دولت آلمان تعدادی از اعضای کومله و دمکرات را به ایران دیپورت می‌کند

1181445 143

دهها پناهجوی وابسته به گروهک حزب دمکرات و کومله، به دلیل دادن اطلاعات دروغ به اداره مهاجرت آلمان، در آستانه دیپورت به کشور قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از آکام نیوز، دولت آلمان در ادامه برخورد با عناصر متقلب گروهکهای کومله و دمکرات که به قصد فریب دولت، اطلاعات دروغی از زندگی و گذشته خود در ایران به این کشور داده بودند، تصمیم به دیپورت چند عضو گروهک حزب دمکرات کردستان ایران گرفت.

در همین راستا و پس از تحقیق و بررسی های صورت گرفته، مشخص شد که چند نفر از اعضای حزب منحله دمکرات کردستان، به دروغ مدعی شده بودند که اگر درخواست پناهندگی آنها قبول نشود، در صورت بازگشت به کشور، جمهوری اسلامی، آنها را اعدام خواهد کرد!

به همین علت، دولت آلمان درخواست پناهندگی سیاسی چند عضو حزب دمکرات کردستان ایران را رد کرد و به این افراد اولتیماتوم داد تا به سفارت ایران در آلمان بروند و برگه های سفارت ایران را برای بازگشت به کشور، امضاء کنند.

چند نفر از اعضای حزب دمکرات از جمله ادریس رحمانی اهل سرپل ذهاب، از رفتن به سفارت ایران خودداری می کنند که با مقاومت این افراد، دولت آلمان، خود برگه های سفارت را تحویل آنها می دهد.

اداره مهاجرت آلمان به ادریس رحمانی و اعضای دیگر حزب دمکرات که درخواست پناهندگی آنها رد شده است، یک ماه مهلت داده تا به سفارت ایران در این کشور رفته و جهت اخذ پاسپورت و بازگشت به کشور اقدام کنند.

اداره مهاجرت آلمان همچنین به اعضای حزب دمکرات اعلام کرد چون مشخص شده است که در صورت بازگشت به کشور آنها با هیچ برخورد امنیتی روبرو نخواهند شد، هر چه سریع تر این افراد باید کشور آلمان را ترک کنند در غیراینصورت مستمری ماهانه پناهندگی این افراد قطع می شود.

اعضای گروهکهای کردی برای دریافت پناهندگی سیاسی، مدعی می شوند در صورت بازگشت به کشور اعدام می شوند این در حالی است که در داخل کشور دهها عضو تسلیمی منافقین، کومله و دمکرات حضور دارند که بدون هیچ برخورد امنیتی و یا زندان، مشغول زندگی و امرار معاش هستند و در طول هفته نیز چندین پیشمرگ گروهکها به داخل کشور بازگشته و خود را تسلیم نیروهای امنیتی می کنند و هیچ برخوردی با فریب خوردگان نمی شود.

لازم به ذکر است که طی سالهای اخیر چندین عضو گروهکهای کردی از سوی کشورهای اروپایی به ایران دیپورت شده‌اند و مورد رافت اسلامی قرار گرفته و در حال زندگی عادی خود هستند.


مطالب پربازدید سایت

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان