روایتی از درگیری مسلحانه با کومله در سنندج

Ramezani Kordestan846661

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: شب ۱۶ مهرماه در خیابان شهدای سنندج سنگربندی می‌شود...

به گزارش هابیلیان به نقل از فارس، مهدی رمضانی عصر شنبه در نشست اعضای شورای اطلاع‌رسانی استان کردستان که با حضور مسوولان رسانه‌ها در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ۴۳ سال از عمر این نظام مبتنی بر دین و بندگی خدا می‌گذرد، اینکه تا چه حد به آرمان‌ها مقید بوده‌ایم جای بحث دارد، امام خمینی فرمودند، «جمهوری اسلامی»، نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد، نگفت حکومت اسلامی،؛ ما در مسیر حکومت اسلامی هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان افزود: ما نمی‌توانیم مهر صددرصد تایید بر همه رفتارها و سکنات و کنش‌های مسوولان و همه سیاست‌های جمهوری اسلامی بگذاریم. قطعی اینترنت جریان اطلاع‌رسانی را کند می‌کند اما متوقف نمی‌کند، بعد از فته ۷۸ و ۸۸ که دشمن در جنگ هشت ساله به اهداف نرسید در ۸۸ به جنگ احزاب رساندند و چون زمینه‌ها از جمله دغدغه‌های معیشتی در جامعه بود در سال ۹۶ از این محمل استفاده کردند تا یک جنگ داخلی را رقم بزنند.

به گفته وی، فتنه ۱۴۰۱ یک فتنه عقیدتی و فرهنگی است، اگر امروز دشمن شمشیر می‌کشد مال امروز و آنی نیست، بلکه پخت‌وپزها را انجام داده بودند و دنبال بهانه‌ای می‌گشتند که فوت خانم مهسا امینی که همه ما را متاثر کرد و رهبری فرمودند که فوت دختر جوان دل ما را سوزاند و رئیس جمهور ۱۸ دقیقه با پدرش صحبت می‌کند و استاندار در منزل آنها می‌رود همه بیانگر تاسف همه مسوولان از فوت این دختر است، بهانه را فراهم کرد.

رمضانی اذعان داتشت: سوءاستفاده جریانات مرده مرده‌خور در این جریان برای ما محرز شد، در این جریان مردودی بخشی از نخبگان و سیاسیون را دیدیم که دم از حقوق بشر و هزار مساله بی‌ربط و باربط می‌زنند در جریان اغتشاشات لام تا کام حرف نزدند.

وی ادامه داد: دلیل سختی رسانه ایجاد مستلزم تحول‌بودن است، امپراطوری رسانه‌ای دشمن پول و قدرت و تفکر دارد،

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: نظام برای مردم امنیت فراهم کرده و رفاه نسبی وجود دارد، همه متاثریم از اینکه شکاف‌های طبقاتی وجود دارد و باید کار بکنیم و اما با وجود اینکه استاندار کردستان شبانه‌روز برای توسعه استان کار می‌کند روز ۱۶ مهرماه در خیابان شهدای سنندج سنگربندی می‌شود، با حمله به فروشگاه تعاون روستایی، لباسشویی و یخچال را بیرون می‌کشند و آتش می‌زنند، نایسر دیرالزور شده بود اما هیچکدام از رسانه‌ها این واقعیت‌های تلخ را منعکس نکردند.

وی گفت: استاندار کردستان که نهضت آسفالت در نایسر که غیرقانونی احداث شده است، راه می‌اندازد به همه تکلیف می‌کند باید خانه کشتی، باشگاه و زمین چمن داشته باشد، آب سنندج باید گوارا شود، چرا باید نایسر فلسطین اشغالی شود، تیرهای چراغ برق را شکسته بودند، سنگ‌هایی با حدود ۲۵۰ کیلوگرم وزن داخل خیابان آورده بودند، کدام نظام سیاسی اینقدر ملاطفت می‌کند با کسانی که روی صورتش چنگ می‌اندازند.

 رمضانی روایت کرد: خانمی تو خیابان داد می‌زند که سلاح اینها(نیروی انتظامی) ساچمه‌ای پلاستیکی است و کومله سوءاستفاده می‌کند، می‌آید در خیابان شهدا سنندج تیر می‌زند و پاسدار «بامدی» شهید می‌شود، با قمه ریه «شیخی‌زاده» را بیرون می‌زنند.

وی یادآوری کرد: ۷ هزار و ۱۰۰ شهیده در کشور داریم که ۵۶۶ آن مربوط به کردستان است، و اکنون کومله شعار «ژن، ژیان، آزادی» سر می‌دهد در حالیکه آنها زنان بانه‌ای و مریوانی را به بدترین وضع ممکن شهید می‌کردند.

معاون استاندار کردستان جمهوری اسلامی را مبرا از برخی شایعات خواند و گفت: چه کسی نسل‌کشی در کردستان که مطرح است، دیده‌، یا اینکه از نقشه کردستان خون می‌چکد، اینترنشال با تکنیک رسانه‌ای آتش‌زدن یک لاستیک در محله‌ای که فردی برای این رسانه ارسال کرده و پولش هم گرفته را سیاه‌نمایی می‌کند.


جدیدترین مطالب

یادداشتی از بنیاد هابیلیان

پنج نکته درباره آزادی حمید نوری

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با جانباز حملۀ تروریستی زاهدان

عملیات جیش الظلم یک کار فرامنطقه‌ای بود

جرم انگاری شکنجه در قوانین بین المللی

منافقین را باید دشمن همه ملت‌ها دانست

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهید حسین انتظاریان

شهیدی که خواب شهادتش را دیده بود

مطالب پربازدید بخش خبر

پیام خانواده شهدای ترور در پی شهادت حجت‌الاسلام رئیسی و همراهان

رئیس‌جمهور شهید، پشتیبان همیشگی خانواده شهدا بود

سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

صدور اوراق شناسایی برای متهمان پرونده منافقین خلاف قوانین پلیس بین‌الملل است

دبیرکل بنیاد هابیلیان در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان

برگزاری دادگاه منافقین یک مطالبه ملی است

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

انقلاب اسلامی متکی به افراد نیست

پس از 1680 روز اسارت

حمید نوری آزاد شد

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان