دستگاه قضایی مسببان حمله تروریستی اصفهان را به کیفر می‌رساند

JAFARI 1 768x448

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان گفت: متهمان حمله تروریستی اصفهان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند و دستگاه قضایی با جدیت، سرعت و دقت این پرونده را به سرانجام خواهد رساند و مسببان این حادثه را به سزای اعمال خود می‌رساند.

به گزارش هابیلیان به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام‌ جعفری، رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان از طرف رئیس قوه قضاییه در منزل شهیدان محسن حمیدی و اسماعیل چراغی از شهدای حادثه تروریستی اصفهان حاضر شد و اظهار کرد: با دستور رئیس قوه قضاییه برای تجلیل از خانواده‌های شهدای امنیت در اینجا حاضر شدیم. هنگامی که خداوند فردی را برای شهادت برمی‌گزیند به آن معنی است که آن فرد از لحاظ معنویت و اخلاق دارای ویژگی‌هایی بوده که او را از دیگران متمایز ‌ساخته و به همین دلیل است که باید به شهیدان افتخار کنیم.

وی افزود: به فرموده مولای متقیان حضرت علی(ع) علاوه بر اینکه باید قدردان شهدا باشیم و راه ایشان را ادامه دهیم، باید برای خودمان که از قافله شهادت جا مانده‌ایم، حسرت بخوریم.

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان ضمن ابراز همدردی با خانواده شهیدان حمیدی و چراغی بر جدیت دستگاه قضا در رسیدگی هر چه سریع‌تر پرونده مسببان حمله تروریستی اصفهان تأکید و تصریح کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران همه متهمان این حادثه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند و دستگاه قضایی با جدیت، سرعت و دقت این پرونده را به سرانجام خواهد رساند و مسببان این حادثه را به سزای اعمال خود می‌رساند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، جعفری خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، این اغتشاشات به پایان می‌رسد و انقلاب اسلامی مسیر خود را ادامه می‌دهد و بار دیگر حسرت براندازی را بر دل دشمنان قسم‌خورده خود خواهد گذاشت و همه ما باید با پیروی از راه و مرام شهدا، شبانه‌روز در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

شهید ترور

شهید جلیل رسولی

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان