حمله تروریستی به مدافعان امنیت در اصفهان

سال 1401
5768558
تاریخ: 1401/08/25

 راکبان یک موتورسیکلت در منطقه خانه اصفهان ‌نیروهای بسیجی و پلیس را به رگبار بستند که در این حادثه 3 نفر شهید شد‌ند.

راکبان یک موتورسیکلت ساعت 21 امشب در منطقه خانه اصفهان نیروهای بسیجی را به رگبار بستند که در این حادثه 3 نفر شهید و تعدادی مجروح شد‌ند.

براساس این گزارش، حوالی ساعت 21 چند نفر با موتور‌سیکلت به ‌محل استقرار نیروهای گردان امنیت در (خانه اصفهان) حمله کرده و نیروهای مستقر در آنجا‌ را به رگبار بسته و متواری شدند.

براساس گزارش خبرنگار تسنیم،  محسن حمیدی 54 ساله و محمدحسین کریمی 30 ساله ‌و سرهنگ اسماعیل چراغی، یکی از مدافعان امنیت مردم در یگان ویژه پلیس در این حمله تروریستی به شهادت رسیده‌اند.

جزئیات شهادت حافظان امنیت در اصفهان‌

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان درباره جزئیات شهادت حافظان امنیت اصفهان و کشته شدن سه نفر در اغتشاشات سمیرم توضیح داد.

محمدرضا جان‌نثاری درباره حادثه تروریستی تیراندازی به مدافعان امنیت در شهر اصفهان اظهار داشت:  متأسفانه امروز در جریان اغتشاشات در برخی از نقاط اصفهان از جمله یکی از شهرهای اقماری اصفهان به نام ملک‌شهر، راکب موتورسیکلتی به سمت نیروهای حافظ امنیت شلیک می‌کند که سه نفر شهید شدند.

وی افزود:  همچنین در شهرستان سمیرم در جریان اغتشاشات امروز درگیری‌هایی به وجود آمد که سه نفر از کسانی که در صحنه اغتشاشات حضور داشتند، کشته شدند که پرونده همه آنها در دست اقدام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان  اضافه کرد: خوشبختانه امنیت در اصفهان و سمیرم برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نیست اما موضوع شهید شدند عزیزان بسیجی در حال پیگیری است و افرادی که در شهرستان سمیرم کشته شدند، در دست اقدام و بررسی است تا متوجه شویم که از چه ناحیه‌ای بوده است.

روح الله حکیمی‌فرد مسئول روابط عمومی سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان نیز با بیان جزئیاتی از حادثه تروریستی ‌‌در فلکه نگهبانی خانه اصفهان اظهار کرد: شامگاه چهارشنبه مورخ 25 آبان ماه در پی فراخوان گسترده ضدانقلاب برای ایجاد آشوب و اغتشاش، نیروهای حافظ امنیت به منظور برقراری نظم و امنیت در فلکه نگهبانی خانه اصفهان حضور پیدا می‌کنند.

وی افزود: پس از آن عوامل تروریستی از بین اغتشاشگران با رگبار به سمت نیروهای مدافع امنیت تیراندازی کرده که 2 نفر از نیروهای بسیجی به نام محسن حمیدی و محمدحسین کریمی به شهادت رسیده و 2 نفر دیگر نیز مجروح شدند که سرهنگ اسماعیل چراغی، یکی از مدافعان امنیت مردم در یگان ویژه پلیس به علت جراحات زیاد در بیمارستان به شهادت رسید.

حکیمی فرد با تکذیب صدور هرگونه اطلاعیه از سوی سپاه گفت: جزئیات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

دستگیری عوامل حادثه تروریستی اصفهان

روح‌الله حکیمی فرد در این خصوص اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، عوامل تیم تروریستی حمله به مدافعان امنیت شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: این تیم متشکل از اراذل و اوباش درجه‌یک استان، دارای سابقه قضایی و وابستگی به جریان نفاق که با تهیه سلاح جنگی در شامگاه 25 آبان اقدام به شهادت دو نفر از بسیجیان و یک نفر از نیروهای فراجا نمودند.

سخنگوی سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان بیان کرد: در بازرسی از منازل این افراد بمب‌های کپسولی دست‌ساز و انواع سلاح سرد و گرم کشف شد.

وی ادامه داد: جا دارد از همکاری مردم شهیدپرور و دستگاه‌های همکاری‌کننده در این خصوص تقدیر و تشکر نماییم.

 

شهر
اصفهان
تاریخ واقعه
1401/08/25
تعداد شهدا
3 نفر
تعداد مجروحین
1 نفر
فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان