرواز کرد و شهادتش تبیین انقلاب بود.


مطالب پربازدید سایت

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

جدیدترین مطالب

بازخوانی جزئیات ترور شهید فخری‌زاده

نقش یک جاسوس در ترور شهید فخری زاده

افشای اسناد ترور دانشمندان هسته ای

جاسوسی برای ترور

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

بررسی حقوقی دادگاه استکهلم با تمرکز بر پرونده حمید نوری

مشکلات اساسی در رسیدگی به اتهامات آقای نوری

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نظام پزشکی:

در اسرائیل پزشکان هم تروریستند

عوامل بمب‌گذاری در زاهدان مجازات شدند

عاملان بمب‌گذاری در زاهدان به سزای اعمالشان رسیدند

بررسی ارتباط منافقین و اسرائیل

ملاقات‌ و ارتباطات موساد با منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

جزئیات 13 اقدام کور تروریستی اخیر

اقدامات تروریستی گروهک‌ها در سیستان و بلوچستان

به روایت فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان

جزییات درگیری با گروهک تروریستی در سیستان و بلوچستان

فهرستی از مهمترین ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی در جهان؛

بیش از ۲۷۰۰ ترور هدفمند میراث شوم اسرائیل

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان