خانواده‌هاي شهداي ترور هرگونه حمايت غرب از منافقين را محكوم كردند

 

Tajamo04

خبرگزاري فارس: خانواده قربانيان ترور ضمن محكوم كردن هرگونه حمايت دولت‌هاي غربي از گروهك تروريستي منافقين، خواستار محاكمه سران اين گروهك شدند.

به گزارش خبرنگار سياست خارجي خبرگزاري فارس، خانواده‌هاي شهداي ترور امروز دوشنبه با برگزاري تجمعي مقابل سفارت فرانسه در تهران و در اعتراض به حمايت دولت فرانسه از گروهك تروريستي منافقين بيانيه‌اي صادر كردند.

در اين بيانيه آمده است: هفتم تير ماه 1360 سالگرد شهادت 72 تن از اعضاي برجسته بزرگترين حزب ايران در عمليات تروريستي منافقين و نمونه‌اي ديگر از جنايت‌هاي اين گروهك تروريستي است، جنايت‌هايي كه پيش از انقلاب آغاز شد و تا به امروز ادامه دارد و بيش از 12 هزار قرباني گرفته است.

اين بيانيه مي‌افزايد: ما خانواده‌ قربانياني هستيم كه به دست تروريست‌هاي اين سازمان ترور شده‌اند و از آنجا كه خباثت اين فرقه را با تمام وجود درك كرده‌ايم، ضمن محكوم كردن ترور در هر نوع آن معتقديم، تاريخ در آغاز هزاره سوم خويش شاهد دوران سياه ديگري از حاكميت انديشه‌هاي فرقه گرايانه شده كه چيزي جز تجاوز و ترور به ارمغان نمي‌آورد، انديشه‌اي كه خون بيگناهان را تنها سرمايه راه خويش قرار داده و كمر به نابودي نوع بشر بسته است، كه بي‌شك گروهك منافقين با جنايت‌هاي بي‌شمارش بزرگترين مصداق و حامل اين نوع تفكر ضد بشري است. تفكري كه حاصلش ريختن خون بيگناهان است و بس.

 

Tajamo01

در اين بيانيه اقداماتي همچون هواپيماربايي، گروگانگيري، سرقت مسلحانه از بانك‌ها و حمله به يگان‌هاي نظامي و مردم عادي كه منافقين در كارنامه خويش دارند و اينكه تروريسم را به فجيع‌ترين شكل ممكن مانند قطعه قطعه كردن و سوزاندن اجساد به نمايش گذاشته است، را برخي اقدامات اين فرقه تروريستي خوانده و آورده است: عجيب اينكه اين گروهك با اذعان به ترور مستشاران نظامي آمريكا در ايران و كشتار كردها در عراق و همچنين ننگ پيدا شدن اجساد جوانان كويتي در پادگان اشرف، ‌امروزه مورد حمايت قدرت‌هاي غربي همچون فرانسه قرار گرفته و اين كشور به پناهگاهي امن براي فعاليت‌هاي ضد بشري اين فرقه تبديل شده است.

در ادامه اين بيانيه آمده است: سياستمداران فرانسوي، با وجود ده‌ها كنوانسيون بين‌المللي و منطقه‌اي مبني بر محكوميت عمليات‌هاي تروريستي و لزوم برخورد با عاملان آن، چه پاسخي براي خانواده‌هاي قربانيان ترور در ايران، در قبال حمايت‌هاي غيرقانوني‌شان از گروهك منافقين خواهند داشت. سازماني كه در روزهاي گذشته و براي چندمين بار ماهيت جنايتكار خود را با اعزام تيم‌هاي تروريستي‌اش به داخل ايران و با هدف بمب‌گذاري در نقاط مختلف شهر تهران بروز داد و ثابت كرد كه اين سازمان نه مي‌خواهد و نه مي‌توانست دست از خوي خيانتكارانه و تروريستي‌اش بردارد.

خانواده شهداي ترور در اين بيانيه تأكيد مي‌كنند: چگونه با وجود ادعاي منافقين مبني بر ترور 12 هزار تن از فرزندان اين مرز و بوم، دولتمردان فرانسه اجازه فعاليت و برپايي اجتماعات ضد ايراني اين سازمان تروريستي رادر كشورشان مي‌دهند؟ و آيا اين نقض آشكار قوانين بين‌المللي نيست؟ چگونه نام سازماني كه اسناد منتشره در كشورهاي اروپايي و آمريكا بر ماهيت فرقه‌اي و تروريستي آن صحه مي‌گذارند، از ليست سازمان‌هاي تروريستي اتحاديه اروپا خارج مي‌شود و سران جنايتكارش كه در سال 2003 به جرم پولشويي و تروريسم در فرانسه دستگير شدند امروزه بي‌هيچ محدوديتي در پارلمان‌هاي اروپايي به دروغ پراكني مي‌پردازند.

 

Tajamo02

اين بيانيه مي‌افزايد: دولتمردان فرانسه بايد بدانند اذهان جامعه جهاني و ملت بزرگ ايران در قالب تفكر و اراده مقدس مبارزه با تروريسم به هيچ وجه نمي‌تواند منطق چنين عمل خطرناكي را درك كند، همان مردمي كه در سرتاسر جهان طعم تلخ تروريسم را چشيده و زخم آن را بر پيكر دارد و اين سؤال را مطرح مي‌كند كه آيا به راستي آزاد گذاشتن چنين سازمان تروريستي و مخوفي، تهديدي جدي براي جامعه بشري به حساب نمي‌آيد. آيا تقسيم تروريسم به دو نوع خوب و بد عاملي براي گسترش فعاليت‌هاي گروه‌هايي از اين دست نمي‌باشد؟ آيا تبعات ناشي از حمايت‌ها را سنجيده‌اند؟ و آيا با اين حمايت‌ها تضميني براي تكرار نشدن اعمال تروريستي سازمان مجاهدين وجود دارد؟ اعمالي همچون خودسوزي اعضاي اين فرقه در سال 2003 كه در مخالفت با دستگيري‌ سرانشان صورت گرفت و جهانيان را در بهت و حيرت فرو برد.

خانواده‌هاي قربانيان ترور در اين بيانيه مصرانه خواستار توجه دولت فرانسه و ديگر كشورهاي اروپايي به مفاد قطعنامه 1373 شوراي امنيت كه به صراحت هر گونه حمايت مالي و انساني از تروريست‌ها را جم شناخته و قابل پيگيري و مجازات مي‌داند و اعضا را ملزم به مبارزه با تروريست‌ها از طريق همكاري كامل اطلاعاتي، تعقيب و مجازات‌ تروريست‌ها، و تصويب كنوانسيون‌هاي بين‌المللي نموده است شدند و اين سؤال را مطرح كرده‌اند كه آيا حمايت از سازمان تروريستي مجاهدين، نقض فاحش قطعنامه 1373 نيست؟

در پايان اين بيانيه آمده است: خانواده قربانيان ترور ضمن محكوم كردن هر گونه حمايت دولت‌هاي غربي از سازمان مجاهدين كه نشانگر برخورد دوگانه وگزينشي با پديده تروريسم مي‌باشد پيگيري مجدانه اين كشورها و سازمان‌هاي بين‌المللي، براي محاكمه سران سازمان مجاهدين خلق (منافقين) به جرم ترور هزاران انسان بيگناه را خواستاريم.

 

Tajamo03


  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید

0
https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=10626141&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

نقد رفتار دوگانه غرب در قبال حقوق بشر در گفت‌و‌گوی وطن امروز با فؤاد ایزدی، ابراهیم عزیزی و رضا صدر‌الحسینی

شرم حقوق بشر در پاریس

سیدرضا الغرابی، خبرگزاری ایرنا

سخنرانی‌های نشست سالانه منافقین هدایت‌شده است

سید رضا قزوینی غرابی - سرمقاله روزنامه خراسان

تروریست های نمایشی و سیاستمداران اجاره ای

در تماس تلفنی ظریف با نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا

اعتراض شدید به حضور نخست‌وزیر اسلوونی در گردهمایی منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

مهر 1359
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
9
تاریخ : 1359/07/09
14
تاریخ : 1359/07/14
16
تاریخ : 1359/07/16
21
تاریخ : 1359/07/21
23
تاریخ : 1359/07/23
25
تاریخ : 1359/07/25
دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان