رژیم صهیونیستی بیشترین نفع را از ترور سردار سلیمانی برده است

1374267

باید نشست‌های مسیحی با حضور منتقدان صهیونیسم برگزار کنیم، همان کاری که آنها علیه ایران انجام دادند و نهایتاً سردار سلیمانی را ترور کردند.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری حوزه، دکتر منتظمی در نشستی که با موضوع «حاج قاسم در آثار فعالان رسانه‌ای آمریکا و اروپا» در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در قم برگزار شد، گفت: امروز شاهد گروهی به نام داعش هستیم که به وسیله صهیونیسم جهانی ایجاد شده است.

 

دیپلمات سابق ایران در فرانسه، با اشاره به شکل‌گیری یهود و اسرائیل در قرن‌های گذشته، افزود: الان شاهد شبکه بسیار پیچیده یهود در جهان هستیم و همین امر توانسته مشکلات جدی حتی برای ایران و جهان ایجاد کند.

 

وی با بیان این که نقش موساد در حادثه تروریستی ۱۱ سپتامبر امر مشخص و ثابت شده است و اگر فقط مردم آمریکا متوجه این قضیه شوند، اسرائیل را از زمین محو خواهند کرد، گفت: همه دیدند که در این حرکت تروریستی موساد، چندین هزار نفر را کشته شده و آواره کرده است.

 

این دیپلمات سابق، بیان داشت: امروز شاهد هستیم ایران تنها کشوری است با اسرائیل و این شبکه مخوف و پیچیده مبارزه می‌کند و تا کنون هم هزینه‌های زیادی داده است.

 

منتظمی گفت: شکست اسرائیل از طریق برنامه‌ریزی و نرم افزاری منظم مُیسر است و در این راه هم باید نیروهای انقلابی پیش قدم باشند.

 

دیپلمات سابق ایران در فرانسه، با بیان این که طرح‌هایی که در دنیا اتفاق می‌افتد، با هدف ضربه زدن به ایران و انقلاب اسلامی ایران است، اظهار داشت: وقتی اینها این همه حوادث در دنیا راه می‌اندازند و به راحتی برای رسیدن به اهداف خود انسان‌ها را می‌کشند، قطعاً برنامه‌های خطرناک‌تری برای از بین بردن انقلاب اسلامی ایران دارند.

 

وی افزود: امروز دنیا به صهیونیسم و ضد آن تقسیم شده و جریان صهیونیسم به شدت در آمریکا و جهان در حال توسعه است و ما هم به عنوان جریان ضد صهیونیسم باید مانند آنها برنامه‌ریزی کنیم و به مقابله با آنها بپردازیم.

 

دیپلمات سابق ایران در فرانسه افزود: کشور در شرایط مخاطره آمیزی قرار گرفته است و ما برای رفع خطر از ایران، باید روی جریان مسیحیت منتقد صهیونیسم، برنامه‌ریزی و گفت و گوی دینی به راه اندازیم تا این گروه‌ها بتوانند به عنوان گروه جریان ساز علیه صهیونیسم مبارزه و پیش بروند.

 

منتظمی گفت: ما باید نشست‌های مسیحی با حضور منتقدان رژیم صهیونیستی برگزار کنیم، همان کاری که آنها علیه ایران انجام دادند و نهایتاً سردار سلیمانی را ترور کردند. باید بدانیم پشت این ترور شبکه بزرگ جهانی قرار داشته و دارد.

 

دیپلمات سابق ایران در فرانسه، گفت: ما برای مقابله چند کار می‌توانیم انجام دهیم که از جمله راه اندازی جلسات گفتمان اسلام و مسیحیت همراه با جریان سازی و دعوت از رهبران ضد صهیونیسم و در ادامه حمایت از آزادی خواهانی که علیه صهیونیسم فعالیت می‌کنند.


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان