رد پای منافقین در آشوب های اخیر

Eghteshash Sazman

اطلاعات اخیر به دست آمده از پاریس، لندن و امارات بر این نکته تاکید دارد که منافقین به لحاظ فکری و اطلاعاتی و نیروی انسانی تحت اختیار کامل سازمان جاسوسی آمریکا (سیا ) قرار گرفته اند تا در یک همکاری مشترک با این سازمان، نقش عمده ای در تولید هرج مرج و نا امنی ایفا کنند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور) به نقل از سایت نهرین نت آمده است: اتاق های عملیات ویژه ای در دفاتر سازمان جاسوسی آمریکا در لس آنجلس، واشنگتن و دفاتر خارج از ایالات متحده برای همراهی با مساله انتخابات ریاست جمهوری ایران راه اندازی شد که هدف این اتاق ها پیگیری برنامه هایی عملی برای تاثیر گذاری در روند انتخابات ایران بود.

اتاق ایران در سازمان جاسوسی آمریکا از سه ماه قبل در پایتخت چند کشور از جمله برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس همانند امارات تشکیل شد تا در مورد انتخابات ایران پیشنهادات گوناگونی ارائه دهند تا اتاق های بحران، این پیشنهاد ها را به مرحله اجرا درآورند.

یکی از اموری که این اتاق ها انجام می دادند بررسی خط و خطوط رقبای آقای احمدی نژاد بود و کشف این مطلب که کدام یک از رقبای او مواضعش به آمریکایی ها نزدیک تر است .

از دیگر مواردی که این اتاق ها انجام می دادند بررسی نظریات مربوط به سقوط دکتر احمدی نژاد و بررسی این راهکارها برای نزدیک کردن آن به واقعیت بود.

مرحله بعدی این پروسه بررسی این مساله بود که بهترین راه های بهره برداری از نتایج انتخابات چیست و چگونه می توان آشوب هایی را که توسط عوامل خارجی سازمان دهی می شود را به پای شکست خوردگان درانتخابات نوشت، به گونه ای که حمله به مراکز عمومی، اقتصادی و رسانه ای برای ایجاد هرج و مرج به پای طرفداران جناح شکست خورده در انتخابات گذاشته شود.

شعار این اتاق های عملیات ویژه " بنزین بیشتر بر روی هیزم بریزید " بود و تلاش عوامل این اغتشاشات از جمله منافقین این بود که دردانشگاه ها، خیابان ها و مساجد اغتشاش به راه بیندازند و بعد از اطلاعات رد و بدل شده در مناظرات میان کاندیداها ، دستور تحرک برای یک انقلاب مخملی با استفاده از یک رنگ خاص را در دستور کار قرار دهند تا در صورت عدم پیروزی یکی از کاندیداها، مقدمات سقوط نظام جمهوری اسلامی ایران فراهم شود و یا به گونه ای باعث ضعف نظام شود که شرط های آمریکا و غرب را بپذیرد.

این رویه به گونه ای تنظیم شده بود که در صورت پیروزی آقای احمدی نژاد، این قضیه به طور طبیعی جلوه نکند و دستگاه عظیمی از تبلیغات رسانه ای به راه بیفتد و اینگونه جلوه داده شود که تقلبات بسیار گسترده ای در انتخابات صورت گرفته است.

از سوی دیگر برخی از رسانه های منطقه از قبیل شبکه ماهواره ای العربیه که از سوی عربستان تامین مالی می شود و نیز شبکه ماهواره ای ابوظبی، رویه ای بر ضد جمهوری اسلامی ایران را آغاز کرده اند و تصویری دروغ از انتخابات ایران را منتشر می کنند به نحوی که گزارش گزارشگر شبکه العربیه درتهران در برخی اوقات دچار تعارض کلی با نظرات کارشناسان و گویندگان این شبکه بود و گویندگان این رسانه ها بارها نظرات و اغراض شخصی خود در مورد جمهوری اسلامی ایران را به عنوان تحلیل ارائه می کردند.

دراین بین شبکه ماهواره ای الشرقیه و روزنامه های عربستانی الحیات و الشرق الاوسط نیز با حمایت مالی فراوان عربستان، صفحات خود را دراختیار مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار می دادند تا بر ضد انتخابات اخیر نقد و تحلیل بنویسند.


مطالب پربازدید سایت

پس از 3 سال از حبس غیرقانونی حمید نوری

ترکیدن حباب حقوق بشر سوئد در پرونده حمید نوری

گذری بر جنایات احزاب تروریستی در ایلام

شهیدی که ۱۴معصوم را در خاکسپاری دیگر شهدا دید!

روایت یکی از مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ

صدای بی‌امان شلیک، فضای ملکوتی حرم را در هم شکست

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران

منافقین امروز تاکتیک خشونت‌ورزی مطلق دارند

روایتی از ترورهای منافقین در دهه شصت

ترور شلوارسبزها و کت‌قهوه‌ای‌ها در ایران

جدیدترین مطالب

رئیس جمهور اسلامی ایران در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق

مبارزه با گروه‌های تروریستی مورد توافق ایران و عراق است

یک روزنامه نگار و فعال رسانه‌ای بیان کرد

دولت عربستان وظیفه خود می‌داند که منافقین را تقویت کند

موشن گرافیک از زندگی شهید شهریاری

ازدواج دانشمند هسته‌ای در سلف دانشگاه+فیلم

به مناسبت سالگرد شهادت این دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی

دستاوردهای ماندگار علمی "شهید فخری‌زاده" کدامند؟

حمایت آمریکا از عملیات‌های تروریستی در ایران چگونه انجام شد؛

پشت پرده جنایات آمریکا در ترور دانشمندان هسته‌‌ای ایران

کارشناس تاریخ انقلاب اسلامی مطرح کرد

توسل به ترور و فحاشی نشان دهنده عدم موفقیت دشمنان است

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

نشریه آمریکایی فارن‌پالیسی در گزارشی نوشت

منافقین بر اساس توافق آمریکا-اسرائیل در آلبانی مستقر شدند

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان