شهدای ترور، مهر رسوایی بر پیشانی منافقین کوردل

Teroreghazvin

هزاران شهید ترور که در بین آنان مردمان عادی و حتی زن و کودک نیز به چشم می خورند، سند روشنی در رد ادعاهای گروهک منافقین برای دفاع از ملت ایران و مهر رسوایی بر پیشانی این گروهک خائن، وطن فروش و تروریستی است.

به پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) و به‌نقل از ایرنا در شرایطی که دشمنی استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی از همیشه نمایان تر شده است، منافقین کوردل می کوشند تا از این فضا با اقداماتی چون مظلوم نمایی، تبلیغات دروغین و ایجاد جو روانی علیه مسئولان کشور و نظام و سوء استفاده از خواسته های صنفی در داخل به سود خود بهره برداری کنند، در حالی که جنایت ها و خیانت های این گروهک تروریستی علیه ملت ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بر کسی پوشیده نبوده و نیست.

به شهادت رساندن 17 هزار تن از جمله مقامات بلندپایه نظام، همکاری با صدام و حضور در کنار رژیم بعث در زمان جنگ تحمیلی، دست داشتن در ترور دانشمندان و نخبگان هسته ای، همسویی با اهداف نظام سلطه، رژیم صهیونیستی و همچنین رژیم های مرتجع منطقه علیه میهن اسلامی تنها بخشی از جنایت ها و خیانت های این سرسپردگان شیطان است که هیچگاه از اذهان ملت ایران پاک نمی شود.

در همین ارتباط و در ایام سالروز شهادت مظلومانه جمعی از بسیجیان شهرستان تاکستان در ماه رمضان 1364 بدست منافقان کوردل به گوشه ای از جنایات این گروهک تروریستی در استان قزوین اشاره شده است.

منافقین گروهکی تروریستی و شیطانی است

 غلامرضا حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین با بیان اینکه منافقین گروهکی ترویستی و شیطانی هستند که ماهیت آنان نه برای ایرانیان بلکه همه دنیا روشن بوده است، افزود: کشور ما در طول سال های انقلاب اسلامی همواره مورد دشمنی گروهک های معاند از جمله منافقین قرار داشته است به طوری که بر اساس آمارها 17هزار نفر در کشور قربانی اهداف شوم اعضای گروهک ها شده اند.

وی اضافه کرد: در اثر ترورهای ناجوانمردانه منافقین که در دهه اول انقلاب و با هدایت دشمنان انقلاب به ویژه استکبار جهانی انجام می‌شد شخصیت های بزرگ و ارزشمندی از جمله شهدای محراب، شهید بهشتی و رئیس جمهور شهید محمدعلی رجایی به شهادت رسیدند.

حقایق پور ادامه داد: همچنین شهیدان سید رضا موسوی، حسین حاجی زاده، حسین انصاری رامندی، عبدالله اعلمی نسب، محمود رحمانی، نورلله ایراندوست، سید رضا تفرشی، قاسم نقدی، سید علی حصاری، مجتبی آقایی، محمدعلی مشاطان، سید مجتبی افضل موسوی، حسن محمدبیگی، کرمعلی حسن‌رضایی، علی اعظم اسدی، بهزاد بهرامی، قدرت الله چگینی، مصطفی حق شناس و رییس جمهوری ایران محمدعلی رجایی از جمله شهدای ترور قزوین هستند که در دهه 60 توسط منافقان کوردل و گروه های مسلح ضد انقلاب به شهادت رسیدند.

 

منافقین به دامن حامیان غربی و آمریکایی خود بازگشته‌اند

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ترور و تروریسم یک مسئله جهانی بوده و برای تمام ملت ها احتمال وقوع آن وجود دارد اما در کشور ما شاید بیش از بقیه نقاط این مساله ابعاد و پیچیدگی های مختلفی داشته باشد که منشاء آنرا باید فعالیت گروهک منافقین به سرکردگی استکبار جهانی دانست.

حجت الاسلام و المسلمین علی قابل افزود: اوایل انقلاب اسلامی انواع گروهک های مختلف اعم از ملی گرا، التقاطی و سکولار که در جریان مبارزه با نظام پهلوی مدعی حقی برای خود بودند وضعیت پیش آمده را در تضاد با منافع خود دیده و بر مبنای احساسات و تحلیل های ذهنی خود اقدام به تحرکاتی برای براندازی انقلاب اسلامی می کردند.

وی اظهار داشت: این گروه ها که مبانی اعتقادی آنها تنها ظاهری اسلامی داشت، با حرکت امام و قرار گرفتن اصل ولایت فقیه به عنوان یکی از اصول مهم قانون اساسی هرکدام به طریقی در مقابل این جریان ایستاده و به مرور زمان اهداف پلید خود را علنی کردند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین ادامه داد: اعمال تروریستی این گروهک ها نه تنها شخصیت های برجسته نظام جمهوری اسلامی از جمله شهید قرنی، رجایی، بهشتی و مفتح به شهادت رساند بلکه با بمب گذاری در سطح شهر و تیراندازی به سمت مردم عادی نیز نشانه رفت.

حجت الاسلام قابل خاطرنشان کرد: امروز همان هایی که روزی امام و انقلاب را متهم به وابستگی به تفکر آمریکایی می کردند و وقتی فردی را به شهادت می رساندند در اعلامیه خود او را فردی وابسته به آمریکا معرفی می کردند به دامن کشورهای حامی خود بازگشته اند.

وی با بیان اینکه این گروهک ها از ابتدا هیچ پایگاهی در میان مردم و جامعه ما نداشتند، افزود: این گروه ها در هر نقطه که رفتند مورد استقبال مردم واقع نشدند و توطئه های آنها همچون کفی بر روی آب بود که ذره ای در اراده ملت ما خلل وارد نکرد.

حجت الاسلام قابل افزود: آینده این گروه های تروریستی که ریشه در وطن فروشی و خیانت آنها دارد روشن و امیدوار کننده نیست و در اخبار مختلفی که از گوشه و کنار دنیا به گوش می رسد شاهد سرنوشت نکبت بار آنها هستیم.

 

فعالیت های منافقین خللی در اراده ملت برای دفاع از انقلاب وارد نساخت

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قزوین نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ترور بویژه 6 شهیدی که در ماه مبارک رمضان سال 64 در پایگاه بسیج تاکستان به شهادت رسیدند، گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی تصور می کردند با اعمال تروریستی می توانند این انقلاب را در همان سال های اول ساقط کنند اما مردم ایران با استواری و پایبندی به امام و انقلاب در مقابل تمام این حرکت های نافرجام ایستادگی کرده و نقشه های شوم منافقان کوردل را نقش بر آب کردند.

سرهنگ مهدی طاهرخانی افزود: تروریسم در پایه های اعتقادی مردم مسلمان هیچ گاه پایه ای نداشته و جدیت مردم ایران در پای آرمان های امام و انقلاب نشان می دهد که جمهوری اسلامی هیچ گاه با ترور و جنایت علیه مردم از بین نمی رود.

وی افزود: در بین شهدای ترور افراد برجسته و نخبگان زیادی بودند که در صورت حیات منشاِء خدمات ارزشمندی به نظام می شدند اما به برکت خون همین شهدا، نسل فعلی و آینده می تواند با الگوگیری از این افراد مسیر روشن آنان را ادامه دهند.


مطالب پربازدید سایت

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان