حمایت آمریکایی‌ها از منافقین به‌خاطر جاسوسی آن‌ها از ایران است

Vilpant3

روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز در گزارشی به تجمع هفته گذشته منافقین در حومه پاریس پرداخت به‌نقل از حامیان این گروهک تروریستی عنوان کرد که حمایت برخی آمریکایی‌ها از منافقین به خاطر جاسوسی آن‌ها علیه ایران است.

به گزارش سرویس بین الملل هابیلیان، روزنامه واشنگتن تایمز دیروز در گزارشی که در وب‌سایت خود منتشر کرد در ابتدا به ارائه سوابق منافقین در ترور مردم ایران پرداخت و سپس با مطرح کردن این سؤال که آیا منافقین و شورای به اصطلاح ملی مقاومت واقعاً نماینده جامعه اپوزیسیون در داخل و خارج از ایران هستند افزود یافتن منابع مطلع که حاضر باشند آشکارا در این باره صحبت کنند مشکل است.

یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود به واشنگتن تایمز گفت: صحبت کردن به صورت علنی علیه شورای ملی مقاومت (منافقین) تصورناپذیر است؛ چراکه چنین اقدامی سبب تهدید به مرگ از سوی این گروه می شود.

این منبع افزود: چیزی احمقانه‌تر از این نیست که شورای ملی مقاومت (منافقین) را به‌عنوان یک اپوزیسیون قانونی قلمداد کنی.

این منبع مطلع در ادامه واشنگتن تایمز گفت که منافقین در جریان جنگ تحمیلی با صدام همکاری کردند؛ لذا محبوبیت آن‌ها در ایران هم‌تراز است با گروه طالبان که  درکنار بن‌لادن و علیه آمریکا می‌جنگیدند.

این روزنامه آمریکایی در ادامه به‌نقل از سخنگوی منافقین در آمریکا این توصیفات را بی‌معنی خواند و افزود: عمق محبوبیت این سازمان در ایران به‌حدی است که توانست در سال 88 شورشی علیه دولت در تهران به‌پا کند!

سخنگوی منافقین در پاسخ به پرسش واشنگتن تایمز مبنی بر منبع مالی منافقین، منبع پول‌های منافقین را از ایرانیان داخل و خارج از کشور دانست!

تمام بازنشستگان سیاسی که در تجمع هفته گذشته منافقین در حومه پاریس شرکت کردند به واشگنتن تایمز اذعان کردند که تمام هزینه‌های سفر و اقامتشان در فرانسه را منافقین تمام و کمال پرداخت کرده‌اند. ‌‌آن‌ها همچنین عنوان کردند که بابت سخنرانی‌هایشان هم پول گرفته بودند که این امر معمولی است.

واشنگتن تایمز افزود: پس از اینکه توضیح بیشتری از آنان خواستیم، اذعان کردند که بخشی از توجه آن‌ها به منافقین ریشه در سابقه این گروه در ارائه اطلاعات به واشنگتن درباره برنامه هسته‌ای ایران و فعالیت‌های نظامی ایران در عراق بود.

یکی از حامیان منافقین در این راستا به واشنگتن تایمز گفت: مجاهدین خلق انواع و اقسام اطلاعات خوبی به مقامات نظامی و دولت‌های پیاپی آمریکا دادند.


مطالب پربازدید سایت

جدیدترین مطالب

مروری بر جنایات گروهک تروریستی منافقین؛

شهید علی اکبر بختیاری چگونه ترور شد؟

محمدتقی نقدعلی، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

دادگاه گروهک تروریستی منافقین مستند و مستدل است

تشریح تروریستیِ بودن منافقین از نگاه حقوق بشر غربی

دهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

راه‌اندازی شبکه تلویزیونی توسط گروهک تروریستی منافقین با هدف تشویق مردم به خشونت

نهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

مطالب پربازدید بخش خبر

تشریح تروریستیِ بودن منافقین از نگاه حقوق بشر غربی

دهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

راه‌اندازی شبکه تلویزیونی توسط گروهک تروریستی منافقین با هدف تشویق مردم به خشونت

نهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سرکردگان گروهک تروریستی منافقین

دی 1402
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
21
22
23
28
29

دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان