رسانه‌ها مصادیق تروریسم دولتی آمریکا را برای مردم تبیین کنند

Mahdipoor159

مدیر مسئول روزنامه صبح نو بر لزوم تلاش رسانه های جمعی کشور به منظور تبیین و تشریح مصادیق تروریسم دولتی آمریکا تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، فرشاد مهدی‌پور با اشاره به این که ۱۳ آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار، فرصت بسیار خوبی برای شناساندن ابعاد و شاخصه‌های رفتاری استکبار و روشنگری در این باره در سطح جامعه است، ابراز داشت: آمریکاستیزی ملت ایران و مقابله با نظام استکباری، سابقه‌اش به دوران قبل از انقلاب برمی‌گردد که به خصوص خوی سلطه‌گری و چپاولگری آمریکا در ایران بر میزان نفرت عمومی ملت ما از سران کاخ سفید و ایادی و مزدوران آن افزوده است.

وی افزود: فضا حتی به گونه‌ای بود که اکثر نخبگان فکری و فرهنگی جامعه قبل از انقلاب هم اعم از ادبا و شعرا و روزنامه‌نگاران، نگاه‌شان ضدآمریکایی بود و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز وقتی آمریکا، شاه که نماینده آمریکادوستی بود را برای درمان پناه داد، همین مساله زمینه تسخیر لانه جاسوسی در تهران را فراهم کرد.

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی همچنین گفت: در سال‌های اخیر نیز با سرکارآمدن فردی چون ترامپ و اقدامات ضدایرانی وی، نفرت عمومی از آمریکا در داخل کشور ما بیشتر هم شده است، منتهای مراتب ما باید از طریق رسانه‌های جمعی، مصادیق تروریسم دولتی آمریکا و ابعاد رفتار استکباری آن را به درستی و دقیق برای مردم تشریح و تبیین کنیم.

وی بیان داشت: هم اکنون نیز آمریکا در کشورهای دوست ایران همچون عراق و لبنان و یمن و سوریه و غیره، در حال فتنه‌افروزی است تا به خیال خود از حیث بین‌المللی به جبهه مقاومت اسلامی که ایران محور آن است، فشار وارد آورده و آن را تضعیف کند.

این روزنامه‌نگار و فعال رسانه‌ای همچنین گفت: از این منظر ما باید از فرصت ۱۳ آبان به درستی استفاده کرده و مردم و نسل جدید را با مصادیق ظلم و ستم آمریکایی‌ها علیه ملت ایران آشنا کنیم.


فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان