دولت سوئد عدالت را فدای اغراض یک گروه تروریستی نکند

14001087000

سه اتحادیه بزرگ دانشجویی طی بیانیه‌ای با اشاره به دستگیری حمید نوری اعلام کردند: از دولت سوئد می‌خواهیم حسن نیت ایران را با اقدام عملی متناسب پاسخ داده و عدالت را فدای اغراض سیاسی یک گروه تروریستی نکند.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از خبرگزاری فارس، اتحادیه های جامعه اسلامی دانشجویان و انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل و بسیج دانشجویی طی بیانیه‌ای با اشاره به دستگیری حمید نوری اعلام کردند: ما بعنوان بزرگترین مجموعه‌های دانشجویی ایران برگزاری دادگاه آقای نوری به هر شکل و صدور هرگونه حکمی را شدیداً محکوم می‌نماییم و از دولت سوئد می‌خواهیم حسن نیت جمهوری اسلامی ایران را با اقدام عملی متناسب پاسخ داده و عدالت را فدای اغراض سیاسی یک گروه تروریستی که چهار دهه پیش از این توسط ملت ایران اخراج شده اند نکند.

 

متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مراقب باشیم تا در دهه ۶۰، جای شهید و جلاد عوض نشود، زیرا ملت ایران در دهه شصت مظلوم واقع شد و به دلیل اینکه تروریست‌ها و منافقین و پشتیبانان آن‌ها به امام و ملت ایران ظلم و خباثت کردند، ملت در موضع دفاع قرار گرفت و در نهایت هم پیروز شد.

 

مقام معظم رهبری

 

وقایع سال ١٣۶٠ و به دنبال آن جنایت‌های گروهک‌های تروریستی از کسی پوشیده نیست، کمتر کسی کشتار ناجوانمردانه پاک‌ترین فرزندان این سرزمین توسط گروهکی تمامیت خواه، جنایتکار و خشونت طلب را نشان از دموکراسی خواهی منافقین می‌داند؛ سازمان منافقین در پیش و پس از انقلاب اسلامی سال ١٣۵٧ به خوبی ذات پلید و وابسته به استکبار خود را نمایان ساخته بود و با آغاز درگیری‌های خیابانی در خرداد ۶٠ و ترور رهبران و مسئولان کشور از جمله شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر و همچنین کشتار غیرنظامیان اعم از زنان و کودکان در بازار و خیابان، جایی برای تردید در تعمد آنان در جنایت و ترور باقی نگذاشتند. خیانت‌های منافقین به دهه ۶٠ محدود نمی‌ماند و رد پای این گروهک را می‌توان در ترور دیگر مسئولان جمهوری اسلامی ایران، نظیر شهید صیاد شیرازی، شهید لاجوردی و همچنین مشارکت در طراحی و اعمال تحریم‌های اقتصادی، دارویی و... علیه مردم و همچنین همراهی با بدخواهان و دشمنان قسم خورده این سرزمین نیز مشاهده کرد.

 

از خرداد ٩۶ که غربگرایان، خادمان نظام جمهوری اسلامی ایران را ناجوان‌مردانه هدف اتهامات بی اساس و واهی خود قرار دادند تا به امروز، ماشین تهمت و دروغ کشور‌های غربی با پوشش دستگاه‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمن و سکوت مجامع بین المللی، اقدام به تهاجم گسترده‌ی میدانی و رسانه‌ای علیه چند تن از مسؤولین اجراء عدالت در ایران نموده اند.

 

جدیدترین موضوع در این عرصه، توطئه برای دعوت و دستگیری آقای حمید نوری، کارمند سابق قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران و برگزاری دادگاه ناعادلانه و نمایشی ایشان به اتهام مشارکت در اجرای احکام قضائی دهه ۶٠ شمسی است.

 

مقصود از اجرای احکام قضائی اعدام‌های دهه ۶٠، قصاص قاتلان و تروریست‌هایی است که دستشان به خون بیش از ١٧٠٠٠ نفر از مردان و زنان و کودکان این سرزمین آلوده بود، منافقینی که به ترور‌های کور و ددمنشانه بسنده نکردند و در حساس‌ترین مقطع جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به صفوف دشمن ملت ایران، ارتش بعثی صدام پیوستند و به عنوان ستون پنجم دشمن خیانت‌های جبران ناپذیری را علیه کشورمان روا داشتند.

 

دولت سوئد در این زمینه علی‌رغم حسن نیت جمهوری اسلامی ایران، رفتاری غیر حرفه‌ای و دون شأن دیپلماتیک از خود نشان داده و با برگزاری غیرعادلانه دادگاه آقای حمید نوری، رسماً به دستگاه مجری نقشه‌های شوم گروهک تروریستی منافقین تبدیل شده است.

 

ما بعنوان بزرگترین مجموعه‌های دانشجویی ایران برگزاری دادگاه آقای نوری به هر شکل و صدور هرگونه حکمی را شدیداً محکوم می‌نماییم و از دولت سوئد می‌خواهیم حسن نیت جمهوری اسلامی ایران را با اقدام عملی متناسب پاسخ داده و عدالت را فدای اغراض سیاسی یک گروه تروریستی که چهار دهه پیش از این توسط ملت ایران اخراج شده اند نکند.

 

همچنین دولت سوئد که از مدعیان دفاع از حقوق بشر است باید در مقام مسئول به دلیل حمایت از گروهی خشونت طلب که جان هزاران انسان بی‌گناه را گرفته اند در حاضر و در برابر تاریخ پاسخگو شوند؛ که این مهم با مطالبه جدی جامعه نخبگانی و دانشگاهی سوئد و پیگیری مجامع بین المللی که مدعی دفاع از حقوق بشر هستند، می‌تواند با سرعت بیشتری منجر به نتیجه مطلوب گردد.

 

همچنین ضمن قدردانی از دولت جمهوری اسلامی ایران و وزارت امور خارجه بابت پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته تا به امروز، پیگیری‌های اثر بخش تری را از ایشان خواستاریم.

 

لازم است وزارت امور خارجه و سایر دستگاه‌های مربوطه، ضمن دنبال نمودن این پرونده تا حصول نتیجه مطلوب، ریشه کنی شجره خبیثه منافقین در کشور‌های خارجی را به طور جدی مورد پیگیری قرار دهد.


مطالب پربازدید سایت

یادی از مظلومیت شهید احمد وکیلی

شهیدی که تروریست‌های کومله گوشت بدنش را خوردند!

مرتضی دوران؛ نورنیوز

فرقه منافقین؛ نسخه ویرایش شده 2022

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری- بخش اول

نشست آکسفورد چگونه منافقین را به «حمید نوری» رساند؟

ورود تکفیری‌ها به آشوب‌های کف خیابانی در ایران

کدهای عیان کارزار «ترور و تجزیه» برای «رافضی‌کشی»

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:

کشورهای غربی بدانند که ایران خود قربانی تروریسم است

روایت‌هایی از کینه تاریخی علیه ملت ایران

«کومله» یعنی رزمنده مجروح را با موزائیک سر بریدن

همه آنچه باید درباره کادرهای داعش در اغتشاشات جوانرود بدانید

چرا سپاه پاسداران مواضع پرچم سفیدها را پاک‌سازی می‌کند؟

علی شیرازی؛ خبرگزاری ایرنا

فخری زاده؛ نماد عزت و استکبارستیزی

جدیدترین مطالب

به مناسبت سالگرد شهادت شهید نادر خیر خواه

ترور بخشدار ایران در گیلان!

سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان:

مبارزه همگانی علیه تروریسم در منطقه وحدت‌آفرین است

روایتی از جنایات منافقین در دهه شصت

ترور وحشیانه نانوا، کفاش‌ و بنگاهی‌ در ایران

در همایش پیام‌آوران عاشورا مطرح شد؛

منافقین با ۱۷ هزار ترور شعار زن، زندگی، آزادی می‌دهند

گزارشی از ابعاد پرونده حمید نوری

چرا سوئد در پرونده حمید نوری صلاحیت جهانی ندارد؟

۱۲ ادله قطعی که صلاحیت سوئد را نقض ‌می‌کند

استهکلم پای‌کار کوموله، منافقین و الاحوازیه

به مناسبت سالگرد شهادت این دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی

خاطره درخواست شهید فخری زاده از حاج قاسم+فیلم

مطالب پربازدید بخش خبر

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

نشست نقد و بررسی کتاب «میلیشیا» برگزار شد

پس از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع دانش‌آموزان سراسر کشور انجام شد

دیدار آرتین سرایداران و خانواده دانش‌آموز شهیدعلی‌اصغرگویینی با رهبرمعظم انقلاب+فیلم

در ادامه شناسایی عناصر اصلی اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی

دستگیری لیدرهای مرتبط با گروهک منافقین در خوزستان+ فیلم

مهر 1359
جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان