حمايت سازمان‌ملل‌متحد از منافقين محکوم است

Rajavisadamسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه عراق نباید با تروریست‌ها همکاری کند، گفت: دولت بغداد باید به نماینده سازمان ملل که درخواست خوش‌رفتاری با اعضای گروهک تروریستی منافقین را کرده، تذکر دهد و این درخواست را محکوم کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از خبرگزاری آریا، سید حسین نقوی حسینی درباره درخواست سازمان ملل از دولت عراق برای خوش رفتاری با ساکنان اردوگاه اشرف، گفت: گروهک منافقین یک تشکیلات تروریستی است که دستش به خون هزاران نفر از مردم ایران آغشته است بنابراین درخواست مساعدت با چنین گروهکی تعجب برانگیز است.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درخواست همکاری با گروهک تروریستی منافقین آن هم از طرف سازمان ملل جای سوال دارد، قاعدتا سازمان ملل باید دنبال برخورد با تروریست‌ها و ایجاد محدودیت‌هایی برای حذف آنها باشد.

وی ادامه داد: وقتی سازمان ملل متحد برای یک گروهک تروریستی درخواست خوش‌رفتاری و مساعدت می‌کند، اعتبار و حیثیت خود را زیر سئوال می‌برد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه دولت عراق نباید با تروریست‌ها همکاری کند، گفت: دولت عراق باید به نماینده سازمان ملل که درخواست همکاری با منافقین را دارد، تذکر دهد که چرا دنبال حمایت از تروریست‌ها است.

یک مقام عالی رتبه سازمان ملل متحد روز سه شنبه در دیدار با مقام‌های دولت عراق خواستار خوش رفتاری با اعضای گروهک تروریستی منافقین شد که هم اکنون در اردوگاه اشرف سکونت دارند.


  • هیچ نظری یافت نشد

  نظر خود را اضافه کنید

  0
  https://www.habilian.ir/fa/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=9201120&tmpl=component
  نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  مطالب پربازدید سایت

  مطالب پربازدید بخش خبر

  دانلود فیلم های تروریستی ایران و جهان