رژیم صهیونیستی بیشترین نفع را از ترور سردار سلیمانی برده است

1374267

باید نشست‌های مسیحی با حضور منتقدان صهیونیسم برگزار کنیم، همان کاری که آنها علیه ایران انجام دادند و نهایتاً سردار سلیمانی را ترور کردند.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری حوزه، دکتر منتظمی در نشستی که با موضوع «حاج قاسم در آثار فعالان رسانه‌ای آمریکا و اروپا» در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در قم برگزار شد، گفت: امروز شاهد گروهی به نام داعش هستیم که به وسیله صهیونیسم جهانی ایجاد شده است.

 

دیپلمات سابق ایران در فرانسه، با اشاره به شکل‌گیری یهود و اسرائیل در قرن‌های گذشته، افزود: الان شاهد شبکه بسیار پیچیده یهود در جهان هستیم و همین امر توانسته مشکلات جدی حتی برای ایران و جهان ایجاد کند.

 

وی با بیان این که نقش موساد در حادثه تروریستی ۱۱ سپتامبر امر مشخص و ثابت شده است و اگر فقط مردم آمریکا متوجه این قضیه شوند، اسرائیل را از زمین محو خواهند کرد، گفت: همه دیدند که در این حرکت تروریستی موساد، چندین هزار نفر را کشته شده و آواره کرده است.

 

این دیپلمات سابق، بیان داشت: امروز شاهد هستیم ایران تنها کشوری است با اسرائیل و این شبکه مخوف و پیچیده مبارزه می‌کند و تا کنون هم هزینه‌های زیادی داده است.

 

منتظمی گفت: شکست اسرائیل از طریق برنامه‌ریزی و نرم افزاری منظم مُیسر است و در این راه هم باید نیروهای انقلابی پیش قدم باشند.

 

دیپلمات سابق ایران در فرانسه، با بیان این که طرح‌هایی که در دنیا اتفاق می‌افتد، با هدف ضربه زدن به ایران و انقلاب اسلامی ایران است، اظهار داشت: وقتی اینها این همه حوادث در دنیا راه می‌اندازند و به راحتی برای رسیدن به اهداف خود انسان‌ها را می‌کشند، قطعاً برنامه‌های خطرناک‌تری برای از بین بردن انقلاب اسلامی ایران دارند.

 

وی افزود: امروز دنیا به صهیونیسم و ضد آن تقسیم شده و جریان صهیونیسم به شدت در آمریکا و جهان در حال توسعه است و ما هم به عنوان جریان ضد صهیونیسم باید مانند آنها برنامه‌ریزی کنیم و به مقابله با آنها بپردازیم.

 

دیپلمات سابق ایران در فرانسه افزود: کشور در شرایط مخاطره آمیزی قرار گرفته است و ما برای رفع خطر از ایران، باید روی جریان مسیحیت منتقد صهیونیسم، برنامه‌ریزی و گفت و گوی دینی به راه اندازیم تا این گروه‌ها بتوانند به عنوان گروه جریان ساز علیه صهیونیسم مبارزه و پیش بروند.

 

منتظمی گفت: ما باید نشست‌های مسیحی با حضور منتقدان رژیم صهیونیستی برگزار کنیم، همان کاری که آنها علیه ایران انجام دادند و نهایتاً سردار سلیمانی را ترور کردند. باید بدانیم پشت این ترور شبکه بزرگ جهانی قرار داشته و دارد.

 

دیپلمات سابق ایران در فرانسه، گفت: ما برای مقابله چند کار می‌توانیم انجام دهیم که از جمله راه اندازی جلسات گفتمان اسلام و مسیحیت همراه با جریان سازی و دعوت از رهبران ضد صهیونیسم و در ادامه حمایت از آزادی خواهانی که علیه صهیونیسم فعالیت می‌کنند.


مطالب پربازدید سایت

ورود تکفیری‌ها به آشوب‌های کف خیابانی در ایران

کدهای عیان کارزار «ترور و تجزیه» برای «رافضی‌کشی»

روایت‌هایی از کینه تاریخی علیه ملت ایران

«کومله» یعنی رزمنده مجروح را با موزائیک سر بریدن

همه آنچه باید درباره کادرهای داعش در اغتشاشات جوانرود بدانید

چرا سپاه پاسداران مواضع پرچم سفیدها را پاک‌سازی می‌کند؟

مریم عاقلی؛ روزنامه جام جم

فخر هسته‌ای، کابوس رژیم‌ صهیونیستی

علی شیرازی؛ خبرگزاری ایرنا

فخری زاده؛ نماد عزت و استکبارستیزی

جدیدترین مطالب

برای ادامه روند درمان؛

میثم پیرفلک به تهران اعزام شد

با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)

دستگیری ۲ نفر از عوامل ترور شهید داستانی

سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه در گفتگو با واچ لیست:

اروپا برای بازی خطرناک آلبانی، خود را به دردسر نمی‌اندازد

رئیس‌کل دادگستری استان فارس خبر داد

پرونده عاملان حادثه تروریستی حرم شاهچراغ تکمیل شد

یادداشتی از چهرۀ هنر انقلاب اسلامی در سال 1400

توضیح قدیریان درباره تابلوی شهدای شاهچراغ

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

نشریه آمریکایی فارن‌پالیسی در گزارشی نوشت

منافقین بر اساس توافق آمریکا-اسرائیل در آلبانی مستقر شدند

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان