شهریورماه فرصت خوبی برای افشای چهره منافقین و سلطنت‌طلبان است

Shora99

در شرایطی که منافقین و سلطنت طلبها به دنبال به فراموشی سپردن جنایات‌هایشان هستند ، باید تمام فعالان وتاثیرگذاران با زنده نگهداشتن یاد شهدا، توطئه های شوم آنان را خنثی سازند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان به نقل از خبرگزاری شبستان، جلسه هماهنگی برگزاری مراسم هشتم و هفدهم شهریورماه در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با حضور جمعی از نمایندگان نهادها و ادارات برگزار گردید.


دراین جلسه حجت الاسلام محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ۸ شهریور فاجعه ای دردناک بود که افشاگر چهره منافقین پلید واربابان آمریکایی آنان بود که در یک روز رییس جمهور و نخست وزیر عزیز را به شهادت رساندند.


وی افزود: همچنبن ۱۷ شهریور مردم تهران با مصیبتی دردناک توسط عمال رژیم طاغوت مواجه گردیدند.


وی افزود: در شرایطی که منافقین و سلطنت طلبها به دنبال به فراموشی سپردن این جنایات هستند ، باید تمام فعالان وتاثیرگذاران با زنده نگهداشتن یاد شهدا، توطئه های شوم آنان را خنثی سازند.


محمودی گفت: همچنین در شهریور ماه سالگرد شهادت انسانهای بزرگی مانند: آیات مدنی و قدوسی، حجت الاسلام اندرزگو ، سرتیپ دستجردی و شهیدان لاجوردی ، عراقی و  فرزندش حسام را داریم که وظیفه رسانه ها وفعالان فضای مجازی آنست که از این شهدا تجلیل کرده و بعنوان بهترین الگوهای جامعه یاد نمایند.


ربیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به تقارن این مناسبت‌ها با ماه محرم افزود: یقینا ضمن برگزاری مراسم محدود با رعایت پروتکلهای بهداشتی بیشترین تلاش وفعالیت باید در حوزه های فضای رسانه  و مجازی متمرکز گردد.


وی همچنین از نهادها و مجموعه هایی که شهدا از نظر کاری به آنها منتسب هستند خواست: فعال‌تر از گذشته در تجلیل از شهدا و رسالت پیام رسانی آنها همت بگمارند.


مطالب پربازدید بخش اخبار

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان