شعار راهپیمایی ۱۳ آبان‌ اعلام شد

13970512000200 Test PhotoN

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شعار امسال مراسم بزرگداشت 13 آبان را «استکبارستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا» اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از فارس، نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در نشست خبری که پیش از ظهر امروز برگزار شد، اظهار داشت: هدف از این نشست مقدمات بزرگداشت باشکوه مراسم یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.
وی افزود: استکبار ستیزی به عنوان یک ماهیت دینی و ریشه قرآنی، وظیفه انقلابی و انسانی و آحاد مردم عزیزمان و احساس تکلیف همه اقشار متدین و ایرانیان است.
لطفی اظهار داشت: ما در روز ۱۳ آبان نیازمند بازنگری در شیوه برگزاری آن هستیم همان طور که ما روز ۱۶ آذر به عنوان روز دانشجو و روزهای مناسبتی دیگر به نام روز معلم و روز کارگر داریم به نظر می‌رسد باید روز ۱۳ آبان را فراتر از آن برگزار کنیم و به عنوان یک روز دانش آموز در نظر بگیریم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: یوم الله 13 آبان یکی از روزهای پرفروغی است که در سه مقطع تاریخ کشورمان، سه چهره تقابل استکبارستیزی را به نمایش گذاشتند، اول در تصویب قرارداد کاپیتولاسیوم بود که امام راحل زمانی که احساس کرد عزت ایران با این مصوبه نادیده قرار گرفته شد، فریاد برآورد ولو به قیمت تبعید 15 ساله از کشور.

وی ادامه داد: رویداد دومی که با آینده نگری امام راحل مواجه شد که ایشان در سال 42 فرمودند سربازان من در گهواره هستند و این سربازان در زمان انقلاب به میدان آمده و بعد از پیروزی انقلاب در این روز، دانشجویان خط امام لانه جاسوسی طاغوت اعظم را تسخیر کردند، امروز هر وجدان بیداری در دنیا فریاد استکبارستیزی و شعار مرگ بر آمریکا را به عنوان یک وظیفه انسانی می داند.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد: مردم عزیز ایران به چشم خود دیدند قدرتی که در ذهن عده‌ای مانند کوه استوار تلقی می‌شد، مانند کاهی بیش نبود، رویداد درس‌آموز و دلیری این روز به‌گونه‌ای بود که مردم ایران به دنیا آموختند که دیوار استکبار فروریختنی است.
وی بیان کرد: در سال‌های اخیر، حضور اقشار مختلف مردم با تشکیل ستاد و برنامه‌ریزی‌های عظیم، حماسه‌آفرین بوده است و اوج این حضور در سال گذشته در جنگ روانی و اقتصادی علیه ملت ایران و قراردادن روز 13 آبان برای برگرداندن تحریم‌ها علیه ملت ما بعد از نقض عهد آمریکا در برجام مواجه شد. 
لطفی اظهار داشت: مردم ما جشن چهل سالگی انقلاب را در حالی برگزار کردند که دشمن به دنبال این بود که چنین جشنی برگزار نشود و پیام مردم ما در 22 بهمن سال 97 همان بصیرت و اثبات کاربرد مقاومت فعال در برابر نظام سلطه بود، امسال حساسیت بیشتری نسبت به 13 آبان وجود دارد، زیرا دشمنان برای آحاد مختلف مردم برنامه‌ریزی کرده و خودشان هم دریافته‌اند که روح استکبار‌ستیزی در اقشار مختلف مردم ما وجود دارد.
وی افزود: بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در سال 98 برای تحقق بیانیه حکیمانه مقام معظم رهبری، بیانیه گام دوم، با شعار «استکبارستیزی و مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا» است.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشورتصریح کرد: گفتمان سقوط آمریکا در نظرسنجی‌ها، مقالات و طبق نظر دانشمندان آمریکایی وجود دارد و این گفتمان بین خودِ آنها وجود دارد، افول موریانه‌ای آمریکا، سقوط از ابرقدرتی جهان است، افول دیگر سقوط از شاخصه‌های مختلف است. 
وی خاطرنشان کرد: جهانیان دوشنبه این هفته شاهد خلق حماسه‌ای پرشور در حدود 1000 شهر و شهرستان ایران با حضور نه فقط دانش‌آموزان، بلکه اقشار مختلف مردم خواهند بود، در این مراسم که روز دوشنبه 13 آبان و در مقابل لانه جاسوسی آمریکا در خیابان آیت‌الله طالقانی برگزار شده و یکی از سربازان سپاه اسلام با بیانی رسا، شیوا و هشداردهنده در برابر نغمه‌های استکبار ، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به سخنرانی خواهد پرداخت.
لطفی اظهار داشت: سردار صفوی در مشهد، حجت الاسلام سعیدی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد نیروهای مسلح در قزوین، حجت الاسلام صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران قم، حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات در زنجان، مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بندرعباس، مقدم فر در خوزستان، سردار سپهر در اصفهان،‌ منوچهر متکی در کرمان، حجت الاسلام اختری در یاسوج، دکتر جوانی معاون سیاسی سپاه در البرز به مناسبت یوم الله 13 آبان به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
وی بیان کرد:‌مراسم یوم الله 13 آبان در یک هزار شهر و شهرستان به صورت همزمان برگزار خواهد شد و قریب به 150 عکاس، خبرنگار و تصویربردار خارجی به پوشش این برنامه خواهد پرداخت. همچنین 2500 عکاس، تصویربردار و خبرنگار داخلی در گستره کشور این مراسم را پوشش می دهند. 
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور تصریح کرد: چرایی عدم حضور مسئولان در مراسم یک مطالبه جدی است چراکه مسئولان از جنس مردم هستند و به برکت نظام امروز توفیق این مقام و منصب را دارند،‌ چرا نباید در یوم الله 13 آبان در بین مردم باشند؟


مطالب پربازدید سایت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

جدیدترین مطالب

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

نماد شهدای ترور در تمام شهرها نصب شود

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان