زهرا محمدی وابسته به گروهک دموکرات است

13990825000811 Test PhotoN

فرمانده سپاه کردستان گفت: رسانه‌ها و کانال‌های معانداعلام می‌کنند زهرا محمدی به دلیل آموزش زبان کردی دستگیر شده است در حالیکه این شخص با عناصر ضدانقلاب و گروهک دموکرات ارتباط داشته است.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سردار سیدصادق حسینی عصر امروز در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه که به مناسبت سالروز بسیج رسانه برگزار شد، اظهار کرد: نشست‌ها به پیشبرد کارها و شناخت بیشتر از افکار و دیدگاه‌های جمعی کمک می‌کند.

 

وی خاطرنشان کرد: معاندین و رسانه‌های ضدنظام به دنبال دلسرد کردن خبرنگاران از نظام هستند و مادامی که رسانه‌ها و خبرنگاران به وظیفه اساسی خود عمل کنند دشمنان آنان را تخریب می‌کنند و این بیانگر اثرگذاری کارهای این قشر فرهیخته است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: حرفه خبرنگاری سخت است و خبرنگاران وظیفه سنگینی بعهده دارند اما با وجود شرایط سخت کاری، سطح اقتصادی و معیشتی آنان حداقلی است.

 

وی عنوان کرد: هزینه‌ای که برخی فعالان رسانه به خاطر قلم‌زدن در مسیر انقلاب و نظام می‌دهند قابل قیاس با حقوق و دستمزد ناچیز آنان نیست چرا که خبرنگار تمام زمان و زندگی خود را صرف سرعت، دقت و صحت و جذابیت خبر می‌کند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: بازخوانی تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، تحلیل و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس حوادث، تحلیل پیشرفت‌های نظام و دستاوردهای انقلاب، ساختار سیاسی نظام در منطقه و غیره باید مورد توجه اصحاب رسانه قرار گیرد.

سردار حسینی افزود: نسل جدید با گذشته پرافتخار ملت بیگانه است و این وظیفه رسانه‌ها است که اتفاقات و گذشته پرافتخار ملت ایران را به نسل‌های جدید انتقال دهند.

 

وی عنوان کرد: جنگ شناختی دشمن، جنگ نرم، جنگ اقتصادی معاندین و غیره از دیگر مسائل مهمی ست که باید مورد توجه رسانه قرار گیرد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان به تحلیل‌های دشمنان نظام در اوایل پیروزی انقلاب هم اشاره کرد و گفت: دشمنان اوایل دهه ۶۰ عنوان کردند که انقلاب ماندگار نخواهد شد و به زودی از بین می‌رود حتی در این زمینه بیانیه صادر کردند اما بر خلاف آنچه پیش‌بینی کردند روز به روز بر اقتدار این نظام افزوده شد.

 

سردار حسینی خاطرنشان کرد: افراد شاخص زیادی همچون شهید سردار سلیمانی برای پیشبرد انقلاب اسلامی و حفظ آن تلاش کردند که باید رسانه‌ها این شخصیت‌های بزرگ انقلاب را به جامعه معرفی نمایند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنین تاکید کرد: منظومه فکری امامین انقلاب و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در ابعاد مختلف باید از طریق رسانه‌ها تببین شود.

 

سردار حسینی تصریح کرد: برخورد با عوامل اصلی ترور سردار سلیمانی باید به یکی از مطالبات و خواسته‌های جدی رسانه‌ها و جامعه تبدیل شود.

 

وی دوری از بخشی‌نگری و تقویت و توجه به زبان رسانه را ضروری دانست و عنوان کرد: همگرایی حرفه‌ای نیاز ضروری جامعه رسانه‌ای در استان است و بسیج رسانه باید در حوزه آموزش و ارتقای سطح حرفه اصحاب رسانه برنامه‌ریزی اصولی داشته باشد و سایر بخش‌های متولی این حوزه را پای کار آورد.

 

حسینی در خصوص انتصاب افرادی در پست‌های مدیریتی و مباحث مطرح شده پیرامون این موضوع، اظهار داشت: امروز باید افرادی صالح، پاکدست و مسئولیت‌پذیر سکان دستگاه‌های اجرایی را در دست بگیرند تا بتوانند ضمن خدمات‌رسانی مناسب، پاسخگوی مشکلات و دغدغه‌های مردم باشند.

 

وی افزود: رسانه‌ها وظیفه تنویر افکار عمومی برعهده دارند و مسئولان باید در پاسخگویی به رسانه‌ها همت جدی داشته باشند.

 

سردار حسینی در بخش پایانی سخنانش به موضوع اعدام حیدر قربانی و بازداشت زهرا محمدی اشاره کرد و داشتن پیوست فرهنگی در برخی اتفاقات برای جلوگیری از شایعه‌پراکنی رسانه‌های معاند را ضروری خواند.

 

وی گفت: بر خلاف آنچه رسانه‌ها و کانال‌های معاند تلاش می‌کنند مطالب غیرواقعی در خصوص زهرا محمدی را به افکار عمومی القا ‌کنند که آموزش زبان کردی دلیل دستگیری و محکومیت این فرد است، موضوع ارتباط این شخص با عناصر ضدانقلاب و گروهک دموکرات بوده است.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در دانشگاه‌ها، موسسات متعدد، رسانه و غیره کردی آموزش داده می‌شود و بیش از ۹۷ درصد از ائمه جمعه خطبه‌های خود را به زبان کردی ارائه می‌کنند و ۷۰ درصد برنامه‌های تلویزیون و رادیو هم به زبان کردی است و هیچ منعی ندارد.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مطالب پربازدید بخش خبر

نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل تاکید کرد

ایران نقش مهمی در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر دارد

سعید حقیقی، پژوهشگر حوزه تروریسم و حقوق بشر

ردپای دولت‌های آمریکا در نقض حقوق بشر داخلی و خارجی

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان