دانشمندان ما را ترور می‌کنید و از حقوق دانشجو سخن می‌گویید؟

دانشمندان ما را ترور می‌کنید و از حقوق دانشجو سخن می‌گویید؟

امام جمعه موقت سمنان گفت: غربی‌ها که همواره دانشمندان ما را به شهادت رسانده و آنها را ترور کرده‌اند، این روزها از حقوق دانشجویان ایرانی سخن می‌گویند.

به گزارش هابیلیان، حجت‌الاسلام غلامحسین مهدوی‌نژاد، امام جمعه موقت سمنان در گفت‌وگو با فارس، در واکنش به جنجال‌آفرینی‌های روزهای اخیر رسانه‌های غربی و سعودی و ایجاد اغتشاش و آشوب در کشور با هدف تضعیف جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: فناوری هسته‌ای در راستای رشد علم و تکنولوژی در جهان خاصه در ایران مسأله بسیار مهمی است که جمهوری اسلامی ایران بدان دست یافت.

مهدوی‌نژاد با بیان اینکه دانشمندان جوان ایرانی با تلاش بسیار توانستند به‌رغم مزاحمت‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به فناوری هسته‌ای دست پیدا کنند، اضافه کرد: جوانان متخصص کشورمان نشان دادند که قدرت دارند و می‌توانند همان‌طور که امام خمینی (ره) فرمودند «ما می‌توانیم» و مقام معظم رهبری هم بارها به این نکته اشاره کردند، در میدان گام بردارند.

وی ادامه داد: دانشمندان ما مرزهای غنی‌سازی اورانیوم را پشت سر گذاشتند و «ما می‌توانیم» را به شکل واقعی معنا کردند و این مطلب، سیاستمداران مستکبر دنیا را به وحشت انداخته است.

امام جمعه موقت سمنان اضافه کرد: سران استکبار در جهان هیچ‌وقت نتوانستند اوج قدرت ایران را ببینند؛ قدرتی که به همت دانشمندان ایرانی به وجود آمده است و همواره سعی کردند تا با شیوه‌های مختلف ازجمله آشوب، اغتشاش و ناامنی جلوی رشد ما را بگیرند.

مهدوی‌نژاد بیان کرد: غربی‌ها که همواره دانشمندان ما را به شهادت رسانده و آنها را ترور کرده‌اند، این روزها از آزادی و حقوق دانشجویان ایرانی سخن می‌گویند.


مطالب پربازدید سایت

مطالب پربازدید بخش خبر

مقام ارشد اطلاعاتی حزب بعث در گفت‌وگو با الشرق الاوسط؛

ترورهای شهید بهشتی و رجایی طرح اطلاعات عراق با همکاری منافقین بود

هشتمین روز نمایشگاه بین المللی کتاب 1402

آثار پرفروش هابیلیان در نمایشگاه بین المللی‌کتاب تهران

مهر 1359
4 شنبه 5 شنبه جمعه شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان