دستگاه دیپلماسی نسبت‌به حمایت فرانسه از منافقین واکنش جدی نشان دهد

Namazjome

برگزارى گردهمایى سالیانه گروهک تروریستى منافقین در روز 10 تیرماه در ویلپنت پاریس، دو روز پس از دیدار دکتر ظریف و امانوئل مکرون در کاخ الیزه، حاوى نکات قابل تامل فراوانى است که ابعاد آن مى‌تواند مورد بررسى قرار گیرد.

این گروهک تروریستى که حتى اعضاى خود را به استثمار مى‌کشند و افشاگرى‌هاى زیادى علیه آنان خصوصا توسط اعضاى زن فرار کرده از این فرقه در رسانه‌هاى بین‌المللى منتشر شده است، علیه ایران در خاک فرانسه به اسم آزادى بیان عرض اندام مى‌کند و سعى دارد با عرضه خود به آمریکا و سعودى‌ها خویش را احیا کند، اما وزارت‌خارجه ایران با بى‌توجهى به مانور تروریست‌هاى ضدانقلاب، هیچ اقدامى ولو حداقلى آن‌هم در حد احضار سفیر فرانسه انجام نداده است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) اهمال‌کارى وزارت خارجه درباره منافقین حتى با وجود این‌که افکارعمومى کشورمان به‌صورت خودجودش در شبکه‌هاى اجتماعى علیه اعمال قبیح این تروریست‌ها وارد عمل شد، سؤال بزرگى است که به نظر مى‌رسد دستگاه دیپلماسی بایستى بدان پاسخ دهد. به همین دلیل در نمازجمعه دیروز نیز شاهد مطالبۀ عمومی از وزارت خارجه برای واکنش جدی نسبت به این موضوع بودیم.

در ادامه سخنان تعدادی از ائمه جمعه کشور در نمازجمعه  16تیر1396 در ارتباط با منافقین و درخواست از دستگاه دیپلماسی برای موضع‌گیری جدی نسبت به کارشکنی فرانسه ارائه می‌شود:

امام جمعه قزوین:

حجت‌الاسلام والمسلمین عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه قزوین به سفر وزیر خارجه کشورمان به فرانسه اشاره کرد و گفت: دو روز بعد از این سفر، فرانسه میزبان منافقین بود و این موضوع نشان می‌دهد که فرانسه جز خصومت و دشمنی و بد خواهی عایدی برای کشور ما ندارد.

نماینده، ولی فقیه دراستان قزوین به انعقاد قرارداد با توتال فرانسه هم اشاره کرد و گفت: این شرکت فاسد و نامطمئن قصد دارد دوباره در کشورما سرمایه گذاری کند و مومنان ما هم از این موضوع نگران هستند.

وی افزود: پیچ و مهره اقتصاد کشور ما با آچار فرانسه که بدست منافقین در حرکت است هیچ گاه محکم نمی‌شود بلکه اقتصاد ما بدست توانمند جوانان ایرانی تحقق پیدا می‌کند.

امام جمعه نهاوند:

حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی‌نیا در خطبه‌های نمازجمعه نهاوند با اشاره به تحرکات اخیر منافقین در فرانسه گفت: سازمان منافقین همان داعشیها هستند که جنایات زیادی علیه مردم ما انجام دادند اما با کمال تاسف در فرانسه تجمع نمودند که در این زمینه لازم است دستگاه دیپلماسی واکنش نشان داده و به فرانسه بفهماند که اینها 17 هزار نفر را در کشور ما ترور کردند.

امام جمعه سبزوار:

منافقین در ابتدا با شعار مبارزه با امپریالیسم اظهار وجود کردند اما خیلی زود ملعبه و بازیچه استکبار شده و دستشان به خون 17 هزار ایرانی آغشته شد.

حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه سبزوار گفت: نشست منافقین در فرانسه با حمایت غربی‌سعودی و با هزینه چند میلیون دلاری و جمعیتی اجاره ای تشکیل شد تا منافقین ابراز موجودیت کنند .

وی با یادآوری حمایت آمریکا از منافقین اظهار کرد: منافقین ابتدا در فهرست گروههای تروریستی قرار داشت که پس از چندی از آن لیست خارج و تحت حمایت غرب قرار گرفت.

حجت الاسلام مقیسه افزود: با وجود توطئه منافقین علیه جمهوری اسلامی، ایران با کمک نیروهای نظامی و امنیتی و درایت رهبری به عنوان جزیره ثبات در منطقه خودنمایی می کند.

وی ادامه داد: رئیس سرسپردگان منافقین در این نشست اعتراف کرد که هسته اصلی آشوب و شورش های سال 88 این گروهک بوده است.

حجت الاسلام مقیسه افزود: با وجود اظهارات منافقین در شکل گیری حوادث سال 88 و سعی در تضعیف جایگاه ولایت فقیه، هنوز سران فتنه و حامیان آنها سکوت کرده و موضع نمی گیرند.

امام جمعه آبادان:

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی‌پور در خطبه‌های نمازجمعه آبادان نشست اخیر گروهک منافقین در فرانسه و حمایت آل سعود و اروپایی ها از این گروهک تروریستی را یادآور شد و گفت: تامل برانگیز است وقتی دیده می شود غرب و اروپایی که ادعای مبارزه با تروریست را دارد قصد ایجاد پیوند بین منافقین و داعش را هم دارد و از موجوداتی حمایت می کند که در دهه 60 رفتاری مثل رفتار داعشی ها با مردم داشتند.

وی از دستگاه دیپلماسی کشور خواست در برابر این حرکت و برخورد دوگانه فرانسه به آن کشور تذکر جدی دهد و قاطعانه موضع بگیرد.

 

امام جمعه کلاله گلستان:

حجت‌الاسلام والمسلمین رضا کشیری امام جمعه کلاله هم به دیپلماسی کشور در ارتباط با گردهمایی منافقین در فرانسه پرداخت و گفت: وزارت‎خارجه باید در این ارتباط و درباره عدم پرتاب ماهواره ایرانی از ایتالیا که موانعی ایجاد کردند، فعال‎تر باشد.

امام جمعه اصفهان:

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نمازجمعه اصفهان گفت: منافقین بیش از 17 هزار از علما و کودکان و شخصیت‌های مختلف ما را ترور کردند و وحشی ترین جنایت را کردند و کمتراز داعش نبودند.

متاسفانه دولت فرانسه که ادعای حقوق بشر دارد به گروهک منافقین اجازه داده است نشست سالانه خود را در این کشور برگزار کنند.

نشست سالانه گروهک منافقین، تیر ماه امسال در فرانسه برگزار شد، مقام های فرانسوی در جانبداری آشکار از گروهک تروریستی منافقین که مرتکب جنایات بی شماری در ایران شده اند، از رد اتهامات اولیه درباره تروریستی بودن اعضا و طرفداران این گروه خبر دادند.

وی از روابط دستگاه دیپلماسی با فرانسه نیز انتقاد کرد و خواستار واکنش دیپلماتیک نسبت نسبت به این اقدام شد و گفت: اگر این ها قرار است در ایران سرمایه گذاری کنند پس چرا با آمریکا هم دست هستند و بهتر بود این ارتباط با فرانسوی ها شکل نمی گرفت.

 


مطالب پربازدید سایت

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

جدیدترین مطالب

روایت دوستان از شهید عبدالله رودکی

 اسراییلی‌ها چندین بار جشن ترور او را برگزار کردند

در گفت‌وگوی هابیلیان با پدر شهیدان آبیز

یک لحظه صحنه کربلا را با چشمان خودم دیدم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس

جزئیات حمله تروریستی به مرزبانان سراوان

نگاهی به چهار دهه رویکرد منافقین به خانواده

خانواده کشی در فرقه تروریستی رجوی

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان