دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی

Hoseiniershad1

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) با دکتر سیدمحمد حسینی، وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

آنچه در ادامه می‌آید یادداشتی است که دکتر حسینی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خود منتشر کرده‌اند:

«درسفر مشهد فرصت مغتنمی فراهم شد تا با گفت‌وگوی مفصل با آقای سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد فرزند برومند شهید بزرگوار حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی‌نژاد، درجریان فعالیت‌های قابل تحسین این بنیاد قرارگیرم... .

کار ارزنده این مجموعه احصاء نام و مشخصات بیش از ۱۷هزار شهیدِترور درکشور است. بالغ بر ۱۲هزارنفر از این عزیزان به‌دست منافقین سفاک که به دروغ خود را مجاهد خلق می‌نامند، قربانی شده‌اند.

بنیاد هابیلیان (فرزندان شهدای ترور) به عنوان یک مجموعه مردم‌نهاد و با همکاری فرزندان و خانواده‌های مکرم شهدای ترور تاکنون کتاب‌ها و اسناد متقنی از جنایات تروریست‌ها منتشر و در مجامع جهانی و نزد سازمان‌های مدعی حقوق بشر ارائه کرده است و با برپایی همایش‌ها، مصاحبه‌های مطبوعاتی و نمایشگاه‌ها در داخل و خارج کشور گوشه‌ای از خباثت‌های گروهک‌های معاندی چون منافقین، کومله، دموکرات و ریگی را برملا ساخته است.

درواقع این مکتوباتِ غیرقابل‌انکار، سند مظلومیت و حقانیت جمهوری اسلامی و ظلم و قساوت منافقین و حامیانِ عربی و غربی آنان است و جالب اینکه بخشی ازمستندات مربوط به اظهارات سران و سازمان‌های غربی است که این گروهک را تروریست دانسته‌اند ولی امروز درآغوش امنیت و عنایت مقامات غربی هستند که یک نمونه آن برگزاری سالانه همایش منافقین در پاریس است!

 حال که عناصر این فرقه خون‌آشام با دلارهای نفتی آل‌سعود و امارات و پشتیبانی علنی امریکا و اروپا مجدد فعال شده‌اند خوب است اساتید، معلمان، روحانیون و مبلغان و اصحاب هنر و رسانه با مطالعه آثار ارزنده و ماندگار بنیاد هابیلیان گام موثری در معرفی ماهیت و کارنامه پلید این باند تبهکار بردارند و علاوه‌بر دو فیلم خوب «ماجرای نیم روز» و «سیانور» شاهد تولید و ارائه ده‌ها اثر هنری دراین‌خصوص باشیم تا شهدای مظلوم ترور از غربت خارج شوند و در نگاه مردم و به‌ویژه نسل جوان جای شهید وجلاد عوض نشود!

Hoseiniershad2

Hoseiniershad3

Hoseniershad4


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

ایران آماده همکاری با شانگهای در مبارزه با تروریسم است

شهید ترور

شهید اصغر وحید

پانزدهمین جلسه رسیدگی به اتهامات منافقین

برای شرکت کنندگان در تجمعات منافقین اعلان قرمز صادر خواهد شد

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) اعلام کرد

انهدام تیم تروریستی توسط رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)

قاضی دهقانی؛ در پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات منافقین

استرداد منافقین امر پذیرفته‌شده بین‌المللی است و ایران آن را اجرا می‌کند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان