دشمن سودای ضربه زدن به امنیت کشور را در سر می‌پرورانند

13981013000211 Test PhotoN

سخنگوی سپاه گفت: گروهک های تجزیه طلب مجددا از خواب بیدار شده و سودای کنترل شهرهای کردستان و سیستان و بلوچستان و ضربه زدن به امنیت کشور را در سر می‌پرورانند.

 

به گزارش هابیلیان به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در شهر بابک استان کرمان اظهار کرد: تلاش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بر آن است که مردم را نسبت به نظام انقلاب و مذهب شیعه بدبین کنند و این تلاش جدیدی نیست و از اول انقلاب و سال‌های قبل از انقلاب شروع شده و همچنان هم ادامه دارد.

سردار شریف گفت: امام (ره) این کشور را از حلقوم آمریکایی ها و انگلیسی ها بیرون کشید و تحویل این ملت داد و این هدیه ارزشمند امام به این سرزمین بود و چه زیبا این مردم در ۴۴ سال گذشته علی رغم همه بحران آفرینی های دشمن، مردانه در مقابل آمریکایی ها، صهیونیست ها و دشمنان انقلاب ایستادند.

سخنگوی سپاه بیان کرد: ملت و مردم ایران، فهیم ترین مردم روی زمین هستند، ۴۴ سال پای آرمان های راستین انقلاب ایستادند، هزاران شهید تقدیم کردند، و هزاران جانباز بر روی تخت بیمارستان ها دارند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه ادامه داد: دشمن تاکنون هر کار که می توانسته انجام داده و از هیچ اقدامی علیه ملت ایران دریغ نکرده است، دشمن با تحریک و سازماندهی گروهک ها در ابتدای انقلاب، ده ها شهر کردستان را اشغال کرده بود که ملت ما برای باز پس گیری شهرهای کردستان ۵ هزار شهید تقدیم کردند.

گروهک تجزیه طلب مجدد از خواب بیدار شده است

وی با بیان این که گروهک های تجزیه طلب مجددا از خواب بیدار شده و سودای کنترل شهرهای کردستان و سیستان و بلوچستان و ضربه زدن به امنیت کشور را در سر می‌پرورانند افزود:گروهک های ضد انقلاب علیه مردمان این سرزمین از هیچ جنایتی فروگذار نکردند، مریم رجوی فکر می کند که مردم ما جنایت منافقین را فراموش کرده اند، آنان ۱۷ هزار نفر از مردمان و مسئولان کشور را به خاک و خون کشیدند و در حین جنگ تحمیلی در آغوش حزب بعث قرار گرفتند و در صف خائنان به ملت و کشور خود و با کمک صدام ده ها جوان این سرزمین را به خاک و خون کشیدند.

سردار شریف با بیان اینکه مسئولین سیاست اتحادیه اروپا فکر می کنند مردم ما این ها را نمی شناسند و به منافقین اجازه می دهند مقابل پارلمان اروپا رژه بروند تصریح کرد: آقای مکرون رئیس جمهور فرانسه بدانید در حافظه تاریخی ملت ما هنوز صدای غرش هواپیماهای میراژ شما در بمباران شهرهای ایران در دفاع مقدس فراموش نشده است. شما با عنصری مطرود بنام مسیح علینژاد ملاقات می کنید تا ملت ایران را آزاد کنید! این از عجایب تاریخ بشریت است.

وی با اشاره به قدرت بازدارندگی کشور گفت: به فضل الهی و به برکت تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب و تلاش شبانه روزی فرزندان شما امروز به مرحله ای از قدرت دفاعی و نظامی دست پیدا کرده ایم که امروز نه آمریکایی ها و نه هیچ قدرت دیگری جرات کوچک ترین اقدامی علیه این کشور، ملت، منافع و دوستداران آن  را ندارد.

سخنگوی سپاه بیان کرد: بزرگ ترین نیاز در کشورهای دنیای امروز امنیت آن ها است و با سربلندی و افتخار اعلام می کنیم که در حوزه دفاع از جغرافیای این سرزمین و مردممان کوچک ترین نیازی به دشمن نداریم.

وی افزود: شما دستاوردهای دفاعی و نظامی کشور را  که همه محصول بهره گیری از تجربیات دفاع مقدس هستند امروز می‌بینید، ما تا عمق وجود اراده ها و فکرها را خوانده ایم، داعش را دشمنان درست کرده اند که سرزمین های کشورهای اسلامی را ناامن، تجزیه کنند و ایران اسلامی را تحت فشار قرار دهند، اما یکی از فرزندان این ملت که درس آموز دفاع مقدس بود، طومار داعش را در هم پیچید.

سردار شریف با اشاره به اینکه اراده مسئولان و مردم ما مستحکم تر از چیزی است که دشمنان فکر  می کنند بیان داشت: دشمنان ما امروز به خس و خاشاک آویزان شده از پهلوی غارتگر گرفته تا منافقین خلق که هزاران نفر از مردم ایران را کشته اند و گروهک های تجزیه طلب کردستان و اشراری که در سیستان و بلوچستان هستند، متصل شده اند.

وی با تحسین بصیرت و هوشمندی مردم ایران در برابر توطئه های دشمنان بیان داشت: درود خداوند بر شعور سیاسی ملت ایران که علی رغم جنگ ترکیبی همه دشمنان این انقلاب در اغتشاشات چند  ماه اخیر دست دشمن را خواندند و فرزندان شما در بسیج، سپاه، نیروی انتظامی با دست خالی و اراده ای مستحکم توانستند بحرانی که دشمن خیلی به آن دلبسته آن بود، خنثی کنند.

سردار شریف با یادآوری دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی برای کشور تصریح کرد: امروز ایران اسلامی با سربلندی اعلام می کند بیش از ۹۹ درصد مردم ما در این جغرافیای وسیع از نعمت برق و بیش از ۹۶ درصد از مردم از نعمت گاز برخوردارند. زیرساخت‌های کشور به فضل الهی به گونه ای طراحی شده است که دشمن قادر نیست علیه این انقلاب کاری کند؛

وی تاکید کرد: مسئولان عزیز در هر پست و مقام و جناحی که هستید بدانید و آگاه باشید که این ملت بر شما  نظارت می کند و خدا نکند که شما در آزمون ملت سربلند نشوید.

سردار شریف در پایان گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی در آزمون ملت رای آورد و خیل جمعیت میلیونی که برای تشییع شهید سلیمانی در نقاط مختلف کشور گرد هم آمده بودند، علی رغم تبلیغات زیاد و سنگینی که دشمنان علیه حاج قاسم می کردند، گواه این مطلب بود.

 


مطالب پربازدید سایت

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

نشست کیفردهی به جرایم تروریستی

حمایت حقوقی از قربانیان تروریسم در ایران

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهدای ترور حمله تروریستی راسک و چابهار

دیدار با خانواده شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهار

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

شبکه هرمی ترور

جدیدترین مطالب

بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)

شبکه هرمی ترور

بنیاد هابیلیان

شهید سید مجتبی هاشمی

حمله تروریستی خاش تحت حمایت کامل آمریکا بود

خانواده شهدای حمله تروریستی خاش ـ زاهدان از آمریکا شکایت می‌کنند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منافقین و صهیونیست‌ها دست کمی از یکدیگر ندارند

نشست کیفردهی به جرایم تروریستی

حمایت حقوقی از قربانیان تروریسم در ایران

دیدار دبیرکل بنیاد هابیلیان با خانواده شهدای ترور حمله تروریستی راسک و چابهار

دیدار با خانواده شهدای حمله تروریستی به راسک و چابهار

مطالب پربازدید بخش خبر

مردم آلبانی استرداد و خروج اعضای گروهک منافقین را از دولت خود مطالبه کنند

دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین آغاز شد

دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

میزبانی از اعضای گروهک منافقین جرم محسوب می‌شود

سیدمحمدجواد هاشمی نژاد در مراسم بزرگداشت شهید حجازی و 1050 شهید ترور خراسان رضوی

بنیاد هابیلیان مظلومیت شهدای ترور را به گوش همگان خواهد رساند

فروردین 1403
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان