شهید سلیمانی مدال قهرمانی را از دل‌های مردم دریافت کرد

170107965

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی چون بر دلها حکومت می‌کند، مدال‌های تاریخی را در قالب القابی از دل‌های مردم دریافت کرد.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی روز یکشنبه در اجلاسیه بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: شهید سلیمانی مدالی به عنوان مکتب شهید سلیمانی را از مقام معظم رهبری دریافت کرد و مدالی نیز از مردم عزیز و انقلابی ایران اسلامی گرفت و آن لقب هایی است که مردم به ایشان دادند.

وی اظهار داشت: یکسری القاب با فکر، ذهن و برداشت افراد از یک شخصیت عنوان و آنقدر این لقب تکرار می شود که نهادینه می شود.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: شهید سلیمانی مدال افتخاری به عنوان "مرد میدان"، "جان‌فدا" و "سردار دلها" را از مردم دریافت کرد و این لقب برخواسته از دل مردم است.

وی اضافه کرد: مسئولان در برگزاری مراسم سالگرد شهادت سپهبد شهید سلیمانی سنگ تمام گذاشتند و به بهتر برگزار شدن این مراسم کمک کردند و همت به خرج دادند و بویژه مردمی که خودجوش در این مراسم حضور داشتند و افرادی که به زائران خدمات رسانی کردند.

اجلاسیه بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مسئولان کشوری، استانی و خانواده شهید سلیمانی و حضور انبوه مردم کرمان در مصلی امام علی (ع) در حال برگزاری است.

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهان شهیدشان در ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ در فرودگاه بغداد توسط رژیم جنایتکار و تروریستی آمریکا به شهادت رسیدند.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان