شبکه سعودی چگونه به مخفیگاه تروریست‌ها در مرز ایران وارد شد؟+فیلم

4411016

خبرنگار شبکه تلویزیونی الحدث عربستان سعودی به تازگی به یکی از مخفیگاه های گروه های تروریستی در مناطق مرزی اقلیم کردستان عراق با ایران، راه یافته و گزارشی مفصل از آنها تهیه نموده است.

به گزارش هابیلیان به نقل از مهر، شبکه تلویزیونی الحدث عربستان سعودی درباره پایگاه تروریست‌ها در اقلیم شمال عراق، گزارشی منتشر کرد.

در این گزارش خبرنگار شبکه الحدث که به مناطق مرزی اقلیم کردستان عراق در نزدیکی مرزهای ایران سفر کرده، مشاهدات خود را از فعالیت گروههای تروریستی در مناطق صعب العبور و کوهستانی روایت کرده است.

در این گزارش که به صورت ویدیوکامنت منتشر شده و در آن سعی شده از تکنیک‌های بزرگنمایی رسانه‌ای استفاده شود، آمده است: در مأموریتی ویژه و منحصر بفرد، شبکه الحدث به جایی دسترسی پیدا کرده که ایران از رسیدن به آن ناکام مانده است! اینجا در یک منطقه مرزی میان ایران و عراق، جایی که گروه‌های مخالف ایران (تروریست‌ها) در غارهای کوهستانی اقلیم کردستان پناه گرفته‌اند!

در ادامه خبرنگار زن شبکه الحدث می‌گوید: در اینجا عناصر پیشمرگه وابسته به حزب کومله، درون غارها پناه گرفته‌اند تا از حملات ایران که در برهه اخیر افزایش یافته، جان سالم به در برند!

انتشار این گزارش، این واقعیت را برملا می‌سازد که بازوهای رسانه‌ای عربستان سعودی دارای ارتباطاتی نزدیک با گروه‌های تروریستی هستند تا جایی که به محرمانه ترین محافل آنها راه می‌یابند.

از طرفی انتشار این تصاویر بیانگر این مساله است که مقامات اقلیم کردستان عراق هنوز راهکاری جدی برای مقابله با عناصر تروریستی متمرکز در مرزهای ایران را به اجرا نگذاشته‌اند، امری که اقدام متقابل ایران را در قبال این سهل انگاری لازم می‌دارد.


جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان